top of page

Коли мрія стає реальністю!

Ми завжди пишаємось досягенями наших випускників, знайомтесь Баранов Сергій, поступив в училище 2012 році на професію «Офіціант судновий. Бортпровідник судновий». Майстер виробничого навчання -  Михайленко Анна Володимирівна,  в 2014 році продовжив навчання за спеціалістю «Молодший спеціаліст технології харчування» Майстер виробничого навчання - Болдескул Віра Данилівна. 
Після закінчення училища пройшов співбесіду та почав працювати (Барменом) на кораблі класу Oasis круїзної компанії Royal Caribbean International він є найбільшими круїзними судами в світі. Harmony of The Seas (в перекладі "Гармонія морів") третій, самий вдосконалений, в Oasis-класі лайнер і має "старших братів": Allure of the Seas (2009) і Oasis of the Seas (2010). Однак Harmony of The Seas більше своїх братів по тоннажу і більш ніж на 2 метри довший, але в той же час лайнер споживає палива на 20% менше своїх побратимів.
Його довжина становить 362 м, що на два метри більше, ніж розмір попереднього рекордсмена Allure of the Seas ("Чарівність морів"). Обидва належать американсько-норвезькому підприємству Royal Caribbean Cruises Ltd, яке контролює 25,6% світового круїзного ринку. Водотоннажність "Гармонії" - 227,5 тис.тон. Прийняти на борт круїзний лайнер може 6400 пасажирів і понад дві тисячі членів екіпажу. У розпорядженні клієнтів - каток, казино, театр на 1400 місць, 30 кафе і ресторанів, спортзали, басейни, баскетбольний майданчик, водяні гірки, міні-поле для гольфу, дві 30-метрові стіни для альпінізму, торгова вуличка довжиною 100 метрів. Серед родзинок - Bionic Bar, де офіціантами працюють роботи, сад з 12 тисячами рослин з усього світу і плаваючий басейн з гідромасажем
На борту Harmony of the seas представлені фірмові ресторани Royal Caribbean: стейк-хаус Chops Grille, Starbucks і ресторан 150 Central Park. На борту лайнера Harmony of the Seas розташовано безліч найрізноманітніших і затишних барів і лоунж, де можна розслабитися і відпочити.
Boleros - кафе в латиноамериканському стилі з живою музикою, де можна покуштувати прохолодні напої. Bionic Bar - ексклюзив від компанії Royal Caribbean, де роботи-бармени змішують коктейлі за бажанням гостей і танцюють під електронну музику. Pool Bar and Sand Bar - невеликі бари, розташовані у всіх басейнів лайнера.Також можно відвідати Wipe Out Bar, Trellis Bar, бари Vintages або Dazzles і багато інших.


 


Сологуб Олександр

Сашко поступив в училище 2012 році на професію «Кухар судновий. Офіціант судновий» майстер виробничого навчання - Кокотович Діна Максимівна  в 2014 році продовжив навчання за спеціалістю «Молодший спеціаліст технології харчування»Майстер виробничого навчання - Осадча Тетяна Борисівна.

  Після закінчення училища пройшов співбесіду в компанії Global Ship та почав працювати на посаді офіціанта на судні Marco Polо.
Відвідав такі країни як: Франція,Англія,Норвегія,Ісландія,Німеччина,Швеція,Данія,Ірландія,Шотландія,Фінляндія,Іспанія,Португалія,Канада,Естонія, Гібралтар, Канарські острови, Фарерські острови.
Кожен круїз тривав по 14 днів, за цей час Сашко відвідав 10 міст ціх країн побувавши на місці,де в остене відпливав «Titanik», де мешкає Лохнеське чудовисько, де народився Cristiano Ronaldo, де можно побачити будиночки на даху яких ростуть дерева та трава.

