top of page

Членство в Асоціації європейських шкіл туризму та готелів (AEHT)

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28.07. 2000 №352 під егідою Європейського фонду освіти в галузі туризму стартував міжнародний проект «Реформування професійно-технічної освіти в Україні», що було пов’язано з перспективами розвитку в регіоні туристично-курортної галузі.

Департамент професійно-технічної  освіти Міністерства освіти і науки  України залучив ВПУ №26 до реалізації цього проекту, системний супровід якого забезпечувався МОН України, Європейським фондом освіти та Міжнародною організацією праці.

 Однак, до початку проекту було проведено значну підготовчу роботу.

А влітку 2001 доктором Адольфом Штайндлем та австрійським представником  Європейскої асоціації Шкіл туризму та готелів доктором Гюнтером Ванцерсторфером було зроблено експертну оцінку наших потенційних можливостей.

У 2001 році, під час проведення щорічної конференції АЕНТ, у зв’язку із прийняттям ОВПУ МТС до АЕНТ уперше прозвучав Гімн нашої країни і разом із тридцятьма прапорами країн Європейського Союзу було піднято Прапор України.

Почуття гордості за країну переповнили серця представників нашої делегації. За період проекту  було проведено 47 семінарів з австрійськими експертами школи м. Бад Леонфельден за такими напрямами: кулінарія, обслуговування в барах і ресторанах, технологія приготування коктейлів, економіка, менеджмент, маркетинг закладів ресторанного господарства, готелів, туристичних агентств, управління та менеджмент у професійно-технічному навчаль-ному закладі, здоровий спосіб життя  /Wellness/  і туризм.

Перша зустріч з координаторами шкіл з Австрії, Хансем Шустере, Алонсом Генхардтом, Євою Семпер,

Отмаром Плехля

70 %  ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІЙНИКІВ  ТА   МАЙСТРІВ

ВИРОБНИЧОГО НАЧАННЯ   ПРОЙШЛИ   КУРСИ    ПІДВИЩЕННЯ    КВАЛІФІКАЦІЇ     У ФАХІВЦІВ  З    АВСТРІЇ,    НІМЕЧЧИНИ,    ФРАНЦІЇ  

Участь у конкурсі юніорів - барменів "EVROCUP"в м.Прешов (Словаччина)

1
11
12
5
6
3
2
7
4
777
9
йййй
10
44

Участь в ІІ Міжнародному Конкурсі юніорів кулінарного мистецтва і сервісу

ІІ Міжнародний конкурс юніорів кулінарного мистецтва і сервісу,який проходив на базі Київського національного торгово-економічного університету.  

Золото срібло і бронзу привезли учні нашого училища з Міжнародного конкурсу  м. Київ
В.Шишко, А Гоменюк, Р.Федотов

Участь у VII щорічному фестивалі "Фієста смаку і відпочинку" на острові Тенеріфе Канарський архіпелаг,Іспанія

Дві золоті і дві срібні медалі здобув у Теноріфе  учень нашого училища Федотов Роман

Снимок
Снимок
Снимок
Снимок
Снимок
Снимок

Обслуговування XI міжнародної спеціалізованої виставки Вина та виноробства

Обслуговування дегустації вина.

Міжнародні члени журі з різних держав:  Грузії,Білорусії, Азербайджана,Росії,Молдови  та України.

Снимок
Снимок
Снимок
Снимок
Снимок
Снимок
Снимок
Снимок
Снимок
Снимок

Майстер-клас з фахівцями  з Франції в підготовці виставки “Євромісто”

Участь у проекті «Євро-місто»

Одеса активно підтримує дружні взаємини із 23 містами-побратимами та 14 містами-партнера-ми із Європи, Азії та Америки.

Під егідою Департаменту  міжнародних зв’язків Одеської міської ради ОВПУ МТС  працював з експертами та шеф-кухарями провідних об’єктів харчування Франції, Китаю, Естонії, Єгипту, Польщі.

IMG_0887
IMG_0864
IMG_0894
IMG_0868
IMG_0886
IMG_0890
IMG_0895

В Одесі щороку проходить Міжнародний фестиваль мов та культур Туречини і України. Наш навчальний заклад другий рік поспіль приймає активну участь в цьому заході і з гордістю представляє кухню України.
 

 Участь у заході Stakeholden Councile, що проводила австрійська організація Культур-Контакт, Асоціація  розвитку туризму «Велика Одеса», підприємства-лідери туристичної галузі Одеси для ознайомлення з європейськими тенденціями ПТО, сучасними моделями  управління, лідерськими  підходами до організації  змін у навчанні  ПТНЗ.

Міжнародний проект SES
(служба старших експертів)

 Міжнародний проект SES  під керівництвом есперта -    Карла-Хайнца Вестенхефера у приготуванні  страв  німецької кухні

Снимок6
Снимок
Снимок2
444
Снимок3
Снимок10
Снимок8
Снимок4

Був проведен семінар-практикум SES для майстрів виробничого навчання та викладачів ОВПУ МТС та учнів-слухачів спеціалізованих курсів німецької мови

Міжнародний проект SES  - експерти Клаус Хеером  і  Вольфганг Блюм.

