top of page

Майстри

                   Майстер - це той, хто вміє, майстер - це той, хто знає, майстер - це той, хто вчить!

Майстри нашого училища повністю відповідають цьому визначенню!

ЛЕВЧЕНКО ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ, майстер виробничого навчання. Народився в с. Нерубайське Біляївського району Одеської області. Освіта – середньо-спеціальна, закінчив Одеський  технікум  громадського харчування у 1981, технік-технолог. В училищі з серпня 1994 працює майстром виробничого навчання.

ОСАДЧА  ТЕТЯНА БОРИСІВНА, майстер виробничого навчання. Відмінник освіти України. Народилась у с. Степанівка Роздільнянського  району Одеської області. Освіта – вища: закінчила у 1991 Одеський  технологічний інститут харчової промисловості; інженер-технолог. В училищі з жовтня 1978 працює майстром виробничого навчання.

 

КОКОТОВИЧ ДІНА МАКСИМІВНА, майстер виробничого навчання.  Народилась у м. Одеса. Випускниця  училища 1978 року. Закінчила 1981 Технікум громадського харчування за фахом «організація обслуговування в місцях громадського  харчування». З липня 2002 працює у училищі майстром виробничого навчання.

ТУЛЬБА ЛАРИСА ПЕТРІВНА, майстер виробничого навчання. Народилась у м. Одеса. Освіта – вища. У 1986 закінчила ОВПУ МТС (раніше – ВПУ №26). 1996 закінчила Торговий технікум за спеціальністю «менеджмент підприємства харчування». Закінчила Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людину «Україна» (2008) за спеціальністю «Туризм. Спеціаліст з туризму». До 1996  працювала на судах Чорноморського пароплавства. З 1996 року працює майстром виробничого навчання.

СОКОЛОВА АЛЛА ІВАНІВНА, майстер виробничого навчання. Відмінник освіти України. Народилась у м. Одеса. Освіта  - середньо-спеціальна: у 1973 закінчила   Одеське професійно-торгове кулінарне училище, кондитер. У 1997 закінчила  ВПУ-26 по спеціальності менеджер підприємств харчування. В  училищі з вересня 1998 працює майстром виробничого навчання. 

АНДРЄЄВА ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА, майстер виробничого навчання. Народилась у м. Одеса. Освіта – вища. У 1991 закінчила Одеський технологічний інститут харчової промисловості ім. Ломоносова за спеціальністю «Інженер-технолог». З вересня 2010 року працює в училище на посаді майстра виробничого навчання.

КОСТЕЦЬКА ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА, майстер виробничого навчання. Народилась у с. Металіст, Амвросіївського району Донецької обл. Освіта – вища. У 1995 закінчила ОВПУ МТС. У 2003 закінчила Одеську національну академію харчових технологій; інженер-технолог. Працювала у складі екіпажів суден крюїнгових компаній; офіціант ресторана.  В училищі з серпня 2005р. працює майстром виробничого навчання в групі «Офіціант судновий. Бортпровідник судновий».

 

ОРЛИК ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА,  майстер виробничого навчання.  Народилась у с. Донець Ростовської області. Освіта – вища. Закінчила у 1991 ОВПУ МТС (раніше – ТУ № 1) за професією    «Кондитер».    У 1977-1983   закінчила     Одеський 

технологічний інститут харчової промисловості; інженер-технолог. В училищі з травня 2005 працює майстром виробничого навчання у групі «Кухар судновий. Кондитер судновий».

ОНИЩЕНКО ТЕТЯНА ВІТАЛІЇВНА,  народилась у с. Старомлинівка  Великоновоселівського р-ну Донецької обл. У 1980 закінчила школу і в цьому ж році поступила в ТУ №1 (нині – ОВПУ МТС) м. Одеса. З 1982 по 1988 працювала на суднах ЧМП. З 1992 по 1995 навчалась в Одеському комерційному технікумі за фахом «Організація виробництва і технологія приготування їжі». З 2010 року працює майстром виробничого навчання.

