Пишаємось нашими Збройними Силами України!
Вчора 12 лютого відповідно до плану виховної та культурно - масової роботи з метою наслідування історично - патріотичних ідеалів ЗСУ 💙💛 група #18 (Майстер в/н Левченко В.П.) відвідали виставку "Блокпост пам'яті" на території бази "Південь" Військово - морських сил України!🔰
Ми висловлюємо велику подяку офіцеру групи цивільно-військового співробітництва штабу Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України Скоморохе Олені Юріївні та командиру Військово частини А2238 за можливість відвідати військову частину ВМС України!
Вічна пам’ять всім загиблим Героям України 🙏❤️
Слава Україні🇺🇦
![](https://static.wixstatic.com/media/02c15a_bba365eb32ae486ba2a2da4e0c3d3f13~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_108,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/02c15a_bba365eb32ae486ba2a2da4e0c3d3f13~mv2.jpg)