top of page

Викладачі

     Викладачі ОВПУ МТС чітко уявляють кінцеві результати своєї праці, а саме випуск конкурентоспроможних на ринку праці спеціалістів "професіоналів". Кожен викладач училища знає сучасні вимоги та стандарти кваліфікацій, перспективи потреб сфери послуг в майбутньому, приймають активну участь в розробці нових стандартів разом з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту  України. Це потребує постійного оновлення знань, ефективного забезпечення уроків новою інформацією, літературою, програм навчання та використання інноваційних технологій для ліпшого засвоєння матеріалу.

          Пріоритетним педагогічним завданням є розвиток інформаційної компетентності колективу, тому в учбовому процесі використовується біля 40 комп'ютерів, які працюють як в локальній мережі, так і в мережі інтернет, 2 мультимедійні дошки, кілька мультимедійних проекторів. Комп'ютерна підтримка використовується при викладанні предметів: "Спецтехнологія кондитерських виробів", "Основи маркетингу та менеджменту," "Організація туристичної діяльності та менеджмент", "Організація обслуговування готелів", "Економіка підприємств різного типу", "Основи калькуляції та бухгалтерського обліку", "Іноземні мови". 

 

  Учбово-методичну роботу забезпечує учбово - методична рада, головою якої є директор. До складу ради входять:

 методист Андрєєва Ольга Вікторівна,

та голови Циклових комісій:

 - голова Циклової методичної комісії гуманітарних дисциплін - Гончар Лариса Василівна

 

 ГОНЧАР ЛАРИСА ВАСИЛІВНА народилась с. Молога  Білгород-Дністровського р-ну Одеської  області. Закінчила у 2012 Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського». Філолог, вчитель англійської, німецької мов та зарубіжної літератури. З 2017 – завідувач кафедри іноземних мов, викладач. З 2023 року - голова циклової методичної комісії гуманітарних дисциплін,викадач.

 

- голова Циклової методичної комісії загальнопрофесійної та професійної підготовки - Алябьєва Людмила Георгіївна 

АЛЯБЬЄВА ЛЮДМИЛА ГЕОРГІЇВНА, народилася у м. Одеса. Освіта – вища. Закінчила Одеський інститут народного господарства; економіст. В училищі працює викладачем з вересня 1984. Завідувач кафедри економічних та гуманітарних дисциплін, викладач вищої категорії.

- голова Циклової методичної комісії кухарських та обслуговуючих професій,  Наливайко Лариса Степанівна

НАЛИВАЙКО ЛАРИСА СТЕПАНІВНА, народилась у м. Літин Вінницької області. Освіта – вища: у 1987 закінчила Одеський технологічний інститут харчової промисловості ім. Ломоносова; інженер-технолог. В училищі працює викладачем з 2003.

- голова Циклової методичної комісії класних керівників - Худенко Світлана Анатоліївна 

ХУДЕНКО СВІТЛАНА АНАТОЛІЇВНА, викладач. Освіта вища: у 2006 році закінчила Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова за спеціальністю: "Історик,викладач історії". Із 2006 року працює за отриманим фахом на посаді викладача історії. Викладач І категорії. 

- голова Циклової методичної комісії сервісного обслуговування - Болдескул Ольга Вікторівна 

БОЛДЕСКУЛ ОЛЬГА ВІКТОРІВНА, викладач. Народилась у     м. Одеса. У 1995 поступила до ОВПУ МТМ (раніше – ВПУ №26) за професією «Офіціант. Бортпровідник». У 1996 проходила практику на т/х «Тарас Шевченко». У 1997 закінчила з червоним дипломом ОВПУ МТС та почала працювати на пасажирському флоті. 1997-2000 працювала на т/х «Delphin» на посаді офіціанта. 2000-2003 працювала на т/х «Sun Bay II», «Corintian», «Orion» на посаді офіціанта. У 2003-2007 працювала на т/х «Van Gogh» на посаді бармена. З 2009 працює в училищі викладачем спецдисциплін «Організація обслуговування в ресторані» та «Організація та техніка робіт бортпровідника».

  - голова Циклової методичної комісії - Марущак Людмила Іванівна 

МАРУЩАК ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА, старший майстер виробничого навчання, викладач. Народилась у м. Кодима Одеської області. Освіта – вища. У 2008  закінчила  Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», спеціаліст з менеджменту і організації. З серпня 1992 працює майстром виробничого навчання. У 2008 зайняла перше місце у конкурсі майстрів виробничого навчання області (друге – на всеукраїнському рівні). З 2013  працює на посаді старшого майстра.

