top of page
Довженко Оксана Анатоліївна
press to zoom
Гончар Лариса Василівна
press to zoom
Худенко Світлана Анатоліївна
press to zoom
Водяницька Юлія Олександрівна
press to zoom
Парфіненко Яна Анатоліївна
press to zoom
Боднар Олена Миколаївна
press to zoom
Гулак Марина Віталіївна
press to zoom
Улановський Андрій Миколайович
press to zoom
Найко Марина Феліксівна
press to zoom
Удовенко Олена Володимирівна
press to zoom
Буц Олена Олександрівна _edited
press to zoom
Грізан Інна Іванівна
press to zoom
Крюкова Галина Миколаївна
press to zoom
1/1

ДОВЖЕНКО ОКСАНА АНАТОЛІЇВНА, заступник директора з загальноосвітньої підготовки, викладач. Освіта – вища: у 2003 закінчила Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова за спеціальністю «Біолог, викладач біології та хімії».  Із 2011 року працює за отриманим фахом в училищі на  посаді викладача хімії. Викладач вищої категорії. Із 2020 року працює на посаді заступника директора з загальноосвітньої підготовки. 

ГОНЧАР ЛАРИСА ВАСИЛІВНА, завідувач кафедри загальноосвітніх дисциплін,викладач. Народилась с. Молога  Білгород-Дністровського р-ну Одеської  області. Закінчила у 2012 Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського». Філолог, вчитель англійської, німецької мов та зарубіжної літератури. Викладач І категорії. 

ХУДЕНКО СВІТЛАНА АНАТОЛІЇВНА, викладач. Освіта вища: у 2006 році закінчила Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова за спеціальністю: "Історик,викладач історії". Із 2006 року працює за отриманим фахом на посаді викладача історії. Викладач І категорії. 

ВОДЯНИЦЬКА ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА народилася у м. Прокоп’ївськ Кемеровської області Російської Федерації. Освіта – вища: у 2005 закінчила Південноукраїнський державний педагогічний інститут ім.. К.Д.Ушинського; магістр, викладач англійської мови. В училищі працює з 2005. 

ГУЛАК МАРИНА ВІТАЛІЇВНА,викладач. 

ПАРФІНЕНКО ЯНА АНАТОЛІЇВНА,викладач. 

УЛАНОВСЬКИЙ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, викладач. Народився у м. Одеса. Закінчив Одеську національну академію харчових технологій у 1991 (інженер-механік). У 1996 закінчив Південноукраїнський національний педагогічний університет (викладач фізичної культури). З 1989 працював тренером-викладачем з плавання у СК ОНАХТ. З 1991 працював викладачем фізичного виховання на кафедрі фізичного виховання ОНАХТ. У 2007 працював на посаді старшого викладача кафедри фізичного виховання НУ «ОЮА». З 2015 – 2018 керівник фізичного виховання ОВПУ МТС. З 2018 року  викладач  фізичної культури та спеціальних дисциплін

НАЙКО МАРИНА ФЕЛІКСІВНА, викладач. Народилась у м. Одеса. Закінчила Одеський державний педагогічний інститут ім. К.Д.Ушинського; учитель фізичної культури. В училищі працює з 2006 на посаді викладача.

БУЦ ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА, викладач.  

ГРІЗАН ІННА ІВАНІВНА, викладач. 

КРЮКОВА ГАЛИНА МИКОЛАЇВНА,викладач. 

bottom of page