Відкривай для себе світ)
Все у ваших руках, ласкаво просимо до нас;)


Чебан Олег навчався в училищі з 2010-2011 роки за професією «Кухар судновий» Майстер виробничого навчання Криворучко Петро Петрович. Навчаючись у ОВПУ МТС, Олег закохався в кухню, і саме через це поступив в Київський національний торговельно-економічний університет на факультет "Готельно-ресторанного та туристичного бізнесу", захистив ступінь бакалавра. Після чого почав вивчати "Курортну справу".
Двічі був на практиці в Греції від університету.
17-го січня захистив диплом магістра за напрямом "курортна справа".
Від себе особисто, Олег передав дяки всьому викладацькому складу училища

 


Ганна Прохорова


Закінчила училище в 2014 році за професією (Агент з організації туризму.Офіціант судновий. Покоївка) група № 26.
Майстер виробничого навчання - Ляпіна Тетяна Іванівна.
Відразу пішла в перший рейс офіціантом бару від компанії «Воланс». Зробила 2 контракти з грецькою компанією.
З 2016 почала працювати в Regent Seven Seas барменом.
Зараз працює барменом на Regent Seven Seas Explorer (це самий висококласний лайнер в світі), де отримала підвищення на старшого бармена!


 Теслер Максим

Максим поступив в училище 2012 році на професію «Кухар судновий. Офіціант судновий» майстер виробничого навчання Коктович Діна Максимівна, в 2014 році продовжив навчання за спеціалістю «Молодший спеціаліст технології харчування» майстер ресторанного навчання Осадча Тетяна Борисівна. Після закінчення училища пройшов співбесіду в компанії Global Ship та почав працювати на посаді офіціанта на судні Magellan (підписавши контракт на 9 місяців)


Відвідав такі країни як:

Франція,Англія,Норвегія,Ісландія,Німеччина,Швеція,Данія,Ірландія,Шотландія,Фінляндія,

Іспанія, Португалія, Нідерданди, Естонія, Гібралтар, Канарські острови, Фарерські острови.
 

Ми всі слідкуємо за подіями, які відбуваються на Сході нашої країни, про героїчну оборону та болючі встрати...
Але мало хто знає, що серед тих, хто стоїть на захисті України є наші випусники!
Знайомтесь, Філіппов Олександр!
Сашко поступив в училище в 2014 році на професію "Офіціант судновий. Бортпровідник судновий" група № 28 майстер виробничого навчання Федоряко Наталія Григорівна.
Після закінчення училища, Сашко відразу підписав контракт і почав служити в Зброїних Силах України.
Зараз Сашко перебуває на Сході країни!

Пишаємось тобою! Слава Україні!!!

 Ігор Шелепйонок


Ігор поступив в училище 2012 році на професію "Офіціант судновий. Бортпровідник судниовий" група № 28 майстер виробничого навчання Михайленко Анна Володимирівна.
Закінчив училище в 2014 році з відзнакою.
Після закінчення училища пішов добровольцем на Схід і вступив до лав полку АЗОВ. Після проходження бойових дій набувши навички воїна, був відібраний одним з небагатьох до першою Військової школи ім. полковника Євгена Коновальця для подальшої підготовки.
Ігор пройшов нелегкий шлях від рядових бійців до еліти сучасної української армії.
Протягом 4 місяців їх сумлінно навчали військовій справі за найвищими стандартами НАТО.
29 вересня на площі перед будівлею НІАМ «Київська фортеця» (Косий капонір) відбувся урочистий випуск Військової школи ім. полковника Євгена Коновальця.
Після закінчення школи Ігор отримав нагороду та відзнаку. На данний момент Ігор удосконялює свої знання і навчає своїх наступників.


Основна відмінність між звичайною людиною і воїном полягає в тому, що воїн сприймає нещастя як виклик, а звичайна людина - як лихо.


 Слава Україні!!!


На цей раз познайомимо вас з Кімнатним Олександром.
Сашко поступив в училище 2007 році на професію "Кухар суднивий.Офіціант судновий" група № 25 Майстер виробничого навчання - Сайфуліна Євдокія Пилипівна.
По закінченню училища став пррацювати на посаді кухаря в таких місцях, як:
Ресторан - «Версаль» 07 .03.08 - 27.08.08 на посаді старшого кухаря;
Арт-Кафе - «Шико» 04 .09.08 - 20.05.09 кухар горячого цеху;
Ресторан - «Nota Bene» '27 .11.09 - 09.10.10 працював з 1-го дня відкриття; ресторану на посаді кухаря горячого цеха, потім в березні 2010 року, став Бригадиром зміни.
Робота на судах:
M / V - «Poisk» 28 .06.09 - 20.11.09 Chief Cook;
M / V - «Front Striver» Company name is V. Ships 30 .11.10 - 12.06.11 MessMan . Отримав промоушин на Chief Cook;
M / V - «Yeoman Bontrup» Company name is V. Ships 20 .06.11- 05.12.12 MessMan;
M / V - «Yeoman Bank» Company name is V. Ships 21 .12.12 - 24.04.13 MessMan / 2-nd cook
Отримав промоушин на 'Chief Cook'M / V - «Adelante» Company name is V. Ships 22 .08.13 - 05.02.14 MessMan - Chief Cook
M / V - «MSC Vaishnavi R» Company name is MSC '24 .03.15 - 07.11.15 MessMan-Chief Cook
M / V - «MSC Nicole» Company name is MSC 09 .01.16 - 07.08.16 Chief Cook
M / V - «MSC Arushi R» Company name is MSC '08 .10.16 - Chief Cook
Олександр зараз знаходиться в рейсі і передає всім вітання!

