Чекаємо вас 1 червня в Приймальні комісії:)
20 лютого колектив ДНЗ «Одеського вищого професійного училища морського туристичного сервісу" з радістю зустрічав вступників 2020 року та їх батьків для того, щоб докладно розповісти їм про свій навчальний заклад та допомогти обрати омріяну професію. Вступники разом з батьками завітали на ІІ поверх, де були представлені тематичні столи з презентацією кожної професії. Вступники та їх батькі мали змогу поспілкуватись з учнями та отримати довідкові листи з потрібною інформацією. Під час проведення Дня відкритих дверей всім потенційним вступникам та їх батькам випала нагода безпосередньо поспілкуватись з керівництвом навчального закладу у формальній та неформальний обстановці, яка створювалась під час проведення заходу. Особлива увага була приділена правилам прийому до училища, стажуванню, правилам внутрішнього розпорядку,благодійному фонду, міжнародній співпраці про які були роз'яснені присутнім.
![](https://static.wixstatic.com/media/02c15a_40da21b8d63948a3a0a66b78cdbf0c64~mv2.jpg/v1/fill/w_98,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/02c15a_40da21b8d63948a3a0a66b78cdbf0c64~mv2.jpg)