top of page

16.02.2016 на базі ДНЗ ОВПУ МТС з метою налагодження партнерських взаємин між роботодавцями і навчальним закладом у частині організації
виробничого навчання, виробничої практики та працевлаштування було проведено консультативно-узгоджувальний форум. Участь у форумі взяло понад двадцяти керівників таких об’єктів мереж кафе та ресторанів міста Одеси, як: «Таврія В» (Болотіна Ольга Леонідівна), мережа «Жарю-парю» (Ланова Людмила Георгіївна), «Робін-Бобін» (Бичковський Денис Леонідович), туристична агенція «Фантазія трєвел» (Жигаль Іван Сергійович), «Немо» (Латушко В’ячеслав Олександрович), комбінат харчування, «Базілік»,«Ніка» та інші. 

7 грудня  2016 року згідно роботи училища та з метою налагодження партнерських взаємин між роботодавцями і навчальним закладом в училищі відбулась спільна нарада з работодавцями великих торгівельних мереж міста.
Мережа "Таврія В"
Мережа "Копійка
Мережа  "Сільпо"
Мережа "Маріо"
Мережа "Пузата хата" ТОВ "Хелсфуд"
Мережа "Піца гріль "Сім континентів "
Асоціація Туроераторів і агентів"
Комплекс "Галіан"

Проект договору про практику для ознайомлення

Памятка работодателю 

Відповідно до плану роботи училища 6 лютого 2018 року була проведена нарада з роботодавцями торгових мереж міста, представниками закладів ресторанного господарства та морських агенцій з метою упровадження елементів дуальної професійної освіти,проходження літньої виробничої практики та виробничого навчання і працевлаштування випусників 2018 року.
Після закінчення наради роботодавці могли відвідати Ярмарок професії,на якій майстер виробничого навчачння підготував рекомендаційні листи (резюме) про випусника, які на станом Ярмарку,не забезпечені місцем роботи та продегустувати смачні страви від випусників групи № 23 (Кухар судновий),які захищали 5 розряд.

Сьогодні в актовій залі відбулась чергова нарада з роботодавцями закладів ресторанного господарства м.Одеси і області, перед літньою виробничою практикою.

bottom of page