Жанетта Радомська


Закінчила ОВПУ МТС в 2014 році професія «Агент з організації туризму. Офіціант судновий. Покоївка», група № 26.
Майстер Ляпіна Тетяна Іванівна.
Пройшла співбесіду в компанії «Воланс».
Зробила два рейси на посаді офіціанта бару, компанія Thomson Majesty від Louise Cruises та Celestial cruises і Magellan від CMV, потім перейшла в СПА департамент, де працює й досі.


Володимир Щербак


Поступив в училище в 2012 році на професію «Кухар судновий. Офіціант судновий».
Після закінчення училища пройшов співбесіду в компанії CELESTYAL CRUISES на судно Thomson Majesty.
Круїзи проходили у середземному морі та атлантичному океані.
Побував у багатьох містах таких країн як: Іспанія, Франція, Італія, Португалія, Марокко, Канарські острови, Гібралтар.
За цей час відвідав:
канарські острови вулканічного походження;
побачив Колізе́й;
скуштував італійське морозиво gelato у Неаполі;
прогулювався вулицями міста де знімали фільм "Таксі" у Марселі;
побував на батьківщині Наполеона в Ая́ччо;
нагодував диких мавп-маготів на горі Гібралтар;

 Мирчевський Олександр


Поступив в училище в 2011 році на професію "Майстер ресторанного обслуговування" майстер виробничого навчання Маркіна Інна Юріївна. З 2011 році паралельно з навчанням працював в готелі "Брістоль". Після закінчення училища поїхав за кордон в Дубаї, де працював в готелі на посаді офіціанта 1 рік. На сьогоднішний день працює в готелі Palace Del Mar в Аркадії


 Інна Сінчук
Поступила в училище 2011 році на професію "Офіціант судновий. Бортпровідник судновий". З 2011-2013 працювала на посаді офіціанта в готелі Bristol.
Крім основної роботи, працювала на банкетах з повним обслуговуванням, конференціях, комплексних обідах, фуршетах.
Інна навчається на 3 курсі ОНАХТ (заочне відділення).
2013-2014 працювала на посаді офіціанта в Міністеріуме (ресторанний комплекс)
2015-2016 працювала на посаді старшого офіціанта в ресторані Кадор
2016 - по теперішній час займає посаду адміністратора в ресторані "Дача"

 

Бажин Валерія


Валерія поступила в училище 2012 році на професію «Офіціант судновий. Бортпровідник судновий" в 2014 році продовжила навчання за спеціалістю «Молодший спеціаліст технології харчування»/ Майстер виробничого навчання - Болдескул Віра Данилівна.
Після закінчення училища пройшла співбесіду в компанії Global Ship та почала працювати на посаді офіціанта на судні Magellan.
Відвідала такі країни як: Франція,Англія,Норвегія,Ісландія,Німеччина,Швеція,Данія,Ірландія,Шотландія,Фінляндія,Іспанія,Португалія, Естонія, Гібралтар, Канарські острови, Фарерські острови.
Відкривай для себе світ)


 

Христина Сиренко, випускниця училища 2014 року)

Навчалась в групі # 26 група (Агент з організації туризму. Офіціант судновий,Покоївка)

З 2012 - 2013 проходила практику в готелі "Брістоль" на посаді "Покоївка"

З 2013 - 2014 проходила практику в готелі "Юність" на посаді "Офіціант"

З 2014 - 2015 року працювала на посаді офіціанта в кафе "Форшмак"

В 2016 році пішла в рейс від компанії «Воланс», потім від компанії «Мано», судно Голден Ирис, на посаді "Офіціант - бара "

Балан Маргарита) 

Випускниця училища 2016 року з професії «Майстер ресторанного обслуговування». Майстер виробничого навчання Маркіна Інна Юріївна)

