top of page

НАШ НАЦІОНАЛЬНИЙ РЕКОРД!

В Українській Венеції 8 вересня 2018 року провели фестиваль «Дунайські гостини». Це гастрономічний захід, під час якого можна було спробувати страви бессарабської кухні, вишукані рибні страви та смачні місцеві вина. А найголовніша подія свята — це приготування юшки за традиційним липованським (старообрядницьким) рецептом вагою  4056 л! 

                                         А це вже рекорд!

У юшку пішли і осетер, і товстолобик, і короп, і судак — усього 1670 кг риби. А ще 30 кілограмів солі, по 400 кг картоплі й моркви та 250 кілограмів цибулі.  огляду на масштаби для приготування страви виплавили спеціальний котел, черпак й інше кухонне приладдя. У приготуванні юшки брали участь понад 40 учнів нашого навчального закладу "Одеського училища морського туристичного сервісу" з чим із задоволенням та дружньою командою  впоралися на відмінно!

Кулінарне досягнення внесли в національний реєстр рекордів України. Після цього юшкою нагодували всіх охочих. 

 Маючи відповідний досвід та потенційно кращих виконавців, ОВПУ МТС готове, після знаття карантинних обмежень, розглянути пропозиції і зварити такий же великий борщ або глінтвейн, а то і просто влаштувати гастрономічне свято!

Коли ми одна велика команда,то встановити рекорд України з приготування юшки - нам під силу!

bottom of page