top of page

Адміністрація

 Ефективність навчального процесу повсякчасно залежить від інженернопедагогічного колективу училища. Підбір кадрів завжди відрізнявся високою вимогливістю, увагою та ретельністю.

Керівництво такою організацію - це дійсно важка справа, і з цим з гідністю справляється адміністрація училища

 

БІЛОКОНЕНКО СЕРГІЙ  ПАВЛОВИЧ, директор училища.  Народився  у 1961 році у  м. Татарбунари  Одеської області. Закінчив Одеський національний університет  ім. І.І.Мечникова за спеціальністю: філолог; учитель української мови та літератури.Кандидат філологічних наук (1990). Доцент (1995). Автор понад 110 наукових публікацій, у тому числі 2 монографічних видань (у співавторстві).  Із 1991 року працював старшим викладачем, доцентом, завідувачем  кафедри українознавства та культурології (1999-2003) Одеського національного медичного університету. Із вересня 2004 року працював у Департаменті (до 2013 – Управління) освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації: головний спеціаліст (2004-2005), начальник відділу науки (2005-2006), начальник відділу (завідувач сектору) професійно-технічної освіти (2006-2015).
Із грудня 2015 року – директор ДНЗ «Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу».

ЯКОВЛЕВА ЖАННА ГРИГОРІВНА, секретар директора. Народилась у м. Одеса. В 1973 закінчила Ростовський педагогічний інститут іноземних мов,  факультет РГФ. З 2001 працює в училищі на посаді секретаря директора.  

                                   

ЧЕРНЯЄВА НАТАЛІЯ СЕРГІЇВНА,заступник директора з навчальної роботи. Народилася у м.Донецьк. У 1993 році закінчила професійно-технічне училище № 124 м. Донецьк за професією «Кухар. Кондитер». У 2009 році закінчила Докучаєвський технікум Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського за  спеціальністю «технологія харчування», технік-технолог. У 20214 році закінчила Донецький національний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського, бакалавр з харчових технологій та інженерії. У закладі працює із 2021 року. Спочатку на посаді майстра виробничого навчання, а з 2023 року – заступником директора з навчальної роботи.

СТЕПУРКО ГАННА ПАВЛІВНА, заступник директора з навчальної роботи. Народилася у с. Ягонівка Липоводолинського р-ну Сумської області. Випускниця училища 1957 року за професією «Кухар». Працювала кухарем військового санаторію Міністерства оборони СРСР. Відмінник професійно-технічної освіти СРСР. Закінчила Донецький інститут радянської торгівлі у 1963 за фахом «інженер-технолог». В училищі працює з 1963 року. Спочатку – майстром виробничого навчання, з 1971 року – старшим майстром.  З 1977 – заступник директора з навчальної робюоти.  Ветеран праці. Викладач вищої категорії (2005), викладач-методист (2005).

МАЛИХІНА АНАСТАСІЯ ГЕННАДІЇВНА заступник директора з НВихР.

Народилася в м.Одесі. В 2005 році закінчила Південноукраїнський державний педагогічний університет
ім. К.Д.Ушинського,де отримала науковий ступінь магістр " Педагогічних наук". В 2011 році закінчила Університет менеджменту освіти НАПН України та здобула кваліфікацію магістр " Управління закладами освіти" В училищі працює з 2005 року викладачем предмету "Українська мова за професійним спрямуванням", викладач Вищої категорії. Молодий і дуже енергійний, працьовитий і високо кваліфікований спеціаліст. Чисельні заходи училища: збори та наради, рада старшин та рада профілактики, батьківські збори та лінійки  проводяться  та організовуються цією діяльною людиною, адже виховання  відіграє дуже важливу роль в навчанні учнів. Без її керівництва також неможливі організація та проведення свят, концертів та конкурсів самодіяльності, вікторин та КВК, інших заходів творчого життя училища. 

 ВАТУЛЯН СЕРГІЙ ГУРГЕНОВИЧ, заступник директора. Народився у м. Одеса. Закінчив Одеський державний університет у 1999  за фахом «міжнародні економічні відносини (зі знанням іноземної мови)». Працював старшим контролером КРУ в Одеській області, з 2001 – заступник директора з  адміністративно-господарчої  роботи.   

 

 ДОВЖЕНКО ОКСАНА АНАТОЛІЇВНА, заступник директора з загальноосвітньої підготовки, викладач. Освіта – вища: у 2003 закінчила Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова за спеціальністю «Біолог, викладач біології та хімії».  Із 2011 року працює за отриманим фахом в училищі на  посаді викладача хімії. Викладач вищої категорії. Із 2020 року працює на посаді заступника директора з загальноосвітньої підготовки. 

 МАРУЩАК ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА, старший майстер виробничого навчання, викладач. Народилась у м. Кодима Одеської області. Освіта – вища. У 2008  закінчила  Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», спеціаліст з менеджменту і організації. З серпня 1992 працює майстром виробничого навчання. У 2008 зайняла перше місце у конкурсі майстрів виробничого навчання області (друге – на всеукраїнському рівні). З 2013  працює на посаді старшого майстра.

