top of page

ДОВЖЕНКО ОКСАНА АНАТОЛІЇВНА, заступник директора з загальноосвітньої підготовки, викладач. Освіта – вища: у 2003 закінчила Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова за спеціальністю «Біолог, викладач біології та хімії».  Із 2011 року працює за отриманим фахом в училищі на  посаді викладача хімії. Викладач вищої категорії. Із 2020 року працює на посаді заступника директора з загальноосвітньої підготовки. 

ГОНЧАР ЛАРИСА ВАСИЛІВНА, голова Циклової методичної комісії з гумананітарних дисциплін, викладач. Народилась с. Молога  Білгород-Дністровського р-ну Одеської  області. Закінчила у 2012 Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського». Філолог, вчитель англійської, німецької мов та зарубіжної літератури. Викладач І категорії. 

ХУДЕНКО СВІТЛАНА АНАТОЛІЇВНА,  голова Циклової методичної комісії класних керівників, викладач. Освіта вища: у 2006 році закінчила Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова за спеціальністю: "Історик,викладач історії". Із 2006 року працює за отриманим фахом на посаді викладача історії. Викладач І категорії. 

ВОДЯНИЦЬКА ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА народилася у м. Прокоп’ївськ Кемеровської області Російської Федерації. Освіта – вища: у 2005 закінчила Південноукраїнський державний педагогічний інститут ім.. К.Д.Ушинського; магістр, викладач англійської мови. В училищі працює з 2005. 

ГУЛАК МАРИНА ВІТАЛІЇВНА,викладач, народилася у місті Кривий Ріг. У 2022 закінчила «Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського за спеціальністю фізика, викладач фізики, вчитель фізики і математики. В училищі працює із 2020 року.

ПЕТРЕНКО ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА, викладач, народилася у м. Одесі. У  2022 році закінчила «Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського за кваліфікацією «викладач математики, вчитель математики, вчитель англійської мови і літератури». У закладі працює із 2022 року.

ПАРФІНЕНКО ЯНА АНАТОЛІЇВНА,викладач,у  1998 році закінчила   Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова за спеціальністю «хімія», кваліфікацію «хімік, викладач». В училищі працює із 2018 року. 

УЛАНОВСЬКИЙ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, викладач. Народився у м. Одеса. Закінчив Одеську національну академію харчових технологій у 1991 (інженер-механік). У 1996 закінчив Південноукраїнський національний педагогічний університет (викладач фізичної культури). З 1989 працював тренером-викладачем з плавання у СК ОНАХТ. З 1991 працював викладачем фізичного виховання на кафедрі фізичного виховання ОНАХТ. У 2007 працював на посаді старшого викладача кафедри фізичного виховання НУ «ОЮА». З 2015 – 2018 керівник фізичного виховання ОВПУ МТС. З 2018 року  викладач  фізичної культури та спеціальних дисциплін

НАЙКО МАРИНА ФЕЛІКСІВНА, викладач. Народилась у м. Одеса. Закінчила Одеський державний педагогічний інститут ім. К.Д.Ушинського; учитель фізичної культури. В училищі працює з 2006 на посаді викладача.

БУЦ ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА, викладач, народилася у Роздільнянському районі Одеської області. У 2015 закінчила «Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського за спеціальністю «українська мова і література». Здобула кваліфікацію філолога, викладача української мови і літератури.  Працює в училищі із 2022 року.  

ГРІЗАН ІННА ІВАНІВНА, викладач,  у 1999 році закінчила Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова за спеціальністю «українська мова і література». Здобула кваліфікацію філолога, викладача української мови і літератури, зарубіжної літератури.

КРЮКОВА ГАЛИНА МИКОЛАЇВНА,викладач. 

bottom of page