top of page

Майстри

                   Майстер - це той, хто вміє, майстер - це той, хто знає, майстер - це той, хто вчить!

Майстри нашого училища повністю відповідають цьому визначенню!

ЛЕВЧЕНКО ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ, майстер виробничого навчання. Народився в с. Нерубайське Біляївського району Одеської області. Освіта – середньо-спеціальна, закінчив Одеський  технікум  громадського харчування у 1981, технік-технолог. В училищі з серпня 1994 працює майстром виробничого навчання.

ГЕСС ВІКТОР АНАТОЛІЙОВИЧ , майстер виробничого навчання. Випускник училища, випускник училища 2006 року за професією «»Офіціант. Бортпровідник». У 2017 закінчив Одеський національний морський університет та здобу ступень вищої освіти «бакалавр» на напрямом «Транспортні технології», кваліфікація інженер з транспорту. В училищі працює із 2022 року.

ОСАДЧА  ТЕТЯНА БОРИСІВНА, майстер виробничого навчання,викладач. Відмінник освіти України. Народилась у с. Степанівка Роздільнянського  району Одеської області. Освіта – вища: закінчила у 1991 Одеський  технологічний інститут харчової промисловості; інженер-технолог. В училищі з жовтня 1978 працює майстром виробничого навчання.

 

КОКОТОВИЧ ДІНА МАКСИМІВНА, майстер виробничого навчання.  Народилась у м. Одеса. Випускниця  училища 1978 року. Закінчила 1981 Технікум громадського харчування за фахом «організація обслуговування в місцях громадського  харчування». З липня 2002 працює у училищі майстром виробничого навчання.

ТУЛЬБА ЛАРИСА ПЕТРІВНА, майстер виробничого навчання,викладач.  Народилась у м. Одеса. Освіта – вища. У 1986 закінчила ОВПУ МТС (раніше – ВПУ №26). 1996 закінчила Торговий технікум за спеціальністю «менеджмент підприємства харчування». Закінчила Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людину «Україна» (2008) за спеціальністю «Туризм. Спеціаліст з туризму». До 1996  працювала на судах Чорноморського пароплавства. З 1996 року працює майстром виробничого навчання.

СОКОЛОВА АЛЛА ІВАНІВНА, майстер виробничого навчання. Відмінник освіти України. Народилась у м. Одеса. Освіта  - середньо-спеціальна: у 1973 закінчила   Одеське професійно-торгове кулінарне училище, кондитер. У 1997 закінчила  ВПУ-26 по спеціальності менеджер підприємств харчування. В  училищі з вересня 1998 працює майстром виробничого навчання. 

АНДРЄЄВА ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА, майстер виробничого навчання. Народилась у м. Одеса. Освіта – вища. У 1991 закінчила Одеський технологічний інститут харчової промисловості ім. Ломоносова за спеціальністю «Інженер-технолог». З вересня 2010 року працює в училище на посаді майстра виробничого навчання.

КОСТЕЦЬКА ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА, майстер виробничого навчання. Народилась у с. Металіст, Амвросіївського району Донецької обл. Освіта – вища. У 1995 закінчила ОВПУ МТС. У 2003 закінчила Одеську національну академію харчових технологій; інженер-технолог. Працювала у складі екіпажів суден крюїнгових компаній; офіціант ресторана.  В училищі з серпня 2005р. працює майстром виробничого навчання в групі «Офіціант судновий. Бортпровідник судновий».

 

ОРЛИК ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА,  майстер виробничого навчання.  Народилась у с. Донець Ростовської області. Освіта – вища. Закінчила у 1991 ОВПУ МТС (раніше – ТУ № 1) за професією    «Кондитер».    У 1977-1983   закінчила     Одеський 

технологічний інститут харчової промисловості; інженер-технолог. В училищі з травня 2005 працює майстром виробничого навчання у групі «Кухар судновий. Кондитер судновий».

