top of page

Щоб комусь допомагати, не обов’язково бути багатим і сильним, достатньо бути добрим😇

Врятуй життя! Здай кров!

Наш учбовий заклад протягом багатьох років працює з благодійним фондом «Парус Надії» .

Допомогти дітям з онкозахворюванням за покликом серця готові допомогти наші донори учні групи №17
Томашевський Дмитро
Гармаш Артем
Бральчук Павло
Карпенко Михайло
Мукан Дмитро
Рижаков Сергій
Трофимчук Олексій

Ніколи не варто недооцінювати силу навіть найбільш, на перший погляд, незначних добрих справ. Добро запам'ятовується на довгі роки, незалежно від його масштабів. Але найцінніше у добрі - це те, що воно заразливе. Намагайтеся робити приємні дрібниці для оточуючих як можна частіше і ви побачите як буде поліпшуватися світ навколо вас і ваш настрій.

Учні нашого училища постійно відвідують

"Будинок дитини № 1" куди приносять дитячі речі, канцелярію та смаколики.

Наш навчальний заклад взяв участь у виставці  Прянечних будиночків. Тема цього року - пряникова Україна. На виставці  були представлені найрізноманітніші пам'ятки нашої країни. Але організатори не обмежили фантазію авторів, і звичайно ж, із задоволенням виставили найрізноманітніші пряникові будиночки. Наші будиночки також взяли  участь у виставці і були виставлені на Благодійний аукціоні, який проходив в останній день виставки. Вилучені гроші з аукціону були передані в благодійний фонд"Время Добрых Дел" і далі в руки батьків чиї діти хворі на рак. Дякуємо всім учасникам виставки!

Благодійний Ярмарок

Благодійний Ярмарок  проходив в ТЦ Рів'єра і був присвячений допомозі нашому  учню, який хворів на рак. Зібрана сума  10 613 грн 45 коп. була  передана на лікування нашого Кирила Олійника! ВЕЛИКА подяка кожному за участь і допомогу!

Благодійний Ярмарок  "Я хочу подарувати тобі життя"

Наш навчальний заклад взяв участь у проєкті «Я хочу подарити тобі життя» організатором якого є благодійний фонд «Парус Надії». Учні нашого училища приготували смачні борошняні вироби для Ярмарку. Всі зібрані кошти з ярмарку були передані на лікування онкохворим дітям.

В  гостях у діток з  дитячого будинку #3 "Сонечко"
Дівчата привезли діткам багато солодощів, дитячих речей, іграшок та дитячі розмальовки 😊

Вже стало традицією відвідування дитячих будинків студентами училища. Студенти дарують діткам корисні речі, сміх, усмішки і гарний настрій.

NO22rioAD-A
yArpGJyqI6M
IVKc8sYUoJs
IuQ5O4N3UTA
hFwfoT66cpw
eVFlxzpNyWc
FWjX1HZ4OVs
0UZ9n8b2gOI
_wjaDQSUWZE
3YWyvRSLiDI
bnAZ4yFvJ6E

Волонтери БФ «Добрий самарянин» вже впродовж кількох років проводять акцію « Збери подарунок сироті ». Ця акція приносить радість   багатьом вихованцям дитячих будинків, дітям з малозабезпечених сімей та сиротам. Завдяки щедрому серцю одеситів тільки в 2014 році ощасливити вдалося близько 10 тисяч дітей, які так потребують турботи й уваги.
Наш навчальний заклад долучився до цієї чудової акції і зібрав : кольорові олівці, фломастери, розмальовки, м'які іграшки, прикраси, дитячі шампуні. Дякуємо всім за активну участь у зборі подарунків!

ЗДАЙ кров!!! Врятуй Життя!!!
Учень нашого училища Лановлюк Дмитро група № 17 вже втретє  здав кров на потреби поранених бійців з зони АТО. 


Давайте допоможемо бійцям АТО, які охороняють

наш спокій та мирне небо над Україною!!!

25 січня в стінах протестантської церкви в сквері Гамова пройшла п'ята благодійна акція «Збери подарунок сироті» від активістів міського фонду «Добрий самарянин». На захід приїхало 1600 дітей з інтернатів і притулків області ,а саме з Подольська, Лиманського, Ананьєва, Березівки, Малої Долини, Миколаївки, Сухого Лиману, Кароліно-Бугаз і Одеси.
Близько двох десятків ресторанів міста погодилися нагодувати маленьких глядачів, тому в перервах між актами діти спробували їжу з різних ресторанів Одеси, яка була приготовлена спеціально для них.
Наш навчальний заклад взяв участь у обслуговуванні та допомозі волонтерам, протягом всього заходу. Велика подяка групі № 28 (Офіціант судновий. Бортпровідник судновий) та майстру виробничого навчання -  Федоряко Наталії Григорівни.

