top of page

О 9.00 щодня ми вшановуємо пам'ять усіх співгромадян, хто загинув внаслідок російської широкомасштабної війни проти нашої країни

Ми згадуємо тих, чиє життя передчасно перервалося внаслідок кривавих військових злочинів на українській землі.

Кожен із загиблих назавжди залишиться в серцях нашої хороброї нації. На шляху до перемоги ми завжди будемо пам’ятати про полеглих співгромадян, щоб віддати їм належну шану під мирним небом вільної держави!

314337664_663829838543151_8242086467466173953_n.jpg

Згідно плану виховної та культурно- освітньої роботи на листопад 2022 року в групі # 23 з професії :"Кухар судновий. Офіціант судновий" була проведена просвітницька інформаційна година до Дня Української мови та писемності. 

Класний керівник: Тичинська Ілона Сергіївна

Майстер виробничого навчання: Кузнецова Галина Михайлівна. 

Практичне онлайн заняття в групі #25 з професії "Офіціант судновий. Бармен судновий" з теми : "Відпрацювання навичків сервірування столу"  Учні працювали синхронно з викладачем. 

Викладач : Болдескул Ольга Вікторівна

Майстер виробничого навчання : Ланіна Тетяна Михайлівна

314438512_666812091578259_4761395446584826238_n.jpg

Згідно плану виховної та культурно- освітньої роботи на жовтень 2022 року в групі #3 з професії : "Кухар судновий. Офіціант судновий" була проведена просвітницька інформаційна година на тему: "100 років із часу народження Федора Воробця (1922- 1959) учасника антинацистського Руху Опору та боротьби за незалежність України у XX столітті"

Класний керівник: Удовенко Олена Володимирівна

Майстер виробничого навчання: Орлик Ірина Олександрівна

312182421_651696573089811_1782983081684750119_n.jpg

Згідно плану виховної та культурно- освітньої роботи на листопад 2022 року в групі #21 з професії : "Кухар судновий. Офіціант судновий" була проведена просвітницька інформаційна година до Дня Української мови та писемності

Класний керівник: Петренко Олена Анатоліївна

Майстер виробничого навчання: Удальцова Неллі Степанівна

312458095_661431602116308_8368081311980088305_n.jpg

Готуємо вдома!\ Дистанційна лабораторна робота від групи #12 (Кухар судновий.

Офіціант судновий "

по темі: "Холодні страви і закуски"" майстер виробничого навчання: Ісайко Людмила Миколаївна

Викладач: Степурко Ганна Павлівна

 

Дистанційна лабораторна робота від групи #19 (Кухар судновий.

Бармен судновий"

по темі: "Холодні закуски і салати"" "Солодкі страви" майстер виробничого навчання: Гесс Віктор Анатолійович та Ланіна Тетяна Михайлівна

Викладач: Петренко Валентина Іванівна.

Смачного)

Викладачі діляться фотографіями, як спілкуються зі студентами

Під час карантину найголовніше – зберігати якісну і надійну комунікацію зі студентами. Ми застосовуємо найрізноманітніші ресурси. Для оперативного спілкування викладачі працюють на ресурсах: Google Meet , Zoom, Classroom та Discord саме тут організовують лекційні та семінарські заняття, також часто користуються додатками Вайбер (Viber) та Телеграм (Telegram), тут проходять обговорення, скидається посилання на конференції і тести ( платформи: НА УРОК, LIVEWORKSHEETS, LERNINGAPPS, QUIZIZZ та Coogle Form)

Згідно плану виховної та культурно - освітньої роботи на листопад 2020 року в групі #3 "Кухар судновий. Офіціант судновий " була проведена інформаційна година присвячена Міжнародному дню толерантності

Майстер виробничого навчання: Максименко Ірина Михайлівна

Через пандемію (COVID-19) наше училище тимчасове перейшло на дистанційне навчання, що змусила наших студентів та учнів зібратись віртуально та приймати необхідну інформацію і домашнє завдання через монітор комп'ютера.

Працюють викладачі на ресурсах Google Meet , Zoom, Classroom та Discord саме тут організовують лекційні та семінарські заняття, також часто користуються додатками Вайбер (Viber) та Телеграм (Telegram), тут проходять обговорення, скидається посилання на конференції і тести ( платформи: НА УРОК, LIVEWORKSHEETS, LERNINGAPPS, QUIZIZZ та Coogle Form) та пишеться завдання.

Такий метод спілкування онлайн створений у всіх навчальних групах, так само це стосується і викладачів.

Директор чи заступник директора можуть зайти на урок чи конференцію в будь який час, це дає стимул викладачам та учням працювати краще та якісніше.

Для нас, це нове, а все нове дається не просто, але ми стараємося працювати у тих умовах, в яких зараз знаходимося.

Ми дуже хочемо, щоб було відновлено навчання в училище і чекаємо окремого офіційного оприлюднення нового затвердженого регламенту щодо провадження освітнього процесу.

Будьте нам здорові

Ми щиро дякуємо Центру патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді.Одеса за змістовну та цікаву онлайн - лекцію : "Кулінарна спадщина України" яка відбулась 1 жовтня на онлайн платформі Zoom.

Учням, студентам та викладачам училища доцент кафедри історії України Одеського національного університету ім. Мечникова та фахівець Одеського обласного Центру патріотичного виховання та дозвілля молоді Володимир Полторак розповів про основні етапи становлення української кулінарної традиції, про технологічні та культурні труднощі, які виникають під час реконструкції стародавніх страв, про особливості наукових досліджень кулінарної спадщини. Для визначення галузі наукових пошуків історик запропонував використовувати термін ЇСТОРІЯ. Багатство української кулінарної спадщини визначається її часовою тривалістю, історичною мінливістю, стереотипізацією внутрішньою та зовнішньою. Для прикладу Володимир Миколайович розповів про етапи становлення традиційного рецепту борщу, який вже у 18 столітті беззастережно сприймався ідентифікаційним маркером української культури. В перспективі розгляд семи кулінарних революцій, які відбулись від часів неоліту на території сучасної України та визначили особливості української національної кулінарної спадщини.

Чекаємо з нетепрпінням на нові лекції!