Довженко Оксана Анатоліївна
Гончар Лариса Василівна
Худенко Світлана Анатоліївна
Гулак Марина Віталіївна
Сергієнко Альона Іванівна
Парфіненко Яна Анатоліївна
Водяницька Юлія Олександрівна
Боднар Олена Миколаївна
Найко Марина Феліксівна
Карпенко Тамара Віталіївна
Улановський Андрій Миколайович
1/1

ДОВЖЕНКО ОКСАНА АНАТОЛІЇВНА, заступник директора з загальноосвітньої підготовки, викладач. Освіта – вища: у 2003 закінчила Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова за спеціальністю «Біолог, викладач біології та хімії».  Із 2011 року працює за отриманим фахом в училищі на  посаді викладача хімії. Викладач вищої категорії. Із 2020 року працює на посаді заступника директора з загальноосвітньої підготовки. 

ГОНЧАР ЛАРИСА ВАСИЛІВНА, завідувач кафедри загальноосвітніх дисциплін,викладач. Народилась с. Молога  Білгород-Дністровського р-ну Одеської  області. Закінчила у 2012 Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського». Філолог, вчитель англійської, німецької мов та зарубіжної літератури. Викладач І категорії. 

ХУДЕНКО СВІТЛАНА АНАТОЛІЇВНА, викладач. Освіта вища: у 2006 році закінчила Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова за спеціальністю: "Історик,викладач історії". Із 2006 року працює за отриманим фахом на посаді викладача історії. Викладач І категорії. 

ГУЛАК МАРИНА ВІТАЛІЇВНА,викладач. 

СЕРГІЄНКО АЛЬОНА ІВАНІВНА, викладач. Народилась у м. Южноукраїнськ Миколаївської області. У 2018 закінчила Одеську національну академію харчових технологій (з відзнакою); магістр з спеціальності  «харчові технології».  Працювала майстром виробничого навчання  з 2018 - 2020р.р. З жовтня 2020 року працює викладачем.

ПАРФІНЕНКО ЯНА АНАТОЛІЇВНА,викладач.