top of page

Викладачі

     Викладачі ОВПУ МТС чітко уявляють кінцеві результати своєї праці, а саме випуск конкурентоспроможних на ринку праці спеціалістів "професіоналів". Кожен викладач училища знає сучасні вимоги та стандарти кваліфікацій, перспективи потреб сфери послуг в майбутньому, приймають активну участь в розробці нових стандартів разом з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту  України. Це потребує постійного оновлення знань, ефективного забезпечення уроків новою інформацією, літературою, програм навчання та використання інноваційних технологій для ліпшого засвоєння матеріалу.

          Пріоритетним педагогічним завданням є розвиток інформаційної компетентності колективу, тому в учбовому процесі використовується біля 40 комп'ютерів, які працюють як в локальній мережі, так і в мережі інтернет, 2 мультимедійні дошки, кілька мультимедійних проекторів. Комп'ютерна підтримка використовується при викладанні предметів: "Спецтехнологія кондитерських виробів", "Основи маркетингу та менеджменту," "Організація туристичної діяльності та менеджмент", "Організація обслуговування готелів", "Економіка підприємств різного типу", "Основи калькуляції та бухгалтерського обліку", "Іноземні мови". 

 

  Учбово-методичну роботу забезпечує учбово - методична рада, головою якої є директор. До складу ради входять:

 

 

 методист Андрєєва Ольга Вікторівна,

а також кафедри:

 

  

 - кафедра іноземних мов, завідувач кафедри Гончар Лариса Василівна

 

 ГОНЧАР ЛАРИСА ВАСИЛІВНА народилась с. Молога  Білгород-Дністровського р-ну Одеської  області. Закінчила у 2012 Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського». Філолог, вчитель англійської, німецької мов та зарубіжної літератури. З 2017 – завідувач кафедри іноземних мов, викладач. 

ДОВЖЕНКО ОКСАНА АНАТОЛІЇВНА, заступник директора з загальноосвітньої підготовки, викладач. Освіта – вища: у 2003 закінчила Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова за спеціальністю «Біолог, викладач біології та хімії».  Із 2011 року працює за отриманим фахом в училищі на  посаді викладача хімії. Викладач вищої категорії. Із 2020 року працює на посаді заступника директора з загальноосвітньої підготовки. 

-кафедра економічних та гуманітарних наук, завідувач кафедри Алябьєва Людмила Георгіївна 

АЛЯБЬЄВА ЛЮДМИЛА ГЕОРГІЇВНА, народилася у м. Одеса. Освіта – вища. Закінчила Одеський інститут народного господарства; економіст. В училищі працює викладачем з вересня 1984. Завідувач кафедри економічних та гуманітарних дисциплін, викладач вищої категорії.

  

            Робота кафедр направлена на поліпшення організації учбового процесу, оновлення змісту освіти, розробку та уведення активних методів та інноваційних технологій освіти, науково - методичного забезпечення теоретичного навчання та практичної підготовки.

          Праця педагога - це перш за все робота над собою, постійний пошук, невпинне зростання. Викладачі нашого училища - приклад цього. Вони не тільки вчать, але й постійно вчаться сами. Беруть участь у семінарах і конкурсах, викладають на курсах, складають підручники і посібники. Досвідчені педагоги радо діляться своїм досвідом з молодшими колегами.

 - кафедра кухарських та обслуговуючих професій, завідувачі кафедри  Наливайко Лариса Степанівна та Садовська Олена Дмитрівна 

НАЛИВАЙКО ЛАРИСА СТЕПАНІВНА, народилась у м. Літин Вінницької області. Освіта – вища: у 1987 закінчила Одеський технологічний інститут харчової промисловості ім. Ломоносова; інженер-технолог. В училищі працює викладачем з 2003.

САДОВСЬКА ОЛЕНА ДМИТРІВНА, народилась у м. Одеcа. Освіта – вища: у 1993 закінчила Одеський інститут харчової промисловості; інженер-технолог. В училищі працює з 1989 бібліотекарем, з 1992 – майстром виробничого навчання, з 2004 – викладачем. Викладач І категорії. 