 Було проведено семінар-практикум для майстрів виробничого навчання, викладачів спеціальних предметів, учнів. У семінарі прийняли участь за програмою кухарів 10 майстрів  і викладачів спецдисциплін; за програмою кондитерів - 10 майстрів  і викладачів спецдисциплін,  19 учнів і студентів ВПУ, усі отримали відповідні сертифікати.

Участь в Міжнародній онлайн-конференції

 Відвідування Міжнародного форуму

"Освіта,підготовка і працевлаштування моряків"
Формум  проходив у вистовочному залі Морського вокзалу

Участь в Круглому стілі "Розвиток морського і яхтового туризму" в рамках Odessa Tourism Business Forum .Обговорювалися проблеми розвитку морського і яхтового туризму в морських портах України, приділялася особлива увага туристичному потенціалу Одеського регіону. Було обговорено питання необхідності внесення змін до законодавства та нормативно-правові документи для підняття привабливості України в сфері розвитку яхтового туризму.

Засідання вів голова Департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Іван Ліптуга; серед присутніх - представники Обласних адміністрацій Одеської, Херсонської, Миколаївської областей, Усть-Дунайського, Ізмаїльського, Херсонського, Одеського морських портів, представники яхт-клубів Одеси, а також представник ОВПУ МТС викладач дисциплін по туризму Кантур Олена Валентинівна.

Алмазний фонд нашого училища - наші випускники. Вітаємо з черговою перемогою Федотова Романа і Шишко Віталія на Міжнародному чемпіонаті BEST COOK. Три золоті медалі завоював Роман, срібло і дві бронзові - Віталік. І незважаючи на те, що вони вже давно студенти ОНАХТ, постійний зв'язок з нашими випускниками дозволяє нам радіти їхнім успіхам і здобуткам. Для науки нашим студентам, а я, як ніхто інший, знаю - це результат надзвичайного працьовитості цих хлопців, любові до обраної професії, прагнення до знань і перемоги. Всі ці якості дають їм можливість самоствердитися, прославити своє училище, свій ВНЗ, свою сім'ю, своє рідне місто Одесу, свою прекрасну країну Україну. До цього два золота і два срібла Ромочка привіз з європейського конкурсу, який проходив в Іспанії на о. Тенеріфе, а головне - бути затребуваними, бажаними працівниками найпрестижніших ресторанів.
 

Кожен раз коли в училище приходить артистичний директор Кармель Цепколенко та директор Олександр Перепелиця ми знаємо прийшла пора чергового щорічного фестивалю "Два дні і дві ночі нової музики". Завдяки джазовому Фестивалю виникла Міжнародна організація "Асоціація Нова музика", яка представляє Україну в Міжнародному співтоваристві сучасної музики. В цьому році вперше обслуговувати і готувати фуршет для гостей було доручено молодим майстрам виробничого навчання Железняк Ольга Василівна та Тесленко Ольга Анатоліївна, які зі своїми групами відмінно впоралися з поставленим завданням

09.09 -10.09.2016 на базі нашого училища проходив семінар на тему:

"Нові тенденції у виноробстві та виному сервісі" 

Експерт: Томас Гастайнер, заступник директора туристичного училища м.Земмерінг (Австрія)
Координація проекту: KulturKontaktAuatria, проектне бюро Одеса
Організаційна підтримка: Департамент освіти і науки Одеської облдержадміністрації

З 10 по 28 квітня в училище проходив Міжнародний  проект SES з Німеччини. 

28 квітня відбулось урочисте вручення сертифікатів учасникам Міжнародного проекту SES з Німеччини.
Семінар - практикум для майстрів виробничого навчання, викладачів та кращих студентів з метою поглиблення знань мови та оволодіння навичок з технології приготування десертів національних кухонь.
Семінар проводив старший експерт Helmut Theodor Servatius.

Співпраця
ДНЗ «Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу»
з ООО «Альфа Лонг Бійч»
 (Республіка Болгарія)

Міжнародний семінар SES

Відповідно до плану роботи училища та кафедри кухарських і обслуговуючих професій з 5 квітня  по  24 квітня 2018 відбувся міжнародний проект SES служби експертів з Німеччини, метою якого є обмін досвідом та підвищення кваліфікації студентів та працівників нашого навчального закладу. Міжнародний проект  проводився  представником служби експертів громадянин Німеччини містером Бартчем. На Міжнародного семінару SES, обмінювались досвідом досвідом викладачі  нашого закладу , саме : 
Добруха М.М.,Болдескул. О.В., Демченко О.А та майстри виробоничого навчання Ланіна Т.М., Оніщенко Т.В., Буніна Л.В., Костецька О.М, Ляпіна Т.І.,Фролова М.П.

bottom of page