Чи дбаєте ви про нашу планету? ОВПУ МТС - так!
З 2014 року наш навчальний заклад активно долучився до збору макулатури, батарейок і кришок
На І поверсі (вестибюлі) є спеціальні пляшки для збору
Чому батарейки важливо утилізовувати правильно? « Одна батарейка здатна на 50 років вбити 16 м² землі. Важкі метали — ртуть, свинець, кадмій, — які містяться в батарейках, можуть переноситися на довгі кілометри через ґрунтові води, всмоктуватися рослинами і тоді потрапляти в організм людини, якщо це, наприклад, поле, де росте їжа», — запевняє Любов Колосовська, засновниця проєкту "Батарейки, здавайтеся".
Кришки та макулатуру ми здаємо на переробку, вилучені кошти йдуть на Благодійність
Зробимо наше місто і нашу країну чистішою
![](https://static.wixstatic.com/media/02c15a_c2021cb249054a32b3e28727421fdcc4~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/02c15a_c2021cb249054a32b3e28727421fdcc4~mv2.jpg)