1/1

ДОВЖЕНКО ОКСАНА АНАТОЛІЇВНА, заступник директора з загальноосвітньої підготовки, викладач. Освіта – вища: у 2003 закінчила Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова за спеціальністю «Біолог, викладач біології та хімії».  Із 2011 року працює за отриманим фахом в училищі на  посаді викладача хімії. Викладач вищої категорії. Із 2020 року працює на посаді заступника директора з загальноосвітньої підготовки. 

ГОНЧАР ЛАРИСА ВАСИЛІВНА, завідувач кафедри загальноосвітніх дисциплін,викладач. Народилась с. Молога  Білгород-Дністровського р-ну Одеської  області. Закінчила у 2012 Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського». Філолог, вчитель англійської, німецької мов та зарубіжної літератури. Викладач І категорії. 

ХУДЕНКО СВІТЛАНА АНАТОЛІЇВНА, викладач. Освіта вища: у 2006 році закінчила Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова за спеціальністю: "Історик,викладач історії". Із 2006 року працює за отриманим фахом на посаді викладача історії. Викладач І категорії. 

ГУЛАК МАРИНА ВІТАЛІЇВНА,викладач. 

СЕРГІЄНКО АЛЬОНА ІВАНІВНА, викладач. Народилась у м. Южноукраїнськ Миколаївської області. У 2018 закінчила Одеську національну академію харчових технологій (з відзнакою); магістр з спеціальності  «харчові технології».  Працювала майстром виробничого навчання  з 2018 - 2020р.р. З жовтня 2020 року працює викладачем.

ПАРФІНЕНКО ЯНА АНАТОЛІЇВНА,викладач. 

© 2021  ОВПУ МТС №26

  • Facebook Социальной Иконка
  • Instagram Social Иконка