Щоб комусь допомагати, не обов’язково бути багатим і сильним, достатньо бути добрим😇

Врятуй життя! Здай кров!

Наш учбовий заклад на протязі багатьох років працює з благодійним фондом «Парус Надії» допомогти дітям з онкозахворювання по першому поклику і поклику серця готові допомогти наші донори учні групи №17

Томашевський Дмитро

Гармаш Артем

Бральчук Павло

Карпенко Михайло

Мукан Дмитро

Рижаков Сергій

Трофимчук Олексій

Ніколи не варто недооцінювати силу навіть найбільш, на перший погляд, незначних добрих справ. Добро запам'ятовується на довгі роки, незалежно від його масштабів. Але найцінніше у добрі - це те, що воно заразливе. Намагайтеся робити приємні дрібниці для оточуючих як можна частіше і ви побачите як буде поліпшуватися світ навколо вас і ваш настрій.

Від серця до серця!

Щоб комусь допомагати, не обов’язково бути багатим і сильним, достатньо бути добрим!

Учні нашого училища постійно відвідують "Будинок дитини № 1" куди приносять дитячі речі,канцелярію та смаколики.

Ми не байдужі до проблеми інших!!!

Ми небайдужі до проблеми інших!!!!
Інженерно - педагогіний коллектив та учні училища відгукнулись з потребою про допомогу 70 учням з числа дітей - сиріт, які проживають в гуртожитку ДНЗ "Теплодарський професійний ліцей", і не мають фінансування. Дякуємо кожному, хто відгукнувся і приніс продукти для дітей!
Все велике починається з маленького!!

Наш навчальний заклад взяв участь у виставці  Прянечних будиночків. Тема цього року - пряникова Україна де були представлені найрізноманітніші пам'ятки нашої країни. Але організатори не обмежили фантазію авторів, і, звичайно ж, із задоволенням виставили найрізноманітніші пряникові будиночки. Наші будиночки також взяли  участь у виставці і були виставлені на Благодійний аукціоні, який проходив в останній день виставки. Вилучені гроші з аукціону були передані в благодійний фонд "Время Добрых Дел" і далі в руки батьків чиї діти хворі на рак. Дякуємо всім учасникам виставки!

Благодійний Ярмарок

Наш Благодійний Ярмарок,який проходив в ТЦ Рів'єра. Ярмарок був присвячений допомозі нашого учня,який хворів на рак. Зібрана сума  10613 грн 45 коп. була  передана на лікування нашого Кирила Олійника! ВЕЛИКА подяка кожному за участь і допомогу!!

Благодійний Ярмарок  "Я хочу подарувати тобі життя"

Наш навчальний заклад взялв участь в проекті «Я хочу подарити тобі життя» організатором якого є благодійний фонд «Парус Надії».Учні нашого училища приготували смачні борошняні вироби для Ярмарки.Всі вилучені кошти з ярмарки будуть передані на лікування онкохворим дітям.

В  гостях у діток з  дитячого будинку #3 "Сонечко"
Дівчата привезли діткам багато солодощів ,речей,іграшок та розмалюнків😊

Вже стало традицією, відвідування дитячих будинків студентами училища. Студенти дарують діткам корисні речі,сміх, усмішки і гарний настрій.

NO22rioAD-A
yArpGJyqI6M
IVKc8sYUoJs
IuQ5O4N3UTA
hFwfoT66cpw
eVFlxzpNyWc
FWjX1HZ4OVs
0UZ9n8b2gOI
_wjaDQSUWZE
3YWyvRSLiDI
bnAZ4yFvJ6E

16 листопада дівчатка завітали до Дитячого будиночку! Основним приводом для щастя було спілкування із малечою.  головне для малюків не подарунки, набагато важливішою для діток є увага, якої зазвичай їм бракує.

18 грудня до дня Святого Миколая наші чарівні дівчата з групи № 40 відвідали дитячий будинок!
Ви такі молодчиночки!!