ОНИЩЕНКО ТЕТЯНА ВІТАЛІЇВНА,  народилась у с. Старомлинівка  Великоновоселівського р-ну Донецької обл. У 1980 закінчила школу і в цьому ж році поступила в ТУ №1 (нині – ОВПУ МТС) м. Одеса. З 1982 по 1988 працювала на суднах ЧМП. З 1992 по 1995 навчалась в Одеському комерційному технікумі за фахом «Організація виробництва і технологія приготування їжі». З 2010 року працює майстром виробничого навчання.

 ВАГНЕР ОКСАНА ГЕОРГІЇВНА, майстер виробничого навчання. Народилась у м. Одеса. Освіта – вища. У 1999 закінчила ОВПУ МТС за професією «Офіціант судновий. Кухар судновий». У 2018 закінчила приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика» за напрямом підготовки «Бакалавр з готельно-ресторанної справи».   З 2002 працює в училищі на посаді майстра виробничого навчання.

ЛАНІНА ТЕТЯНА МИХАЙЛІВНА, майстер виробничого навчання. Народилась у м. Одеса. У 2000 закінчила Одеську національну академію харчових технологій за спеціальністю  «Економіка управління». З 2015 працює майстром виробничого начання.  

ДЕМЧЕНКО ОЛЬГА АНАТОЛІЇВНА, майстер виробничого навчання.  Народилась у м. Одеса. У 1990 поступила до ОВПУ МТС (раніше – ВПУ №26) на професію «Офіціант. Бортпровідник». У 1992 закінчила училище і була направлена на плавпрактику на т/х «Лев Толстой». У 1996 працювала офіціантом у ресторані на т/х «Лев Толстой». У 1998 працювала на т/х «Ольвія». У 2002 працювала адміністратором у кафе «Топ Сендвіч». У 2004-2010 працювала менеджером нічного клубу «:Е». У 2011-2014 працювала менеджером в ресторані «Этаж».  Із 2014 працює майстром виробничого навчання в групі «Майстер ресторанного обслуговування».

 ЛЯПІНА ТЕТЯНА ІВАНІВНА, майстер виробничого навчання. Народилась у м. Нікополь Дніпропетровської області. Освіта – вища. У 2008 закінчила  Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»; спеціаліст з туризму. В училищі з серпня 1992 працює майстром виробничого навчання.

ІСАЙКО ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА, майстер виробничого навчання. Народилась у м. Одеса. Навчалась в ОВПУ МТС з 1993-1996 за професією «Кухар. Офіціант. Буфетник». У 1996-2005 працювала на судах ЧМП. У 2012 закінчила Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людину «Україна» з організації обслуговування в готелях і здобула кваліфікацію молодшого спеціаліста з організації обслуговування в готелях.  З 2015 працює в училищі на посаді майстра виробничого навчання.

НЕПОМНЯЩА НАТАЛІЯ МИХАЙЛІВНА, майстер виробничого навчання.  Народилась у м. Одеса. У 1987 закінчила Одеське професійно-технічне училище № 18 за фахом «Кондитер», а у 1995 – Одеську державну академію харчових технологій» за фахом «інженер-технолог». З 2013 працює в училищі на посаді майстра виробничого навчання.

УЦЕРОВА ТЕТЯНА ГРИГОРІВНА, майстер виробничого навчання/ викладач.  Народилась у м. Одеса. У 1987-1989 навчалася у Професійно-технічному училищі №18 за професією «Кухар. Кондитер». У 2005-2010 навчалася і закінчила  університет за фахом  «Менеджер готельно-ресторанного бізнесу». Упродовж 1989-2016 працювала на різних посадах на виробництві сфери готельно-ресторанного бізнесу. З 2017 працює в училищі на посаді майстра виробничого навчання. 

ЦВІРІНКАЛОВА НАТАЛІЯ ПЕТРІВНА, майстер виробничого навчання. Народилась у м. Одеса. У 1979 закінчила кулінарне професійне училище № 54 за фахом «Кондитер». У 1979 поступила до Одеської національної академії харчових технологій (ОНАХТ) на факультет громадського харчування (вечірне відділення); закінчила його у 1985. Працювала в ресторанах Одеси на різних посадах понад 24 років. З вересня 2017 року працює на посаді майстра виробничого навчання.

