Нагородження!
Сьогодні ми зустрілись в затишному конференц - залі аби привітати та нагородити переможців XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка і переможців XII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Переможцями XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, стали : І місце Понамаренко Анастасія (І курс 3 група) та Валуєв Ілля (ІІ курс 23 група); ІІ місце Дерев'янко Софія (І курс 1 група) та Філіппочева Ксенія (ІІ курс 23 група); ІІІ місце Лягул Софія (І курс 3 група), Швець Ганна (ІІ курс 22 група) та Симонян Аліна (ІІ курс 24 група);
Переможцями XII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, стали : І місце Парсаєва Анастасія (І курс 3 група) та Філіппочева Ксенія (ІІ курс 23 група) ; ІІ місце Дерев'янко Софія (І курс 1 група), Литвинова Поліна (І курс 2 курс) та Гусєв Максим (ІІ курс 23 група) ; ІІІ місце Бузовська Злата (І курс 4 група) та Шанць Ганна (ІІ курс 22 група).
Ми щиро дякуємо, вам наші чудові учасники та вітаємо з перемогою
Висловлюємо подяку батькам, що в такий складний час активно підтримували своїх дітей, всім хто брав участь у підготовці учасників, та членам журі за плідну роботу. Окрема подяка керівнику - куратору Рикун Ладі Володимирівні за допомогу в організації конкурсу
![](https://static.wixstatic.com/media/02c15a_3a40786d8a6b412f8a8cb46466703c45~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_144,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/02c15a_3a40786d8a6b412f8a8cb46466703c45~mv2.jpg)