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Волонтери БФ «Добрий самарянин» вже впродовж кількох років проводить акцію « Збери подарунок сироті » радує багатьох вихованців дитячих будинків, дітей з малозабезпечених сімей та сиріт. Завдяки щедрому серцю одеситів тільки в 2014 році ощасливити вдалося близько 10 тисяч дітей, які так потребують турботи й уваги.
Наш навчальний заклад долучився до цієї чудової акції і зібрав : кольорові олівці, фломастери, розмальовки, м'які іграшки, прикраси, дитячі шампуні. Дякуємо всім за активну участь у зборі подарунків!

press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1

ЗДАЙ кров!!! Врятуй Життя!!!
Учень нашого училища Лановлюк Дмитро група № 17 вже в трете здав кров на потреби пораниих бійців з зони АТО. 


Давайте допоможемо бійцям АТО, які охороняють

наш спокій та мирне небо над Україною!!!

25 січня в стінах протестантської церкви в сквері Гамова пройшла п'ята благодійна акція «Збери подарунок сироті» від активістів міського фонду «Добрий самарянин». На захід приїхало 1600 дітей з інтернатів і притулків області ,а саме з Подольська, Лиманського, Ананьєва, Березівки, Малої Долини, Миколаївки, Сухого Лиману, Кароліно-Бугаз і Одеси.
Близько двох десятків ресторанів міста погодилися нагодувати маленьких глядачів, тому в перервах між актами діти спробували їжу з різних ресторанів Одеси, яка була приготовлена спеціально для них.
Наш навчальний заклад взяв участь у обслуговуванні та допомозі волонтерам, протягом всього чудового заходу. Велика подяка групі № 28 (Офіціант судновий.Бортпровідник судновий) та майстру виробничого навчання Федоряко Наталії Григорівни.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/2

Щорічно 15 лютого планета відзначає Всесвітній день онкохворої дитини (International Childhood Cancer Day).
Основною метою цього дня є привернення уваги громадськості до дітей, що страждають від онкологічних захворювань.
Дитяча онкологія є однією з найгостріших проблем сучасного світу. Так, щорічно від онкологічних захворювань на планеті помирають 90 тисяч дітей, ще майже 180 тисячам ставлять страшний діагноз «рак».
В Україні щорічно такий діагноз отримують більше ніж тисячу дітей. Згідно даними офіційної статистики, кожна друга дитина хвора на рак в Україні помирає. Для прикладу, в розвинених країнах така смертність не перевищує 30%. Найбільш поширеними онкологічними захворюваннями серед українських дітей є лейкемія (рак крові) та рак головно мозку. Вони посідають друге місце серед причин смертності у дітей віком від 5-ти до 14-ти років.
Одним з головних завдань заходів, що проводяться в цей день, є інформування батьків про способи профілактики та виявлення ранніх ознак раку у дітей. Раннє діагностування є надзвичайно важливим фактором в лікуванні онкологічних захворювань, оскільки
70% таких хвороб є виліковними!!!
Сьогодні наш навчальний заклад взяв участь у благодійному заході присвяченому Всесвітньому дню онкохворої дитини, організатором якої є Благодійний фонд "Парус надії".
В благодійному заході брала участь група № 8 майстер виробничого навчання Кокотович Діна Максимівна

Вони щороку 15 лютого приходять в парк Шевченко, аби вшанувати пам’ять земляків, які загинули у Афганістані та побачити тих, хто зумів вирватися з обіймів смерті. Традиційно біля пам’ятника воїнам-афганцям провели мітинг-реквієм.
Вчора наш навчальний заклад обслуговував захід присвячений 28-ї річниці виведення військ з Афганістану.
Обслуговувала група № 3 (Кухар судновий. Офіціант)
Майстри виробничого навчання:
Кузнецова Галина Михайлівна та Левченко Володимир Петрович

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

22 березня наш навчальний заклад приєднався до Всеукраїнської акції "Серце до серця" XII акції #ЯХочуБачитиЖиття присвяченний дітям з вадами зору.
Дякуємо групі № 5 (Кухар судновий. Офіціант судновий) та майстру виробничого навчання

Повержук Олені Вікторівні!
Усі зібрані кошти підуть на закупівлю медичного обладнання в офтольмологічне відділення Одеської обласної дитячої кліничної лікарні.
Акція проходить по всій Україні

09.03 по 09.04.2017
Допомогати легко!

