top of page
nassr-sertifikatsiya.jpg

НАССР (від анг. Hazard Analysis and Critical Control Points) - це принципи системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках.

НАССР - це круто!

НАССР - це клас!

НАССР об'єднує всіх нас!

НАССР (від анг. Hazard Analysis and Critical Control Points) - це принципи системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках.

Ці принципи системи, які ідентифікують, оцінюють та контролють небезпечні фактори, які є визначальними для безпечності харчових продуктів. Одна з основних цілей упровадження принципів системи НАССР – забезпечення безпеки харчової продукції та кормів на всіх етапах харчового ланцюга «від лану-до столу». Отже суть принципів системи НАССР полягає у здійсненні контролю за безпечністю харчових продуктів та виявлення потенційної небезпеки (біологічної, хімічної, фізичної).

В Україні розпочалась реалізація проєкту «School Food Generation: модернізація та безпека шкільного харчування, впровадження стандартів НАССР».

Основною метою проєкту є впровадження за допомогою принципів НАССР розвитку надійної системи контролю харчових продуктів в школах 8 областей (Донецької і Луганської як базових, а також у Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Одеській областях), поліпшення гігієни харчування і більш здорового шкільного харчування.

Майстер виробничого навчання «Одеського вищого професійного училища морського туристичного сервісу» – Уцерова Тетяна Григорівна успішно пройшла 4-х модульний тренінг для тренерів з впровадження НАССР і отримала сертифікат від «School Food Generation: Впровадження санітарних норм якості харчових продуктів згідно положень НАССР щодо контролю безпечності продуктів харчування та покращення умов, в їдальнях державних освітніх закладів»

Вітаємо і пишаємось вами, Тетяна Григорівна!

Так тримати! 

bottom of page