До Дня народження Т.Г.Шевченка
Відповідно до затвердженого плану освітньо-виховної роботи на 2020 - 2021 навчальний рік та у рамках заходів метою яких є популяризація творчої спадщини видатного сина українського народу, піднесення престижу української мови і літератури у молодого покоління, виховання в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня Тараса Григоровича Шевченка
в групі # 4 "Кухар судновий. Офіціант судновий " відбувся літературний конкурс декламуванням віршів Т. Г. Шевченка.
Класний керівник: Водяницька Юлія Олександрівна. Майстер виробничого навчання: Уцерова Тетяна Григорівна.
![](https://static.wixstatic.com/media/02c15a_743cc5597a26401491c89b749ec2df41~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_108,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/02c15a_743cc5597a26401491c89b749ec2df41~mv2.jpg)