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Наш навчальний заклад приєднався до Всеукраїнської акції "Серце до серця" XII акції #ЯХочуБачитиЖиття присвяченний дітям з вадами зору.


Зібрана сума - 1934 грн.


Усі зібрані кошти підуть на закупівлю медичного обладнання в офтольмологічне відділення Одеської обласної дитячої кліничної лікарні.
Дякуємо всім, хто взяв участь
Допомогати легко!

27 травня наш навчальний заклад взяв участь в Благодійній Ярмарці від благодійного фонду

"Парус Надії".
В ярмарці взяли участь учні 1 року навчання (Група # 3)

майстер виробничого навчання Кузнецова Галина Михайлівна.
Всі вилучені кошти йдуть на допомогу дітям з онкологічними захворюваннями.

благодійг4_n
блпгооо04417292_n
18бланннр59_n

По добрій традиції майстер групи № 40 (Офіціант судновий. Бортпровідник судновий) Онищенко Тетяна Віталіївна долучає своїх студентів до прекрасної справи, а саме до відвідування Дитячого будинку, де наші студенти можуть подарувати свої щирі посмішки і подаруночки тим діткам,які цього позбавлені( 
Дякуємо Вам дівчата! 
Долучайтесь і ви! 

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1

14 жовтня наш навчальний заклад взяв участь в Благодійній Ярмарці організований Благодійним фондом "Парус надії".
Благодійний ярмарок спрямований на допомогу дітям з онкологічних захворюваннями.
Подяка учням групи #37 за виготовлення борошняних виробів та майстрам виробничого навчання Вороновій О.В.,Уцеровій Т.Г. Ємельянову В.М.,завідучій лабораторії кухарів Поповій Л.В

press to zoom
press to zoom
press to zoom
22519550_1830944160530852_6808432277770235715_n
22519550_1830944160530852_6808432277770235715_n
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

8 листопада команда найкращих учнів навчальних груп # 24,30,36 провели майстер клас у дитячій обласній лікарні для онкохворих дітей. 
Дякуємо вам за щирість і добро 😇 

 

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1

Відео від Благодійного фонду "Парус Надії"

Даруйте радугу і посмішки)

На День Святого Миколая наші учні групи № 24 (Кухар судновий. Кондитер судновий) Бурдейна Юлія провели майстер клас у дитячій обласній лікарні для онкохворих дітей.

Всім сонечкам одужання!

Даруйте добро та тепло! 

press to zoom
press to zoom
press to zoom
25508203_1856622204629714_8586480191418130611_n (1)
25508203_1856622204629714_8586480191418130611_n (1)
press to zoom
press to zoom

Згідно плану роботи кафедри
кухарських і обслуговуючих професій на 2017-2018 н.р. та визначення рівня підготовки учнів другого року навчання 18 грудня відбувся конкурс-виставка пряничних будиночків серед учнів груп ІІ року навчання з пофесії "Кухар судновий. Кондитер судновий" група № 24 
Майстер виробничого навчання Орлик ірина Олександрівна 
Викладач Садовська Олена Дмитрівна.

Всі будиночки були  виставлені на Благодійному аукціоні від організаторів

 Выставка Пряничных Домиков 

Мета аукціону зібрати кошти для лікування  маленькому хлопчику Петру Попаз, який знаходиться на лікуванні в Білорусії.