            Робота Циклової комісії  направлена на поліпшення організації учбового процесу, оновлення змісту освіти, розробку та уведення активних методів та інноваційних технологій освіти, науково - методичного забезпечення теоретичного навчання та практичної підготовки.

          Праця педагога - це перш за все робота над собою, постійний пошук, невпинне зростання. Викладачі нашого училища - приклад цього. Вони не тільки вчать, але й постійно вчаться сами. Беруть участь у семінарах і конкурсах, викладають на курсах, складають підручники і посібники. Досвідчені педагоги радо діляться своїм досвідом з молодшими колегами.

 ДОВЖЕНКО ОКСАНА АНАТОЛІЇВНА, заступник директора з загальноосвітньої підготовки, викладач. Освіта – вища: у 2003 закінчила Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова за спеціальністю «Біолог, викладач біології та хімії».  Із 2011 року працює за отриманим фахом в училищі на  посаді викладача хімії. Викладач вищої категорії. Із 2020 року працює на посаді заступника директора з загальноосвітньої підготовки. 

САДОВСЬКА ОЛЕНА ДМИТРІВНА, народилась у м. Одеcа. Освіта – вища: у 1993 закінчила Одеський інститут харчової промисловості; інженер-технолог. В училищі працює з 1989 бібліотекарем, з 1992 – майстром виробничого навчання, з 2004 – викладачем. Викладач І категорії. 

ДОБРУХА МАРИНА МИКОЛАЇВНА, народилась у м. Одеса. Освіта – вища: у 1997 закінчила ОВПУ МТС (раніше – ВПУ №26) за спеціальністю «Молодший спеціаліст ресторанно-готельного господарства».  У 2003 закінчила  Одеську національну академію харчових технологій; інженер-технолог громадського харчування. З 2004 – майстер виробничого навчання. З 2005 – викладач. З 2008 – голова методкомісії  кухарських та обслуговуючих професій. З 2016 – завідувач кафедри кухарських та обслуговуючих професій. Викладач вищої категорії, викладач - методист. 

МАКСИМЕНКО ІРИНА МИХАЙЛІВНА, викладач. Народилась в м.Одеса. У 1996 році поступила в ВПУ № 26 за професією "Офіціант судновий 4 роряду. Бортпровідник". В 2001 році вступила до Одеського національного університету ім .І.І. Мечникова  за спеціальності філософія російської мови та літератури. У 2006 році отримала ступінь "Бакалавр" з 2019 року навчається в магістратурі Одеського національного університету ім .І.І. Мечникова. Працює в училищі з 2019 року.

 

          Спеціалістом високого класу неможливо стати без глибокого вивчення спеціальних дисциплін. Знаннями по технології приготування їжі,  особливостями обслуговування, санітарії та гігієни щедро діляться з учнями викладачі кафедри спеціальних дисциплин. Більшість з них не з чуток знають, що то таке робота на судні.

АНДРІЄНКО АЛЛА МИКОЛАЇІНА, викладач. Народилась у Брянській області Російської Федерації. У 1987 закінчила СПТУ-26 (зараз – ОВПУ МТС) за професію «Кухар зі знанням національної та зарубіжної кухні». У 1987-1994 працювала кухарем на судах ЧМП. З 1994 по 1999 працювала майстром виробничого навчання у  ВПУ №26 (зараз – ОВПУ МТС). У 2009 закінчила Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людину «Україна» за спеціальністю «Менеджер організації»; магістр менеджменту організацій. З 2012 по теперішній час працює викладачем предмету «Основи бухгалтерської обліку та калькуляції».

Знання іноземних мов - ключ до всього світу. Саме тому, в нашому училиші, яке готує кадри для флоту, стільки уваги і сил приділяється вивченню  англійської і німецької мов.

ВОДЯНИЦЬКА ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА народилася у      м. Прокоп’ївськ Кемеровської області Російської Федерації. Освіта – вища: у 2005 закінчила Південноукраїнський державний педагогічний інститут ім.. К.Д.Ушинського; магістр, викладач англійської мови. В училищі працює з 2005.

БОДНАР ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА, викладач. Народилась у       смт Арбузинка Миколаївської області. Освіта – вища: у 2000 закінчила Одеський державний університет ім. І.І..Мечникова (із відзнакою). Філолог, викладач іспанської та англійської мов. З 2003 працює в училище на посаді викладача. 