На першому році навчання Маргарита під час літньої виробничої практики пішла на свій перший пароплав M / V "Dolphin" пропрацювала там 4 місяця по контракту на посаді офіціант бару, потім повернулася в училище, закінчила навчання і відразу пішла на судно M / V "Magellan" на 9 місяців на посаду офіціант бару. 
У свої 19 років вже зробила кругосвітню подорож, довжиною в 4 місяці, побувавши в таких місцях, як: 
Карибські острови, Канарські острови, Португалія, Мальдіви, Балі, Бора-Бора, Австралія, Нова Зеландія, Мальта Амстердам, Норвегія, Ісландія, Мальта, Англія, Ізраїль, Єгипет, Греція, Туреччина, острови Французької Полінезії, Португалія, Німеччина, Швеція, Мексика, Ірландія, Бельгія, Сінгапур, Гонконг, Малайзія і В'єтнам .

Все в твоїх силах) 

 

 Волчев Руслан 


Поступив в училище в 2008 році на професію «Кухар судновий. Офіціант» група № 9 майстер виробничого навчання Ємельянов Володимир Михайлович. В 2010 році продовжив навчання за спеціалістю «Молодший спеціаліст технології харчування» майстер виробничого навчання – Сомова Валентина Володимирівна. 
Після закінчення Руслан пішов в рейс на пасажирське судно «Golden Iris», компанії «Mano» на посаду помічника кондитера. Потім працював в компанії «Star Line» суховантажні судна «IRON BARON»; «CONSTANCIA» і «WARRIOR» на посаді помічником кухаря, а в подальшому Chef Cook.

Голубятникова Олександра


Поступила в училище 2003 році на спеціальність "Офіціант судновий. Бортпровідник судновий". 
З 2005 по 2010 працювала в компанії «Norwegian Cruise Line» на посаді Офіціант залу ресторану на таких пасажирських судах як: «Norwegian Majesty»; «Norwegian Star»; «Norwegian Gem»; «Norwegian Jade»; «Norwegian Dawn»; «Norwegian Jewel» «Norwegian Epic».
*2011-2012 рік працювала на приватних яхтах «The World» на посаді - waitress (офіціант) 
*2013 працює в компанії "Disney Cruise Line» на посаді - waitress (офіціант)

Карина Киричук
Поступила в училище в 2015 році на професію "Кухар судновий.Бармен судновий". В 2017 році після закінчення училища пройшла співбесіду і почала працювати на яхті "Minerva" по пасаді стюарта.

 

 Матмусаева Карина


Поступила в училище в 2014 році професія - «Офіціант судновий, Бортпровідник судновий" майстер виробничого навчання Ланина Тетяна Михайлівна. Після закінчення училища в 2016 році працювала в ресторанах Одеси та в готелі «М1 CLUB» на посаді покоївки.
В липні 2017 пішла в рейс на яхту «Pegasos» від грецької компанії «Variety Cruises" а посаді офіціант.

 Сергєєва Тетяна

Поступила в училище 2013 році і навчалась за професією «Офіціант судновий. Бортпровідник судновий», майстер Онищенко Тетяна Віталіївна.
Після закінчення училища працювала в багатьох ресторанах Одеси,а в 2015 році пішла в перший рейс на посаду офіціант ресторану. 
На даний момент працює на таких судах як «Magellan» і «Astor» від компанії «Global Marine LTD".

27718761_1536387646438406_1621395880_n


Литвин Олександра


Випускниця 2017 року з професії "Офіціант судновий, Бортпровідник судновий" група № 41, майстер виробничого навчання - Фролова Марина Павлівна. 
Після закінчення училища працювала офіціантом в закладах нашого міста. Зараз працює в Готельно-туристичному комплексі "Озеро Vita" в Закарпатті.

Манівлец Анюта


Поступила в училище 2014 році на професію «Кухар судновий. Офіціант судновий», майстер Барба Світлана Вікторівна. 
Після продовжила своє навчання в групі ВПУ «Молодший спеціаліст технології харчування», майстер Болдескул Віра Данилівна. 
Під час навчання працювала на базі відпочинку «Ніка» на посаді офіціанта, в кафе "Sushi Wok" – на посаді сушиста, в готелі "Капрі " на посаді офіціанта,в ресторані "Смарагд" на посаді офіціанта, в "Red piano bar" на посаді кухар-сушист, в ресторані "Кулумбус" на посаді сушиста. Зараз працює на яхті 
"Lion Eight" на посаді cook-waiters.


