Літня виробнича практика в Болгарії Long Beach Resort & SPA KelaraПерша група учнів (студентів) ОВПУ МТС відбула до Болгарії для проходження літньої виробничої практики.Керівника практики Болдескул Ольга Вікторівна 😊
Перша група учнів (студентів) ОВПУ МТС відбула до Болгарії для проходження літньої виробничої практики.Керівника практики Болдескул Ольга Вікторівна 😊
Прийом до ОВПУ МТС проводиться шляхом конкурсного відбору вступників через укладання рейтингових списків!