top of page

#не_кидайте_недопалки_на_землю #кидайте_палити #актуальна_тема


Багато курців за звичкою кидають недопалки на землю🙄🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ і тим самим роблять наше місто чистим😬☹️, бо напевно сприймають їх як вироби з органічних речовин 🤷‍♀️🙅‍♂️🙅‍♂️🙅‍♂️🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️ Однак це не так! За 15 років фільтр розпадається на мікропластик та мікроволокна, які ще довгий час шкодять довкіллю. Мікропластик, який осідає в ґрунтах, згодом потрапляє у воду та їжу як тварин, так і людей. Результати невтішні: один недопалок, замочений у літрі води протягом 96 годин, виділяє таку кількість токсинів, що здатні вбити половину риби у прісній або солоній воді, яка піддається їхньому впливу. Велике вітання усім відпочивальникам на пляжах – чудова звичка ховати недопалки у пісок, правда ж? Ще один не очевидний фактор: саме недопалки забивають міську каналізацію.

Скільки разів, стоячи у черзі на зупинках, ви бачили, як курці викидають недопалок під ноги?

Або коли курці, що їдуть в авто, викидають недопалок на вулицю?

Цю проблему вже кілька разів відчули на собі одесити та й мешканці інших міст України — затоплені вулиці міста, підтоплені підвали та великі провали посеред доріг. Згадайте сильні зливи і задумайтеся, чому інфраструктура не здатна впоратися, адже негоди були й раніше.

Найоптимальніший варіант — кинути курити!!!!! Так, крім зменшення забруднення недопалками довкілля, скорочується особистий внесок у глобальну зміну клімату. Саме по собі куріння є одним з багатьох джерел формування вуглецевого сліду.

Якщо звичка курити настільки сильно вкорінена в стиль життя, найкращим рішенням буде створення іншої звички — викидати недопалки лише у смітник🙌🙌 А якщо палити дуже хочеться, але важко знайти смітник? Для цього існують портативні попільнички. Коштують недорого, а їхнє застосування збереже не одну живу істоту.🙆‍♀️💁‍♀️🙋‍♀️ Краще надавати перевагу виробникам, що впроваджують фільтри, дружні до довкілля.

Избранные посты
Проверьте позже
Когда посты будут опубликованы, вы увидите их здесь.
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Тегов пока нет.
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page