Захід проходив з 19 грудня по 25 грудня за адресою Канатна,27/1

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Сьогодні представникам Всеукраїнської акції

"Збери подарунок сироті" 

https://www.facebook.com/soberipodarok/ були передані іграшки,канцелярія,книги,речі,смаколики та багато іншого) Дякуюємо учням, студентам та майстрам виробничого навчання нашого навчального закладу за активну участь в цій чудовій акції 😊
Окрема подяка викладачачу Лариса Гончар за іграшки і канцелярію) 😍

24300897_2007689839515992_4359063468890887757_n
24300897_2007689839515992_4359063468890887757_n
press to zoom
26855668_1577158902396831_354859660_n
26855668_1577158902396831_354859660_n
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1

15 го лютого наш навчальний заклад взяв участь в організації і проведенні ярмарки до Всесвітнього дня онкохворої дитини (International Childhood Cancer Day) від Благодійного фонду "Парус Надії".
👼
В приготуванні ярмарки брали участь група № 15 (Кухар судновий.Офіціант) 
1.Густ Валерія Валеріївна
2.Крецу Яна Сергіївна
3.Яниш Лариса Миколаївна 
Майстер виробничого навчання - Непомняща Наталія Михайлівна 
група № 36(Кухар судновий. Кондитер судновий) 
1.Шалаева Олена Дмитрівна
2.Иванова Дар’я Олексіївна
3.Котленко Софія Сергіївна
Майстер виробничого навчання - Соколова Алла Іванівна 
група № 37 (Кухар судновий) 
1.Зверева Маргарита Михайлівна
2.Кройтор Веніамін Дмитрович
3.Плукчи Софія Михайлівна
група № 17 майстер втробничого навчання - Емильянов Володимир Михайлович 
майстер виробничого навчання - Уцерова Тетяна Григорівна
Велика та щира подяка,вам наші хороші😊

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1

На виконання листа-замовлення Департаменту соціальної та сімейної політики на честь відзначення 29-ї річниці виводу військ з Республіки Афганістан та вшанування учасників бойових дій 15 лютого у Центральному парку культури та відпочинку ім.Т.Г.Шевченко був проведений поминальний обід для 1500 воїнів-інтернаціоналістів.

В заході брали участь : 
група № 17 (Кухар судновий.Офіціант) 
Майстер виробничого навчання - Емильянов Володимир Михайлович 
1.Олександрівський Євгеній Олександрович
2.Безкровний Богдан Ігорович
3.Бондаровський Михайло Русланович
4.Радченко Сергій Ігорович
5.Мельников Кирило Геннадійович
6.Кучеренко Владислав Євгенович
7.Варганов Олег Адамович
8.Златов Олег Віталійович
9.Біляєв Денис Олексійович
10.Горак Денис Сергійович 
група №18. (Кухар судновий.Офіціант) 
Майстер виробничого навчання - Левченко Володимир Петрович 
1.Бабічев Костянтин Сергійович
2.Биков Ричард Ернестович
3.Горелов Дмитро Андрійович
4.Діянов Євгеній Вікторович
5.Кадін Георгій Георгійович
6.Колісніченко Миколай Анатолійович
7.Кочергін Дмитро Олександрович
8.Микулінський Дмитро Олександрович
9.Нікітін Едуард Олегович
10.Петрашко Павло Володимирович
11.Рибачук Роман Вікторович
12.Ковалевська Валерія Володимирівна
13.Вознова Ірина Сергіївна

Група № 31 (Молодший спеціаліст технології харчування) 
Майстер виробничого навчання - Осадча Тетяна Борисівна 
1.Кондулов Олексій Васильович
2.Співак Андрій Валерійович
3.Яковлев Юрій Олександрович
4.Головань Микола Андрійович
5.Кірпітов Владислав Юрійович
6.Антонов Павло Павлович

3 квітня в рамках Великоднього благодійного марафону студент третього курсу Сусол Руслан група № 30 (Молодший спеціаліст технології харчування) з учасниками проекту "Під силу навіть дитині" приготували пасочки до Великодня для діток із обласної дитячої лікарні відділення онкогематології. Бажаємо якнайшвидше одужати усім діточкам.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1

4 квітня в рамках Благодійного марафону,студенти ІІІ року навчання група № 33 (Молодший спеціаліст технології харчування) взяли участь в майстер - класі по виготовленню писанок та декоруванню яєць до Великодня за різними техніками. Підготовка до виїзного благодійного майстер - класу по оздобленню пасок та яєць у дитячій обласній лікарні відділення онкології.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1

У 2018 році Україна офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday #ЩедрийВівторок.
Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок,влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи😍 Україна стала 154 країною,яка приєдналась до глобального руху 
#GivingTuesday 💙💛
#ЩедрийВівторок вперше об'єднає всю країну навколо добрих справ та вкотре доведе, що українці — нація добродіїв! Сьогодні це довів наш навчальний заклад 🙌 27 листопада з 10 ранку учні та студенти училища здавали кров для благодійного фонду " Парус Надії".