22 березня наш навчальний заклад приєднався до Всеукраїнської акції "Серце до серця" XII акції #ЯХочуБачитиЖиття присвяченний дітям з вадами зору.
Дякуємо групі № 5 з професії " Кухар судновий. Офіціант судновий" 
 та майстру виробничого навчання

Повержук Олені Вікторівні!
Усі зібрані кошти підуть на закупівлю медичного обладнання в офтольмологічне відділення Одеської обласної дитячої кліничної лікарні.
Акція проходить по всій Україні

09.03 по 09.04.2017
Допомогати легко!

Наш навчальний заклад приєднався до Всеукраїнської акції "Серце до серця" XII акції #ЯХочуБачитиЖиття присвяченний дітям з вадами зору.


Зібрана сума - 1934 грн.


Усі зібрані кошти підуть на закупівлю медичного обладнання в офтольмологічне відділення Одеської обласної дитячої кліничної лікарні.
Дякуємо всім, хто взяв участь
Допомогати легко!

27 травня наш навчальний заклад взяв участь в Благодійній Ярмарці від благодійного фонду  "Парус Надії".
В ярмарці взяли участь учні 1 року навчання (Група # 3)

майстер виробничого навчання Кузнецова Галина Михайлівна.
Всі вилучені кошти йдуть на допомогу дітям з онкологічними захворюваннями.

благодійг4_n
блпгооо04417292_n
18бланннр59_n

По добрій традиції майстер групи № 40 з професії "Офіціант судновий. Бортпровідник судновий" -  Онищенко Тетяна Віталіївна долучає своїх студентів до прекрасної справи, а саме до відвідування Дитячого будинку, де наші студенти можуть подарувати свої щирі посмішки і подаруночки тим діткам, які цього позбавлені.  
Дякуємо Вам дівчата! 
Долучайтесь і ви! 

14 жовтня наш навчальний заклад взяв участь у Благодійному Ярмарку, організований Благодійним фондом "Парус надії".
Благодійний ярмарок спрямований на допомогу дітям з онкологічних захворюваннями.
Подяка учням групи #37 за виготовлення борошняних виробів та майстрам виробничого навчання:  Вороновій О.В., Уцеровій Т.Г. Ємельянову В.М.,завідучій лабораторії кухарів Поповій Л.В

8 листопада команда найкращих учнів навчальних груп # 24,30,36 провели майстер клас у дитячій обласній лікарні для онкохворих дітей. 
Дякуємо вам за щирість і добро 😇 

 

Відео від Благодійного фонду "Парус Надії"

Даруйте радугу і посмішки)

На День Святого Миколая наші учні групи № 24 (Кухар судновий. Кондитер судновий) Бурдейна Юлія провели майстер клас у дитячій обласній лікарні для онкохворих дітей.

Всім сонечкам одужання!

Даруйте добро та тепло! 

Згідно плану роботи кафедри
кухарських і обслуговуючих професій на 2017-2018 н.р. та визначення рівня підготовки учнів другого року навчання 18 грудня відбувся конкурс-виставка пряничних будиночків серед учнів груп ІІ року навчання з пофесії "Кухар судновий. Кондитер судновий" група № 24 
Майстер виробничого навчання Орлик ірина Олександрівна 
Викладач Садовська Олена Дмитрівна.

Всі будиночки були  виставлені на Благодійному аукціоні від організаторів

 Выставка Пряничных Домиков 

Мета аукціону зібрати кошти для лікування  маленькому хлопчику Петру Попаз, який знаходиться на лікуванні в Білорусії.