ДОБРУХА МАРИНА МИКОЛАЇВНА, народилась у м. Одеса. Освіта – вища: у 1997 закінчила ОВПУ МТС (раніше – ВПУ №26) за спеціальністю «Молодший спеціаліст ресторанно-готельного господарства».  У 2003 закінчила  Одеську національну академію харчових технологій; інженер-технолог громадського харчування. З 2004 – майстер виробничого навчання. З 2005 – викладач. З 2008 – голова методкомісії  кухарських та обслуговуючих професій. З 2016 – завідувач кафедри кухарських та обслуговуючих професій. Викладач вищої категорії, викладач - методист. 

МАКСИМЕНКО ІРИНА МИХАЙЛІВНА, майстер виробничого навчання. Народилась в м.Одеса. У 1996 році поступила в ВПУ № 26 за професією "Офіціант судновий 4 роряду. Бортпровідник". В 2001 році вступила до Одеського національного університету ім .І.І. Мечникова  за спеціальності філософія російської мови та літератури. У 2006 році отримала ступінь "Бакалавр" з 2019 року навчається в магістратурі Одеського національного університету ім .І.І. Мечникова. Працює в училищі з 2019 року.

 

          Спеціалістом високого класу неможливо стати без глибокого вивчення спеціальних дисциплін. Знаннями по технології приготування їжі,  особливостями обслуговування, санітарії та гігієни щедро діляться з учнями викладачі кафедри спеціальних дисциплин. Більшість з них не з чуток знають, що то таке робота на судні.

ПЕТРЕНКО ВАРВАРА ІВАНІВНА, народилась у c. Коблеве Березанського району Миколаївської обл. Освіта – вища. Випускниця ОВПУ МТС 1974, навчалась на курсах у м. Ленінград за фахом «Завідувач підприємства. Шеф-кухар». З 1978-1984 началась  у Київському технікумі громадського харчування, кваліфікація: технік. У 1984 закінчила Ростовський інститут громадського господарства; спеціальність «Управління і організація оптової торгівлі», кваліфікація – економіст. Працювала на суднах ЧМП. В училищі працює майстром виробничого навчання з травня 1972, з вересня 1996 – викладачем. Викладач вищої категорії. 

БОЛДЕСКУЛ ОЛЬГА ВІКТОРІВНА, викладач. Народилась у     м. Одеса. У 1995 поступила до ОВПУ МТМ (раніше – ВПУ №26) за професією «Офіціант. Бортпровідник». У 1996 проходила практику на т/х «Тарас Шевченко». У 1997 закінчила з червоним дипломом ОВПУ МТС та почала працювати на пасажирському флоті. 1997-2000 працювала на т/х «Delphin» на посаді офіціанта. 2000-2003 працювала на т/х «Sun Bay II», «Corintian», «Orion» на посаді офіціанта. У 2003-2007 працювала на т/х «Van Gogh» на посаді бармена. З 2009 працює в училищі викладачем спецдисциплін «Організація обслуговування в ресторані» та «Організація та техніка робіт бортпровідника».

АНДРІЄНКО АЛЛА МИКОЛАЇІНА, викладач. Народилась у Брянській області Російської Федерації. У 1987 закінчила СПТУ-26 (зараз – ОВПУ МТС) за професію «Кухар зі знанням національної та зарубіжної кухні». У 1987-1994 працювала кухарем на судах ЧМП. З 1994 по 1999 працювала майстром виробничого навчання у  ВПУ №26 (зараз – ОВПУ МТС). У 2009 закінчила Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людину «Україна» за спеціальністю «Менеджер організації»; магістр менеджменту організацій. З 2012 по теперішній час працює викладачем предмету «Основи бухгалтерської обліку та калькуляції».

Знання іноземних мов - ключ до всього світу. Саме тому, в нашому училиші, яке готує кадри для флоту, стільки уваги і сил приділяється вивченню  англійської і німецької мов.

ВОДЯНИЦЬКА ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА народилася у      м. Прокоп’ївськ Кемеровської області Російської Федерації. Освіта – вища: у 2005 закінчила Південноукраїнський державний педагогічний інститут ім.. К.Д.Ушинського; магістр, викладач англійської мови. В училищі працює з 2005.

БОДНАР ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА, викладач. Народилась у       смт Арбузинка Миколаївської області. Освіта – вища: у 2000 закінчила Одеський державний університет ім. І.І..Мечникова (із відзнакою). Філолог, викладач іспанської та англійської мов. З 2003 працює в училище на посаді викладача. 