Молодці 🤗

press to zoom
press to zoom
press to zoom
46770520_2053877311570868_35846653941341
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1

19 січня відбувся #деньподарка - благодійний дитячий свято який, пройшов в

рамках Всеукраїнського проекту 
#соберидобрийподарок ініціатором якого виступив Добрий Самарянин 
В Одесу з'їхалися близько 1000 дітей з інтернатів, що б отримати свій особистий подарунок - мрію, яку змогли здійснити небайдужі одесити і не тільки) 🙌 
Наш навчальний заклад долучився до цієї чудової акції 🙌 😊
Дякуємо за можливість бути частиною доброї справи 😌

У всесвітній день доброти❤️ наш навчальний заклад розпочав Благодійну акцію😇
"Не купуй цигарок, а допоможи будинку де багато діточок!" 👶🧒👦👧🧑 Мета акції була зібрати кошти для закупівлі потрібних речей для діток з спеціалізованого психоневрологічного будинку дитини № 3 "Сонечко"
😇протягом 4 тижнів було зібрано 5450 гривень 🥰
Велика подяка ініціатору акції Уцеровій Тетяні Григорівні, Максименко Ірині Михайлівні та групам #37, 36, 40, 15, 31,18,16,19, 30 🤗☺️🌞

Доброта - єдиний одяг, Який НЕ зношується.
(с) Девід Торо

Дякуємо за добре серце ❤️

Наш навчальний заклад приєднався до Всеукраїнського благодійного руху "Giving Tuesday" - Щедрий Вівторок ❤️ і прийняв участь у благодійній акції Всеукраїнський День добрих справ разом з Благодійний фондом "Парус надії" 😊

Ми вдячні нашим чудовим майстрам в/н, завідувачу лабораторії та учням і студентам групи #35 та # 36 за приготування смачних виробів 😊

Команда🙌🥰
Цвірінкалова Н. П.
Андрєєва В. О.
Соколова А. І.
Попова Л. М.
Іваницька Олена
Базилько Наталя,
Жила Вероніка,
Лукянчук Артем
Коламієць Максим
Гук Оксана
Демчук Ганна

Все велике починається з маленького 🙌

Маючи у серцi бажання творити добро, ти можеш здiйснити диво на День Святого Миколая! Для того, щоб радість свята відчули діти, які опинились в складних життєвих обставинах – ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА!

Оголошуємо збір СМАКОЛИКІВ

(печиво, цукерки, вафлі та інше) також можна приносити канцелярське приладдя, дитячу літературу та іграшки.
 

Всі зібрані речі відправимо діткам, які мешкають у прифронтових селах до дня Святого Миколая! 


Збір триматися з 7 грудня по 14 грудня 2020 року 
Місце збору : Навчальна частина 

130186881_2588869614738299_1561763106254806597_n.jpg

15 грудня  ми передали всі смаколики, канцелярію, іграшки, книги та багато іншого для дітей, які мешкають у прифронтових селах до дня Святого Миколая. 

Дякуємо кожному за щире і добре серце! 

Дякуємо групам 2,35,12,23,5,30,15,40,36,32,33,31,1,9,34,16,27,3,4,8,18, 10 та чудовим майстрам виробничого навчання 🤗
(напишіть в коментарях, якщо про когось забули, вибачте) 

Дякуємо колегам 🤗

Окрема подяка групі # 3 і 4

19 грудня дітки, які опинились в складних життєвих обставинах завдяки вам відчують свято!:innocent:🤗

Так тримати, ОВПУ МТС!