 ВАГНЕР ОКСАНА ГЕОРГІЇВНА, майстер виробничого навчання. Народилась у м. Одеса. Освіта – вища. У 1999 закінчила ОВПУ МТС за професією «Офіціант судновий. Кухар судновий». У 2018 закінчила приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика» за напрямом підготовки «Бакалавр з готельно-ресторанної справи».   З 2002 працює в училищі на посаді майстра виробничого навчання.

ЛАНІНА ТЕТЯНА МИХАЙЛІВНА, майстер виробничого навчання. Народилась у м. Одеса. У 2000 закінчила Одеську національну академію харчових технологій за спеціальністю  «Економіка управління». З 2015 працює майстром виробничого начання.  

ДЕМЧЕНКО ОЛЬГА АНАТОЛІЇВНА, майстер виробничого навчання.  Народилась у м. Одеса. У 1990 поступила до ОВПУ МТС (раніше – ВПУ №26) на професію «Офіціант. Бортпровідник». У 1992 закінчила училище і була направлена на плавпрактику на т/х «Лев Толстой». У 1996 працювала офіціантом у ресторані на т/х «Лев Толстой». У 1998 працювала на т/х «Ольвія». У 2002 працювала адміністратором у кафе «Топ Сендвіч». У 2004-2010 працювала менеджером нічного клубу «:Е». У 2011-2014 працювала менеджером в ресторані «Этаж».  Із 2014 працює майстром виробничого навчання в групі «Майстер ресторанного обслуговування».

 ЛЯПІНА ТЕТЯНА ІВАНІВНА, майстер виробничого навчання. Народилась у м. Нікополь Дніпропетровської області. Освіта – вища. У 2008 закінчила  Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»; спеціаліст з туризму. В училищі з серпня 1992 працює майстром виробничого навчання.

ІСАЙКО ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА, майстер виробничого навчання. Народилась у м. Одеса. Навчалась в ОВПУ МТС з 1993-1996 за професією «Кухар. Офіціант. Буфетник». У 1996-2005 працювала на судах ЧМП. У 2012 закінчила Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людину «Україна» з організації обслуговування в готелях і здобула кваліфікацію молодшого спеціаліста з організації обслуговування в готелях.  З 2015 працює в училищі на посаді майстра виробничого навчання.

НЕПОМНЯЩА НАТАЛІЯ МИХАЙЛІВНА, майстер виробничого навчання.  Народилась у м. Одеса. У 1987 закінчила Одеське професійно-технічне училище № 18 за фахом «Кондитер», а у 1995 – Одеську державну академію харчових технологій» за фахом «інженер-технолог». З 2013 працює в училищі на посаді майстра виробничого навчання.

КУЗНЕЦОВА  ГАЛИНА МИХАЙЛІВНА, майстер виробничого навчання. Народилась в м. Одеса. В 2015 році закінчила ОВПУ МТС з професії "Кухар судовий. Офіціант" У 2016 році закінчила училище на "Молодшого спеціаліста технології харчування". В училищі працює з січня 2017 року майстром виробничого навчання.

УЦЕРОВА ТЕТЯНА ГРИГОРІВНА, майстер виробничого навчання. Народилась у м. Одеса. У 1987-1989 навчалася у Професійно-технічному училищі №18 за професією «Кухар. Кондитер». У 2005-2010 навчалася і закінчила  університет за фахом  «Менеджер готельно-ресторанного бізнесу». Упродовж 1989-2016 працювала на різних посадах на виробництві сфери готельно-ресторанного бізнесу. З 2017 працює в училищі на посаді майстра виробничого навчання. 