ГРОЗА ЛЮДМИЛА МИХАЙЛІВНА, викладач. Народилась у    смт Вулканешти Республіки Молдова. Освіта – вища: у 1978 закінчила  Харківський державний університет; філолог, викладач німецької мови. Працювала на суднах ЧМП. В училищі з 1980 працює бібліотекарем, а з 1988 – викладачем. Викладач вищої категорії.

Ліпінчук Світлана Сергіївна,викладач,випускниця училища 1968 року, має досвід роботи на флоті. Освіта вища - Одеський технологічний інститут харчової промисловості ім.Ломоносова, "Технологія та організація громадського харчування", технік-технолог, 1977р. В училищі працює із 2014 року.

КОВАЛЕНКО ТЕТЯНА ПЕТРІВНА, викладач.  Народилась у     м. Донецьк. Освіта – вища: закінчила у 1979  Одеський державний політехнічний інститут. В училищі з 2005 працює викладачем  інформаційних технологій.

ВАЩЕНКО ТАМАРА ОЛЕКСАНДРІВНА, народилась у м.Торез, Донецька область. У 1980 році закінчила Київський державний інститут культури імені Корнейчука (методист культурно -  просвітницької роботи). Працювала на судах ЧМП. В училище працює  понад 30 років на посаді викладача предмету «Культурологія», спеціаліст вищої категорії. Голова профспілки училища.

ПАВЛОВСЬКА ВАЛЕРІЯ  СЕРГІЇВНА, народилась у м. Одеса. Освіта – вища: у 2009 закінчила Південноукраїнський державний педагогічний університет ім. К.Д.Ушинського; факультет з спеціальністю фізичне виховання та спортивні ігри, спеціалізація "баскетбол". Була гравцем Національної збірної України з 2004 - 2008 року. З 2009 - 2013 працювала в Одеському державному екологічному університеті, викладачем фізичної культури. Викладач фізичного виховання. Із 2013 працює в училищі на посаді керівника фізичного виховання. 

УЛАНОВСЬКИЙ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, викладач. Народився у м. Одеса. Закінчив Одеську національну академію харчових технологій у 1991 (інженер-механік). У 1996 закінчив Південноукраїнський національний педагогічний університет (викладач фізичної культури). З 1989 працював тренером-викладачем з плавання у СК ОНАХТ. З 1991 працював викладачем фізичного виховання на кафедрі фізичного виховання ОНАХТ. У 2007 працював на посаді старшого викладача кафедри фізичного виховання НУ «ОЮА». З 2015 – 2018 керівник фізичного виховання ОВПУ МТС. З 2018 року  викладач  фізичної культури та спеціальних дисциплін.

ЧУМАЧЕНКО СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЯЧ, викладач, у 1988 році закінчив Одеський державний педагогічний інститут ім. К.Д. Ушинського , вчитель фізичної культури». Працює в училищі із 2023 року.

НАЙКО МАРИНА ФЕЛІКСІВНА, викладач. Народилась у м. Одеса. Закінчила Одеський державний педагогічний інститут ім. К.Д.Ушинського; учитель фізичної культури. В училищі працює з 2006 на посаді викладача.

ПОПОВА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА, лаборант, викладач,  керівник гуртка виготовлення кондитерських виробів. Народилась у смт Затишне Фрунзівського району Одеської області. У 1982  закінчила Одеський технікум громадського харчування; спеціальність – технології приготування їжі; технік-технолог. Відмінник освіти України. В училищі працює з 1972.

ПАРФІНЕНКО ЯНА АНАТОЛІЇВНА,викладач, у  1998 році закінчила   Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова за спеціальністю «хімія», кваліфікацію «хімік, викладач». В училищі працює із 2018 року

 

Випускники ОВПУ МТС попередніх років

Попова Людмила Миколаївна  (випускниця училища 1969 року), працює на посаді викладач-лаборант.

Ващенко Тамара Олександрівна (випускниця училища 1972 року) ,працює на посаді викладача з предмету «Психологія та етика ділових відносин»

Наливайко Лариса Степанівна (випускниця училища 1979 році) ,працює на посаді викладача з предмету «Санітарія і гігієна»

Андрієнко Алла Миколаївна (випускниця училища 1987 року) ,працює на посаді викладача з предмету «Облік,калькуляція і звітність»

Болдескул Ольга Вікторівна (випускниця училища 1997 року), працює в училищі викладачем спец.дисіиплін "Організація обслуговування в ресторані", та "Організація та техніка робіт бортпровідника".

Ліпінчук Світлана Сергіївна (випускниця училища 1968 року),працює на посаді викладача спец.дисіиплін "Організація обслуговування в ресторані" з 2014 року. 

bottom of page