top of page

Адміністрація

Білоконенко Сергій Павлович
Білоконенко Сергій Павлович
press to zoom
Яковлева Жанна Григорівна
Яковлева Жанна Григорівна
press to zoom
анна павловна
анна павловна
press to zoom
Малихіна Анастасія Геннадіївна
Малихіна Анастасія Геннадіївна
press to zoom
Ватулян Сергій Гургенович
Ватулян Сергій Гургенович
press to zoom
Марущак Людмила Іванівна
Марущак Людмила Іванівна
press to zoom
Довженко Оксана Анатоліївна
Довженко Оксана Анатоліївна
press to zoom
Лашкул Ірина Юріївна
Лашкул Ірина Юріївна
press to zoom
Андрєєва Ольга Вікторівна
Андрєєва Ольга Вікторівна
press to zoom
Михайленко Анна Володимирівна
Михайленко Анна Володимирівна
press to zoom
Гаврилова Марина Миколаївна
Гаврилова Марина Миколаївна
press to zoom
Костецька Марина Олексіївна
Костецька Марина Олексіївна
press to zoom
Мельничук Тетяна Юріївна
Мельничук Тетяна Юріївна
press to zoom
Рудницький Євгеній Олександрович
Рудницький Євгеній Олександрович
press to zoom
Шевченко Галина Сергіївна
Шевченко Галина Сергіївна
press to zoom

 Ефективність навчального процесу повсякчасно залежить від інженернопедагогічного колективу училища. Підбір кадрів завжди відрізнявся високою вимогливістю, увагою та ретельністю.

Керівництво такою організацію - це дійсно важка справа, і з цим з гідністю справляється адміністрація училища

 

БІЛОКОНЕНКО СЕРГІЙ  ПАВЛОВИЧ, директор училища.  Народився  у 1961 році у  м. Татарбунари  Одеської області. Закінчив Одеський національний університет  ім. І.І.Мечникова за спеціальністю: філолог; учитель української мови та літератури.Кандидат філологічних наук (1990). Доцент (1995). Автор понад 110 наукових публікацій, у тому числі 2 монографічних видань (у співавторстві).  Із 1991 року працював старшим викладачем, доцентом, завідувачем  кафедри українознавства та культурології (1999-2003) Одеського національного медичного університету. Із вересня 2004 року працював у Департаменті (до 2013 – Управління) освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації: головний спеціаліст (2004-2005), начальник відділу науки (2005-2006), начальник відділу (завідувач сектору) професійно-технічної освіти (2006-2015).
Із грудня 2015 року – директор ДНЗ «Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу».

ЯКОВЛЕВА ЖАННА ГРИГОРІВНА, секретар директора. Народилась у м. Одеса. В 1973 закінчила Ростовський педагогічний інститут іноземних мов,  факультет РГФ. З 2001 працює в училищі на посаді секретаря директора.                                      

 

СТЕПУРКО ГАННА ПАВЛІВНА, заступник директора з навчальної роботи. Народилася у с. Ягонівка Липоводолинського р-ну Сумської області. Випускниця училища 1957 року за професією «Кухар». Працювала кухарем військового санаторію Міністерства оборони СРСР. Відмінник професійно-технічної освіти СРСР. Закінчила Донецький інститут радянської торгівлі у 1963 за фахом «інженер-технолог». В училищі працює з 1963 року. Спочатку – майстром виробничого навчання, з 1971 року – старшим майстром.  З 1977 – заступник директора з навчальної робюоти.  Ветеран праці. Викладач вищої категорії (2005), викладач-методист (2005).

Малихіна Анастасія Геннадіївна, заступник директора з НВихР.

Народилася в м.Одесі. В 2005 році закінчила Південноукраїнський державний педагогічний університет
ім. К.Д.Ушинського,де отримала науковий ступінь магістр " Педагогічних наук". В 2011 році закінчила Університет менеджменту освіти НАПН України та здобула кваліфікацію магістр " Управління закладами освіти" В училищі працює з 2005 року викладачем предмету "Українська мова за професійним спрямуванням", викладач Вищої категорії. Молодий і дуже енергійний, працьовитий і високо кваліфікований спеціаліст. Чисельні заходи училища: збори та наради, рада старшин та рада профілактики, батьківські збори та лінійки  проводяться  та організовуються цією діяльною людиною, адже виховання  відіграє дуже важливу роль в навчанні учнів. Без її керівництва також неможливі організація та проведення свят, концертів та конкурсів самодіяльності, вікторин та КВК, інших заходів творчого життя училища. 

 ВАТУЛЯН СЕРГІЙ ГУРГЕНОВИЧ, заступник директора. Народився у м. Одеса. Закінчив Одеський державний університет у 1999  за фахом «міжнародні економічні відносини (зі знанням іноземної мови)». Працював старшим контролером КРУ в Одеській області, з 2001 – заступник директора з  адміністративно-господарчої  роботи.   

 

 ДОВЖЕНКО ОКСАНА АНАТОЛІЇВНА, заступник директора з загальноосвітньої підготовки, викладач. Освіта – вища: у 2003 закінчила Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова за спеціальністю «Біолог, викладач біології та хімії».  Із 2011 року працює за отриманим фахом в училищі на  посаді викладача хімії. Викладач вищої категорії. Із 2020 року працює на посаді заступника директора з загальноосвітньої підготовки. 

 МАРУЩАК ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА, старший майстер виробничого навчання, викладач. Народилась у м. Кодима Одеської області. Освіта – вища. У 2008  закінчила  Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», спеціаліст з менеджменту і організації. З серпня 1992 працює майстром виробничого навчання. У 2008 зайняла перше місце у конкурсі майстрів виробничого навчання області (друге – на всеукраїнському рівні). З 2013  працює на посаді старшого майстра.