 Анна Висоцька


Випускниця 2018 року, навчалась в групі № 43 з професії "Офіціант судновий, Бортпровідник судновий". Мастер виробничого навчання Костецька Олена Миколаївна. Пісня закінчення училища працювала офіціантом в ресторані "Свіча". Пройшла співбесіду на пасажирське судно "Golden Iris" де працює на посаді - офіціанта. 

Знайомтесь, випускниця 2018 року Царенко Катерина


І і ІІ курс випускниця групи #44 "Агент з організації туризму. Офіціант судновий.Покоївка" (майстер виробничого навчання) - Железняк Ольга Василівна); ІІІ - ІV курс випускниця групи # 35 "Молодший спеціаліст технології харчування" (майстер виробничого навчання Костецька Олена Миколаївна)
З 2019 року працює на круїзному лайнері AIDA від компанії "Marine Agency Volans" на посаді "стюард" 😊

 

Поліщук Катерина)

Закінчила училище в 2010 році. Навчалася в групі # 27 за професією "Офіціант судновий.Бортпровідник судновий", майстер виробничого навчання: Кузнєцова Лідія Іванівна. Після закінчення пройшла співбесіду в агентстві "Ізміра" на пасажирське судно "Riviera" на позицію - Стюардеса) де працює по теперішній час

Побувала в таких країнах, як: Туреччина, Греція, Ізраїль, Шотландія, Норвегія, Італія, Ірландія, Бразилія, Аргентина, Куба, Карибські острови, Маямі, Перу ...

"Дуже задоволена вибором професії і здійсненням мрії "подивитися світ"" (с)

117642918_2490482794576982_8297382845184
117649328_2490482631243665_5437859250505
117356019_2490482511243677_1921258573418
117527077_2490482864576975_8744720386386
117645666_2490482961243632_2616612831878
117596536_2490483007910294_3661315448158
117530099_2490482681243660_3471312466326
117713666_2490482757910319_2438927855672

Валентин Бекергерт

Отримав диплом кваліфікованого робітника з професії "Кухар судновий. Бармен судновий" в 2017 році, навчався в групі #19, майстри виробничого навчання: Криворучко Петро Петрович та Ланіна Тетяна Михайлівна.

Після закінчення училища підписав контракт на суховантажне судно "Meike B" та почав працювали на посаді кухаря.

Був у Франції, Англії, Іспаніі, зараз перебуває в Роттердамі і чекає відкриття кордонів.

 

 

 

 Голуб Станіслав

Закінчив училище в 2016 році та отримав диплом з професії "Офіціант судновий. Бортпровідник судновий", майстер виробничого навчання - Костецька Олена Миколаївна.

Під час виробничої практики був направлен в ресторан "Свеча" на посаду офіціанта, але згодом пізнав професію кухаря холодного цеху В ресторані "Свеча" відпрацював 3 роки.

На сьогодні працює в ресторані "Облака" кухарем гарячого цеху "Українська кухня"

 

 

95663158_2413855055573090_74985200813835
95542085_2413854925573103_53908211277632
95673499_2413854985573097_34298688285515
95877980_2413854878906441_56899543342304

Леміш В'ячеслав

 

 Поступив в училище в 2017 році на професію "Кухар судновий, офіціант судновий", майстер виробничого навчання Цвиринкалова Наталія Петрівна.

Після закінчення працював в ресторані "Облака"

Після співбесіди в компанії CMV працює на судні "Astor" - кухарем.

Зараз перебуває в Німеччині в порту, чекає відкриття кордонів

 

 

 

Ткаченко Вікторія

Вступник училища 2012 року, навчалась за професією: "Офіціант судновий. Бортпровідник судновий" майстер в/н Михайленко Анна Володимирівна, після закінчення 2 курсу поступила в групу ВПУ "Молодший спеціаліст технології харчування" майстер в/н Болдескул Віра Данилівна.

Закінчила училище в 2016 роціі майже відразу пройшла співбесіду в компанії СМІ на судно "Оcean Atlantic" де почала працювати на посаді офіціанта.