УДАЛЬЦОВА НЕЛЛІ СТЕПАНІВНА,майстер виробничого навчання. Народилась у м.Одеса. У 1991 року закінчила СПТУ № 26 за фахом, кухар - кондитер. Після завершення училища працювала 10 років в БсП УВД,кокож в ресторанах: "Хутарок", "Акварель", "Палас де Мар". Більше 5 років працювала в ресторані "Свіча" кондитером. З 2019 року працювала в училище на посаді завідувач навчально - практичного підрозділу конлитерського цеху. З 12020 року працює на посаді майстра виробничого навчання. 

БУНІНА ЛІНА ВОЛОДИМИРІВНА, майстер виробничого навчання,  народилася у м. Донецьк. Випускниця училища 1990 року за професією «Офіціант. Бортпровідник». У 2016 році закінчила Міжнародний класичний університет ім. Пилипа Орлика за спеціальністю «ресторанне обслуговування», молодший спеціаліст, фахівець з ресторанного обслуговування і менеджер-організатор. Має досвід роботи на флоті. Працює в училищі із 2020 року.

ОЛЕЙНИЧУК ГАННА ОЛЕКСІЇВНА , майстер виробничого навчання. народилася у м. Херсон. Має робітничу спеціальність «Кухар. Кондитер» та кваліфікацію «Технік-технолог». У 2010 році закінчила Полтавський  університет економіки і торгівлі за спеціальністю «технологія харчування», інженер-технолог. Працює в училищі із 2023 року.

ЦВЄТКОВ ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ, майстер виробничого навчання.  народився у місті Одесі, випускник училища 2004 року за спеціальністю «Кухар. Офіціант. Буфетник». У 2009 році закінчив Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», за спеціальністю «Менеджмент організацій», спеціаліст з менеджменту організацій. Має досвід роботи на флоті. У закладі працює із 2023 року.

Випусники ОВПУ МТС попередніх років

Левченко Володимир Петрович (випускник 1968 року) , працює в училищі на посаді майстра виробничого навчання. 

Осадча Тетяна Борисівна (випускниця училища 1973 року), працює в училищі на посаді майстра виробничого навчання.

Онищенко Тетяна Віталіївна (випускниця училища 1982 року), працює в училищі на посаді майстра виробничого навчання.

Ляпіна Тетяна Іванівна (випускниця училища 1977 року), працює в училищі на посаді майстра виробничого навчання.

Кокотович Діна Максимівна ( випускниця  училища 1978 року), працює в училищі на посаді  майстра  виробничого навчання)

Тульба Лариса Петрівна (випускниця 1986 року) ,працює в училищі на посаді майстра виробничого навчання.

Буніна Ліна Володимирівна (випускниця училища 1990 року), працює в училищі на посаді майстра виробничого навчання.

Орлик Ірина Олександрівна  (випускниця училища 1991 року), працює в училищі на посаді майстра виробничого навчання.

Демченко Ольга Анатоліївна( випускниця училища 1992 року), працює в училищі на посаді майстра виробничого навчання та викладачем організації обслуговування в групі «Майстер ресторанного обслуговування»

Костецька Олена Миколаївна  (випускниця  училища 1995 року) працює в училищі на посаді майстра виробничого навчання.

 

Ісайко Людмила Миколаївна (випускниця училища 1996 року), працює в училищі на посаді майстра виробничого навчання.

 

Соколова Алла Іванівна (випускниця 1997 року), працює в училищі на посаді майстра виробничого навчання.

Вагнер Оксана Георгіївна (випускниця училища 1999 року) працює в училищі на посаді майстра виробничого навчання.

ЦВЄТКОВ ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ (випускник училища 2004 року) працює в училищі на посаді майстра виробничого навчання з 2023 року. 

 

bottom of page