ЛАШКУЛ ІРИНА ЮРІЇВНА, інспектор з кадрів. В училищі працює з жовтня 2016 року. Освіта – вища. Закінчила Одеський регіональний інститут державного управління при Президентові України, магістр державного управління. Понад 20 років працювала в обласних органах виконавчої влади та місцевого самоврядування (7 ранг державного службовця).

АНДРЄЄВА ОЛЬГА ВІКТОРІВНА, методист, викладач вищої категорії. Відмінник освіти України.  Народилась у м. Житомир. Закінчила Київський національний торгового-економічний університет. Товарознавець продовольчих товарів вищої кваліфікації. Працює в училищі з 1992 року на посаді викладача. Ольга Вікторівна – один із найкращих методистів Одеської області.

МИХАЙЛЕНКО АННА ВОЛОДИМИРІВНА, методист, відповідальний секретар Приймальної комісії. Народилась у м. Одеса. Освіта – вища. У 2007 закінчила ОВПУ МТС з професії «Кухар. Офіціант. Буфетник», «Молодший спеціаліст технології харчування» (з відзнакою). У 2008-2015 навчалась в  Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова (історичний факультет, кафедра етнології (магістр)). З 2007 працювала майстром виробничого навчання, з 2014 працює на посаді методиста.

ГАВРИЛОВА МАРИНА МИКОЛАЇВНА, головний бухгалтер. Народилась у с.Тузли Татарбунарского району Одеської області. Освіта – вища. У 2000-2002 навчалась у Білгород-Дністровському морському рибопромисловому технікумі. У 2014 закінчила Білгород-Дністровський економічний коледж Національної академії статистики, обліку і аудиту. З 2014 по 2015 навчалась у Національному університеті кораблебудування ім. адмірала Макарова. У 2002-2016 працювала у Білгород-Дністровському будівельному ліцеї. З вересня 2016 року працює в училищі на посаді головного бухгалтера.

КОСТЕЦЬКА МАРИНА ОЛЕКСІЇВНА, бухгалтер.  Народилась у м. Одеса. Закінчила Одеський національний морський університет та Одеську національну академію харчових технологій. Працювала в Державній фінансовій інспекції в Одеській області. З січня 2017 працює на посаді бухгалтера.

МЕЛЬНИЧУК ТЕТЯНА ЮРІЇВНА, юрисконсульт. Народилась у м. Одеса. У 2004 році закінчила навчання в Одеському національному університеті     ім.  І.І.Мечникова та отримала диплом спеціаліста за напрямом «Економіка», у 2009 році завершила навчання в Одеському національному університеті  ім. І. І. Мечникова та отримала диплом за напрямом «Психологія», у 2012 році закінчила Національний університет «Одеська юридична академія» та отримала диплом магістра за напрямком «Державне право». З 2016 року працює в ОВПУ МТС на посаді  юрисконсула.

РУДНИЦЬКИЙ ЄВГЕН ОЛЕКСАНДРОВИЧ, фахівець з питань ЄДЕБО та цивільного захисту, викладач предмету «Охорона праці». Освіта – вища: Одеський інженерно-будівельний інститут, фахівець з водопостачання та каналізації, інженер-будівельник.  В училищі працює з 2012. 

МОРОЗОВА КАТЕРИНА МИХАЙЛІВНА,бібліотекар. Народилася в м.Новоукраїнка, Кіровоградської області. Закінчила Олександрівське училище культури за фахом "бібліотекар" В 2005 році закінчила курси по підбору та керуванню персоналом. В 2008 році отримала сертифікати по закінчення навчання в YuTobe Creator Academy. Працювала на посаді завідувачі виробництвом в рекламній агенції "Аромик".

З жовтня 2019 року працює на посаді бібліотекаря.   

ТИЧИНСЬКА ІЛОНА СЕРГІЇВНА, психолог ОВПУ МТС. Народилась в м.Чорноморськ. У 2004 р. закінчила навчання в Одеському Державному економічному університеті та отримала диплом магістра фінансів. У 2014 році закінчила Південноукраїнський національний педагогічний університет ім.К.Д.Ушинського отримала диплом магістра за спеціальністю "Психолог", викладач психології". З вересня 2020 року працює в ОВПУ МТС на посаді психолога. 

МОРЕНКО АРТУР ОЛЕКСІЙОВИЧ , методист, народився у м. Київ. Має вище освіту. Закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування України, 2015 рік. Магістр з фінансів і кредиту..

Випускники ОВПУ МТС попередніх років

Степурко Ганна Павлівна (випускниця училища 1957 року), працює заступником директора з НВР та викладачем спец. дисциплін.

Марущак Людмила Іванівна (випускниця училища  1992 року), працює на посаді старшого майстра. 

 

Михайленко Анна Володимирівна (випускниця 2007 року), працює на посаді методиста.

bottom of page