ЛАШКУЛ ІРИНА ЮРІЇВНА, інспектор з кадрів. В училищі працює з жовтня 2016 року. Освіта – вища. Закінчила Одеський регіональний інститут державного управління при Президентові України, магістр державного управління. Понад 20 років працювала в обласних органах виконавчої влади та місцевого самоврядування (7 ранг державного службовця).

АНДРЄЄВА ОЛЬГА ВІКТОРІВНА, методист, викладач вищої категорії. Відмінник освіти України.  Народилась у м. Житомир. Закінчила Київський національний торгового-економічний університет. Товарознавець продовольчих товарів вищої кваліфікації. Працює в училищі з 1992 року на посаді викладача. Ольга Вікторівна – один із найкращих методистів Одеської області.

МИХАЙЛЕНКО АННА ВОЛОДИМИРІВНА, методист, відповідальний секретар приймальної комісії. Народилась у м. Одеса. Освіта – вища. У 2007 закінчила ОВПУ МТС з професії «Кухар. Офіціант. Буфетник», «Молодший спеціаліст технології харчування» (з відзнакою). У 2008-2015 навчалась в  Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова (історичний факультет, кафедра етнології (магістр)). З 2007 працювала майстром виробничого навчання, з 2014 працює на посаді методиста.

ГАВРИЛОВА МАРИНА МИКОЛАЇВНА, головний бухгалтер. Народилась у с.Тузли Татарбунарского району Одеської області. Освіта – вища. У 2000-2002 навчалась у Білгород-Дністровському морському рибопромисловому технікумі. У 2014 закінчила Білгород-Дністровський економічний коледж Національної академії статистики, обліку і аудиту. З 2014 по 2015 навчалась у Національному університеті кораблебудування ім. адмірала Макарова. У 2002-2016 працювала у Білгород-Дністровському будівельному ліцеї. З вересня 2016 року працює в училищі на посаді головного бухгалтера.

КОСТЕЦЬКА МАРИНА ОЛЕКСІЇВНА, бухгалтер.  Народилась у м. Одеса. Закінчила Одеський національний морський університет та Одеську національну академію харчових технологій. Працювала в Державній фінансовій інспекції в Одеській області. З січня 2017 працює на посаді бухгалтера.

МЕЛЬНИЧУК ТЕТЯНА ЮРІЇВНА, юрисконсульт. Народилась у м. Одеса. У 2004 році закінчила навчання в Одеському національному університеті     ім.  І.І.Мечникова та отримала диплом спеціаліста за напрямом «Економіка», у 2009 році завершила навчання в Одеському національному університеті  ім. І. І. Мечникова та отримала диплом за напрямом «Психологія», у 2012 році закінчила Національний університет «Одеська юридична академія» та отримала диплом магістра за напрямком «Державне право». З 2016 року працює в ОВПУ МТС на посаді  юрисконсула.

РУДНИЦЬКИЙ ЄВГЕН ОЛЕКСАНДРОВИЧ, фахівець з питань ЄДЕБО та цивільного захисту, викладач предмету «Охорона праці». Освіта – вища: Одеський інженерно-будівельний інститут, фахівець з водопостачання та каналізації, інженер-будівельник.  В училищі працює з 2012. 

ШЕВЧЕНКО ГАЛИНА СЕРГІЇВНА, медична сестра. Народилась  в селі Піщана, Балтського району Одеської області. З 1968 – 1972 навчалась в Подільському медичному училищі на факультеті – фельдшер. З 2016  працює  в училище на посаді медичної сестри.

МОРОЗОВА КАТЕРИНА МИХАЙЛІВНА,бібліотекар. Народилася в м.Новоукраїнка, Кіровоградської області. Закінчила Олександрівське училище культури за фахом "бібліотекар" В 2005 році закінчила курси по підбору та керуванню персоналом. В 2008 році отримала сертифікати по закінчення навчання в YuTobe Creator Academy. Працювала на посаді завідувачі виробництвом в рекламній агенції "Аромик".

З жовтня 2019 року працює на посаді бібліотекаря.   

ТИЧИНСЬКА ІЛОНА СЕРГІЇВНА, психолог ОВПУ МТС. Народилась в м.Чорноморськ. У 2004 р. закінчила навчання в Одеському Державному економічному університеті та отримала диплом магістра фінансів. У 2014 році закінчила Південноукраїнський національний педагогічний університет ім.К.Д.Ушинського отримала диплом магістра за спеціальністю "Психолог", викладач психології". З вересня 2020 року працює в ОВПУ МТС на посаді психолога. 

БЕСКАДАРНА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА, завідувача господарством. Народилась в м.Одеса. У 1992 році закінчила училище № 6. У 2020 році закінчила коледж Приватного вищого навчального закладу "Міжнародний класичний університет ім. Пилипа Орлика" здобула кваліфікацію: ступень вищої освіти,молодший спеціаліст,спеціальність "Облік і оподаткування професійна кваліфікація,фахівець з обліку і оподаткування". Продовжує навчання а фахом "Бакалавр". З 2019 році працює в училище. 

Випускники ОВПУ МТС попередніх років

Степурко Ганна Павлівна (випускниця училища 1957 року), працює заступником директора з НВР та викладачем спец. дисциплін.

Марущак Людмила Іванівна (випускниця училища  1992 року), працює на посаді старшого майстра. 

 

Михайленко Анна Володимирівна (випускниця 2007 року), працює на посаді методиста.

bottom of page