ЦВІРІНКАЛОВА НАТАЛІЯ ПЕТРІВНА, майстер виробничого навчання. Народилась у м. Одеса. У 1979 закінчила кулінарне професійне училище № 54 за фахом «Кондитер». У 1979 поступила до Одеської національної академії харчових технологій (ОНАХТ) на факультет громадського харчування (вечірне відділення); закінчила його у 1985. Працювала в ресторанах Одеси на різних посадах понад 24 років. З вересня 2017 року працює на посаді майстра виробничого навчання.

МАКСИМЕНКО ІРИНА МИХАЙЛІВНА, майстер виробничого навчання. Народилась в м.Одеса. У 1996 році поступила в ВПУ № 26 за професією "Офіціант судновий 4 роряду. Бортпровідник". В 2001 році вступила до Одеського національного університету ім .І.І. Мечникова  за спеціальності філософія російської мови та літератури. У 2006 році отримала ступінь "Бакалавр" з 2019 року навчається в магістратурі Одеського національного університету ім .І.І. Мечникова. Працює в училищі з 2019 року. 

УДАЛЬЦОВА НЕЛЛІ СТЕПАНІВНА,майстер виробничого навчання. Народилась у м.Одеса. У 1991 року закінчила СПТУ № 26 за фахом, кухар - кондитер. Після завершення училища працювала 10 років в БсП УВД,кокож в ресторанах: "Хутарок", "Акварель", "Палас де Мар". Більше 5 років працювала в ресторані "Свіча" кондитером. З 2019 року працювала в училище на посаді завідувач навчально - практичного підрозділу конлитерського цеху. З 12020 року працює на посаді майстра виробничого навчання. 

БУНІНА ЛІНА ВОЛОДИМИРІВНА, майстер виробничого навчання.

ЧЕРНЯЄВА НАТАЛІЯ СЕРГІЇВНА, майстер виробничого навчання.

Випусники ОВПУ МТС попередніх років

Сайфуліна Євдокія Пилипівна (випускниця 1963 року), працює в училищі на посаді майстра виробничого навчання.

Левченко Володимир Петрович (випускник 1968 року) , працює в училищі на посаді майстра виробничого навчання 

Осадка Тетяна Борисівна (випускниця училища 1973 року), працює в училищі на посаді майстра виробничого навчання.

Онищенко Тетяна Віталіївна (випускниця училища 1982 року), працює в училищі на посаді майстра виробничого навчання.

Ляпіна Тетяна Іванівна (випускниця училища 1977 року), працює в училищі на посаді майстра виробничого навчання.

Кокотович Діна Максимівна ( випускниця  училища 1978 року), працює в училищі на посаді  майстра  виробничого навчання

Тульба Лариса Петрівна (випускниця 1986 року) ,працює в училищі на посаді майстра виробничого навчання.

Буніна Ліна Володимирівна (випускниця училища 1990 року), працює в училищі на посаді майстра виробничого навчання.

Орлик Ірина Олександрівна  (випускниця училища 1991 року), працює в училищі на посаді майстра виробничого навчання.

Демченко Ольга Анатоліївна( випускниця училища 1992 року), працює в училищі на посаді майстра виробничого навчання та викладачем організації обслуговування в групі «Майстер ресторанного обслуговування»

Костецька Олена Миколаївна  (випускниця  училища 1995 року) працює в училищі на посаді майстра виробничого навчання.

 

Ісайко Людмила Миколаївна (випускниця училища 1996 року), працює в училищі на посаді майстра виробничого навчання.

 

Соколова Алла Іванівна (випускниця 1997 року), працює в училищі на посаді майстра виробничого навчання.

Добруха Марина Миколаївна (випускниця училища 1997 року), працює на посаді викладача з предмету «Організації обслуговування», голова кафедри кухарських та обслуговуючих професій

Вагнер Оксана Георгіївна (випускниця училища 1999 року) працює в училищі на посаді майстра виробничого навчання

Кузнецова Галина Михайлівна (випускниця училища 2016року)  працює в училищі на посаді майстра виробничого навчання.

 

bottom of page