top of page

Списки зарахованих на спеціальність –  18: Виробництво та технології,181: Харчові технології - молодший бакалавр харчових технологій на основі освітнього - кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника

photo_5316990004746110794_y.jpg

 "Молодший фаховий бакалавр"

 

Хто на кухні хазяйнує?

Хто каструлями керує

І з ножем працює вправно?

Хто смачні готує страви,

Пиріжки пече рум’яні,

Варить борщ смачний, духмяний,

Не відтягнеш і за вуха?

Хто цей майстер? Звісно, кухар.

Шеф-кухар придумує, вишукує і удосконалює рецепти різних страв. Самовираження нічим не обмежене – професія може стати високим мистецтвом. У багатьох ресторанах і кафе шеф-кухар – це кухар з додатковими обов’язками: він сервірує, організовує банкети і керує виробництвом. Він – і адміністратор, і кухар, і завгосп в одній особі, що відповідає за роботу кухарів і офіціантів, технологію приготування блюд, закупівлю продуктів. Кулінарія - це прекрасна можливість для самовираження. У ній не обійтися без хорошої уяви і творчих здібностей. Якщо ви маєте непоганий смак, то рано чи пізно винайдете своє власне фірмове блюдо. Можливо, саме заради нього ваші клієнти повертатимуться знову і знову. На перший погляд, у приготуванні їжі немає нічого складного, адже безліч жінок щодня роблять це для своїх сімей. Проте фахівці запевняють: між приготуванням обіду для чотирьох осіб і створенням смачних страв для сотні гостей – велика різниця. Тому більшості кафе і ресторанів потрібні кухарі, що, як мінімум, мають спеціальну освіту. Мрієте про професію шеф-кухаря, чи адміністратора ресторану або стати його володарем, чи власником кулінарної школи? Так, так! Це здійсненна мрія! Якщо ваша відповідь «Так»! Тоді запрошуємо приєднатися до нашої дружної сім’ї, та продовжити своє навчання у нашому закладі ДНЗ ОВПУ МТС, яке готує саме таких фахівців – "Фахових молодших бакалаврів".

Правила прийома на навчання  за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра за спеціальністю "Харчові технології" (181-код спеціальності) 

bottom of page