 Ковальова Анна

Випускниця училища 2018 року, навчалась в групі # 28 за професією "Офіціант судновий. Бортпрводник судновий", майстер виробничого навчання Онищенко Тетяна Віталіївна. Відразу після закінчення училища пішла в рейс на судно "MSC Seaview" на посаду офіціанта.

Побувала в країнах Південної Америки і Карибського басейну.

В 2020 році пройшла співбесіду в компанії VShips і була направлена на судно "Royal Caribbean-Anthem of the seas" працює офіціантом, але через пандемію короновіруса судно на карантині в Америці.

Слободенюк Катерина

 

Випускниця училища 2018 року, навчалась в групі #28 "Офіціант судновий. Бортпровідник судновий", майстер виробничого навчання - Онищенко Тетяна Віталіївна.

З 2019 року почала працювати на VIP яхті "Al Salamah" на посаді стюардеси. Побувала в Греції та Саудівській Аравії.

Бурдужа Валентин

Закінчив училище в 2019 році.

Навчався в групі # 37 за професією: «Кухар судовий», майстер виробничого навчання :Уцерова Тетяна Григорівна.

Пройшов співбесіду в агенстві AJAX

«Аякс Менеджмент» на борт

риболовницького судна «Николай Теленков», працює вже другий контракт на посаді Кухаря 3 категорії

Відвідав такі місця як:Турція,Іспанія,Канарські острови,Мавританія(Африка)

"Дуже задоволений вибором своєї професії" (с)

Аксентій Катерина, випускниця 2020 року. Навчалась в групі # 2 "Кухар судновий. Офіціант судновий" майстер виробничого навчання: Андреева Вікторія Олександрівна. Під час виробничої практики працювала з бренд - шефом Андрієм Дромовим в ресторані "Budapest" на посаді кухаря-кондитера. На даний момент працює в ресторані "Doors" готелю "ARCADIA PLAZA" на посаді кухаря- кондитерського та холодного цеху.

Після закінчення карантину йде в рейс від компанії "Columbia"

Бажаємо Катерині вдачі і успіху

Чекаємо на цікаві історії і фотографії з рейсу

Рябова Ірина

Випускниця училища 2019 року, навчалась в групі # 19 "Кухар судновий. Бармен судновий" майстри виробничого навчання: Орлик Ірина Олександрівна та Ланіна Тетяна Михайлівна. Після закінчення училища пройшла співбесіду в агентстві "Mano Cruise" на судно "Crown Iris" Працювала на посаді "Офіціант бару". Відвідала такі місця, як: Греція, Італія, Кіпр, Мальта, Хайфа.

Сьогодні Ірина працює на посаді бариста в кав'ярні в місті Доха, яке розташоване на узбережжі Перської затоки, найбільше місто і столиця арабського емірату Катар.

Крохмалюк Дмитро 

Випускник училища 2016 року. Навчався в групі #37 "Кухар судновий", майстер виробничого навчання - Воронова Олена Вікторівна. Після отримання диплома кваліфікованого робітника, Дмитро пішов навчатись далі і поступив на 3 курс ВПУ за спеціальністю "Молодший спеціаліст технології харчування", майстер виробничого навчання - Демченко Ольга Анатоліївна.

Після закінчення училища у 2018 році, працював в престижних ресторанах м.Одеси.

2 роки працював в ресторанах під керівництвом власника ''АССОЦІАЦІЇ ШЕФ - КУХАРІВ ПІВДНЯ УКРАЇНИ" - Віктора Тітова. Дмитро набирався досвіду і після того, як був впевнений у власних силах розпочав кар'єру у морі В рейс пішов у вересні цього року.

Працює на посаді MESSMAN/2 COOK у компаніі ''NORDIC HAMBURG'' на суховантажному судні ''NORDIC YARRA''.

Відвідав такі країни як: Індія, Італія, Португалія, Алжир, Нідерланди. Зараз знаходиться в порту Сафага (Єгипет) і передає нам всім вітання

Нових звершень, натхнення і цікавих країн

Чекаємо вдома:)

Гаршина Тетяна

 

Випускниця училища 2021 року Навчалась в групі #40 з професії : "Офіціант судновий. Бортпровідник судновий", майстер виробничого навчання - Онищенко Тетяна Віталіївна Відразу після закінчення училища пройшла співбесіду і почала працювати офіціантом на приватній яхті де і працює по теперішній час

Відвідала такі країни, як : Кіпр, Греція, Італія, Франція, Іспанія, Португалія, Монако, Сан-Марино та багато інших.