Не зупиняємось і продовжуємо наближати нашу ПЕРЕРЕМОГУ!!!Слава Україні!
Для наших захисників, як ніколи важливо відчувати підтримку, відчувати, що про них пам'ятають, дбають ними пишаються, їм дякують за мужність і героїзм, сміливість і відвагу, за можливість жити мирним життям у своєму місті
До Дня Збройних Сил України (6 грудня) та до Дня Святого Миколая (19 грудня) команда ОВПУ МТС організувала акцію по збору онлайн - листів для підтримки наших Захисників #Лист_Захиснику збір тривав з 28 листопада по 10 грудня
Ми щиро вдячні всім хто відгукнувся і долучився до нашої акції
300 листів та оберегів разом зі смаколиками були відправлені на різні напрямки захисникам і захисницям, які боронять і вигоняють російських окупантів з рідної української землі!!!
![](https://static.wixstatic.com/media/02c15a_01e34b9442914e7fb8adb12454901ba1~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_108,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/02c15a_01e34b9442914e7fb8adb12454901ba1~mv2.jpg)