ГРОЗА ЛЮДМИЛА МИХАЙЛІВНА, викладач. Народилась у    смт Вулканешти Республіки Молдова. Освіта – вища: у 1978 закінчила  Харківський державний університет; філолог, викладач німецької мови. Працювала на суднах ЧМП. В училищі з 1980 працює бібліотекарем, а з 1988 – викладачем. Викладач вищої категорії.

Ліпінчук Світлана Сергіївна,викладач.

КОВАЛЕНКО ТЕТЯНА ПЕТРІВНА, викладач.  Народилась у     м. Донецьк. Освіта – вища: закінчила у 1979  Одеський державний політехнічний інститут. В училищі з 2005 працює викладачем  інформаційних технологій.

ВАЩЕНКО ТАМАРА ОЛЕКСАНДРІВНА, народилась у м.Торез, Донецька область. У 1980 році закінчила Київський державний інститут культури імені Корнейчука (методист культурно -  просвітницької роботи). Працювала на судах ЧМП. В училище працює  понад 30 років на посаді викладача предмету «Культурологія», спеціаліст вищої категорії. Голова профспілки училища.

ПАВЛОВСЬКА ВАЛЕРІЯ  СЕРГІЇВНА, народилась у м. Одеса. Освіта – вища: у 2009 закінчила Південноукраїнський державний педагогічний університет ім. К.Д.Ушинського; факультет з спеціальністю фізичне виховання та спортивні ігри, спеціалізація "баскетбол". Була гравцем Національної збірної України з 2004 - 2008 року. З 2009 - 2013 працювала в Одеському державному екологічному університеті, викладачем фізичної культури. Викладач фізичного виховання. Із 2013 працює в училищі на посаді керівника фізичного виховання. 

УЛАНОВСЬКИЙ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, викладач. Народився у м. Одеса. Закінчив Одеську національну академію харчових технологій у 1991 (інженер-механік). У 1996 закінчив Південноукраїнський національний педагогічний університет (викладач фізичної культури). З 1989 працював тренером-викладачем з плавання у СК ОНАХТ. З 1991 працював викладачем фізичного виховання на кафедрі фізичного виховання ОНАХТ. У 2007 працював на посаді старшого викладача кафедри фізичного виховання НУ «ОЮА». З 2015 – 2018 керівник фізичного виховання ОВПУ МТС. З 2018 року  викладач  фізичної культури та спеціальних дисциплін

НАЙКО МАРИНА ФЕЛІКСІВНА, викладач. Народилась у м. Одеса. Закінчила Одеський державний педагогічний інститут ім. К.Д.Ушинського; учитель фізичної культури. В училищі працює з 2006 на посаді викладача.

ПОПОВА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА, лаборант, викладач,  керівник гуртка виготовлення кондитерських виробів. Народилась у смт Затишне Фрунзівського району Одеської області. У 1982  закінчила Одеський технікум громадського харчування; спеціальність – технології приготування їжі; технік-технолог. Відмінник освіти України. В училищі працює з 1972.

ПАРФІНЕНКО ЯНА АНАТОЛІЇВНА, викладач. 

УДОВЕНКО ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА, майстер виробничого навчання. Народилась у м. Северодонецьк Луганської області. У 2003 закінчила Одеську національну академію харчових технологій (ОНАХТ) за фахом «Технологія харчування». З 2017 працює майстром виробничого навчання. 

Випускники ОВПУ МТС попередніх років

Попова Людмила Миколаївна  (випускниця училища 1969 року), працює на посаді викладач-лаборант.

Ващенко Тамара Олександрівна (випускниця училища 1972 року) ,працює на посаді викладача з предмету «Психологія та етика ділових відносин»

Петренко Варвара Іванівна (випускниця училища 1974 року), працює на посаді викладача спец.дисциплін.

Наливайко Лариса Степанівна (випускниця училища 1979 році) ,працює на посаді викладача з предмету «Санітарія і гігієна»

Андрієнко Алла Миколаївна (випускниця училища 1987 року) ,працює на посаді викладача з предмету «Облік,калькуляція і звітність»

Болдескул Ольга Вікторівна (випускниця училища 1997 року), працює в училищі викладачем спец.дисіиплін "Організація обслуговування в ресторані", та "Організація та техніка робіт бортпровідника".

bottom of page