Захід проходив з 19 грудня по 25 грудня за адресою Канатна,27/1

Сьогодні представникам Всеукраїнської акції

"Збери подарунок сироті" 

https://www.facebook.com/soberipodarok/ були передані іграшки,канцелярія,книги,речі,смаколики та багато іншого) Дякуюємо учням, студентам та майстрам виробничого навчання нашого навчального закладу за активну участь в цій чудовій акції 😊
Окрема подяка викладачачу Лариса Гончар за іграшки і канцелярію) 😍

15 го лютого наш навчальний заклад взяв участь в організації і проведенні ярмарки до Всесвітнього дня онкохворої дитини (International Childhood Cancer Day) від Благодійного фонду "Парус Надії".
👼
В приготуванні ярмарки брали участь група № 15

"Кухар судновий. Офіціант судновий" 
1.Густ Валерія Валеріївна
2.Крецу Яна Сергіївна
3.Яниш Лариса Миколаївна 
Майстер виробничого навчання - Непомняща Наталія Михайлівна 
група № 36

"Кухар судновий. Кондитер судновий"  
1.Шалаева Олена Дмитрівна
2.Иванова Дар’я Олексіївна
3.Котленко Софія Сергіївна
Майстер виробничого навчання - Соколова Алла Іванівна 
група № 37 (Кухар судновий) 
1.Зверева Маргарита Михайлівна
2.Кройтор Веніамін Дмитрович
3.Плукчи Софія Михайлівна
група № 17 майстер втробничого навчання - Емильянов Володимир Михайлович 
майстер виробничого навчання - Уцерова Тетяна Григорівна

 

3 квітня в рамках Великоднього благодійного марафону студент третього курсу Сусол Руслан група № 30 (Молодший спеціаліст технології харчування) з учасниками проекту "Під силу навіть дитині" приготували пасочки до Великодня для діток із обласної дитячої лікарні відділення онкогематології. Бажаємо якнайшвидше одужати усім діточкам.

4 квітня в рамках Благодійного марафону,студенти ІІІ року навчання група № 33 (Молодший спеціаліст технології харчування) взяли участь в майстер - класі по виготовленню писанок та декоруванню яєць до Великодня за різними техніками. Підготовка до виїзного благодійного майстер - класу по оздобленню пасок та яєць у дитячій обласній лікарні відділення онкології.

У 2018 році Україна офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday #ЩедрийВівторок.
Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок,влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи😍 Україна стала 154 країною,яка приєдналась до глобального руху 
#GivingTuesday 💙💛
#ЩедрийВівторок вперше об'єднає всю країну навколо добрих справ та вкотре доведе, що українці — нація добродіїв! Сьогодні це довів наш навчальний заклад 🙌 27 листопада з 10 ранку учні та студенти училища здавали кров для благодійного фонду " Парус Надії".

Молодці 🤗

19 січня відбувся #деньподарка - благодійний дитячий свято який, пройшов в

рамках Всеукраїнського проекту 
#соберидобрийподарок ініціатором якого виступив Добрий Самарянин 
В Одесу з'їхалися близько 1000 дітей з інтернатів, що б отримати свій особистий подарунок - мрію, яку змогли здійснити небайдужі одесити і не тільки) 🙌 
Наш навчальний заклад долучився до цієї чудової акції 🙌 😊
Дякуємо за можливість бути частиною доброї справи 😌

У всесвітній день доброти❤️ наш навчальний заклад розпочав Благодійну акцію😇
"Не купуй цигарок, а допоможи будинку де багато діточок!" 👶🧒👦👧🧑 Мета акції була зібрати кошти для закупівлі потрібних речей для діток з спеціалізованого психоневрологічного будинку дитини № 3 "Сонечко"
😇протягом 4 тижнів було зібрано 5450 гривень 🥰
Велика подяка ініціатору акції Уцеровій Тетяні Григорівні, Максименко Ірині Михайлівні та групам #37, 36, 40, 15, 31,18,16,19, 30 🤗☺️🌞

Доброта - єдиний одяг, Який НЕ зношується.
(с) Девід Торо

Дякуємо за добре серце ❤️

Наш навчальний заклад приєднався до Всеукраїнського благодійного руху "Giving Tuesday" - Щедрий Вівторок ❤️ і прийняв участь у благодійній акції Всеукраїнський День добрих справ разом з Благодійний фондом "Парус надії" 😊

Ми вдячні нашим чудовим майстрам в/н, завідувачу лабораторії та учням і студентам групи #35 та # 36 за приготування смачних виробів 😊

Команда🙌🥰
Цвірінкалова Н. П.
Андрєєва В. О.
Соколова А. І.
Попова Л. М.
Іваницька Олена
Базилько Наталя,
Жила Вероніка,
Лукянчук Артем
Коламієць Максим
Гук Оксана
Демчук Ганна

Все велике починається з маленького 🙌