top of page

#не_кидайте_недопалки_на_землю #кидайте_палити #актуальна_тема


Багато курців за звичкою кидають недопалки на землю🙄🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ і тим самим роблять наше місто чистим😬☹️, бо напевно сприймають їх як вироби з органічних речовин 🤷‍♀️🙅‍♂️🙅‍♂️🙅‍♂️🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️ Однак це не так! За 15 років фільтр розпадається на мікропластик та мікроволокна, які ще довгий час шкодять довкіллю. Мікропластик, який осідає в ґрунтах, згодом потрапляє у воду та їжу як тварин, так і людей. Результати невтішні: один недопалок, замочений у літрі води протягом 96 годин, виділяє таку кількість токсинів, що здатні вбити половину риби у прісній або солоній воді, яка піддається їхньому впливу. Велике вітання усім відпочивальникам на пляжах – чудова звичка ховати недопалки у пісок, правда ж? Ще один не очевидний фактор: саме недопалки забивають міську каналізацію.

Скільки разів, стоячи у черзі на зупинках, ви бачили, як курці викидають недопалок під ноги?

Або коли курці, що їдуть в авто, викидають недопалок на вулицю?

Цю проблему вже кілька разів відчули на собі одесити та й мешканці інших міст України — затоплені вулиці міста, підтоплені підвали та великі провали посеред доріг. Згадайте сильні зливи і задумайтеся, чому інфраструктура не здатна впоратися, адже негоди були й раніше.

Найоптимальніший варіант — кинути курити!!!!! Так, крім зменшення забруднення недопалками довкілля, скорочується особистий внесок у глобальну зміну клімату. Саме по собі куріння є одним з багатьох джерел формування вуглецевого сліду.

Якщо звичка курити настільки сильно вкорінена в стиль життя, найкращим рішенням буде створення іншої звички — викидати недопалки лише у смітник🙌🙌 А якщо палити дуже хочеться, але важко знайти смітник? Для цього існують портативні попільнички. Коштують недорого, а їхнє застосування збереже не одну живу істоту.🙆‍♀️💁‍♀️🙋‍♀️ Краще надавати перевагу виробникам, що впроваджують фільтри, дружні до довкілля.

Избранные посты
Проверьте позже
Когда посты будут опубликованы, вы увидите их здесь.
Недавние посты