Довженко Оксана Анатоліївна
press to zoom
Гончар Лариса Василівна
press to zoom
Рикун Лада Володимирівна
press to zoom
Білоконенко Олена Миколаївна
press to zoom
Худенко Світлана Анатоліївна
press to zoom
Оніщенко Тетяна Володимирівна
press to zoom
Водяницька Юлія Олександрівна
press to zoom
Парфіненко Яна Анатоліївна
press to zoom
Боднар Олена Миколаївна
press to zoom
Сергієнко Альона Іванівна
press to zoom
Гулак Марина Віталіївна
press to zoom
Улановський Андрій Миколайович
press to zoom
Найко Марина Феліксівна
press to zoom
Карпенко Тамара Віталіївна
press to zoom
1/1

ДОВЖЕНКО ОКСАНА АНАТОЛІЇВНА, заступник директора з загальноосвітньої підготовки, викладач. Освіта – вища: у 2003 закінчила Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова за спеціальністю «Біолог, викладач біології та хімії».  Із 2011 року працює за отриманим фахом в училищі на  посаді викладача хімії. Викладач вищої категорії. Із 2020 року працює на посаді заступника директора з загальноосвітньої підготовки. 

ГОНЧАР ЛАРИСА ВАСИЛІВНА, завідувач кафедри загальноосвітніх дисциплін,викладач. Народилась с. Молога  Білгород-Дністровського р-ну Одеської  області. Закінчила у 2012 Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського». Філолог, вчитель англійської, німецької мов та зарубіжної літератури. Викладач І категорії. 

ХУДЕНКО СВІТЛАНА АНАТОЛІЇВНА, викладач. Освіта вища: у 2006 році закінчила Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова за спеціальністю: "Історик,викладач історії". Із 2006 року працює за отриманим фахом на посаді викладача історії. Викладач І категорії. 

ОНІЩЕНКО ТЕТЯНА ВІТАЛІЇВНА,викладач  

РИКУН ЛАДА ВОЛОДИМИРІВНА,викладач 

ВОДЯНИЦЬКА ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА народилася у      м. Прокоп’ївськ Кемеровської області Російської Федерації. Освіта – вища: у 2005 закінчила Південноукраїнський державний педагогічний інститут ім.. К.Д.Ушинського; магістр, викладач англійської мови. В училищі працює з 2005.

ГУЛАК МАРИНА ВІТАЛІЇВНА,викладач. 

СЕРГІЄНКО АЛЬОНА ІВАНІВНА, викладач. Народилась у м. Южноукраїнськ Миколаївської області. У 2018 закінчила Одеську національну академію харчових технологій (з відзнакою); магістр з спеціальності  «харчові технології».  Працювала майстром виробничого навчання  з 2018 - 2020р.р. З жовтня 2020 року працює викладачем.

ПАРФІНЕНКО ЯНА АНАТОЛІЇВНА,викладач. 

УЛАНОВСЬКИЙ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, викладач. Народився у м. Одеса. Закінчив Одеську національну академію харчових технологій у 1991 (інженер-механік). У 1996 закінчив Південноукраїнський національний педагогічний університет (викладач фізичної культури). З 1989 працював тренером-викладачем з плавання у СК ОНАХТ. З 1991 працював викладачем фізичного виховання на кафедрі фізичного виховання ОНАХТ. У 2007 працював на посаді старшого викладача кафедри фізичного виховання НУ «ОЮА». З 2015 – 2018 керівник фізичного виховання ОВПУ МТС. З 2018 року  викладач  фізичної культури та спеціальних дисциплін

НАЙКО МАРИНА ФЕЛІКСІВНА, викладач. Народилась у м. Одеса. Закінчила Одеський державний педагогічний інститут ім. К.Д.Ушинського; учитель фізичної культури. В училищі працює з 2006 на посаді викладача.

КАРПЕНКО ТАМАРА ВІТАЛІЇВНА, викладач. Народилась у    м. Новоросійськ. Освіта – вища: закінчила Київський державний інститут фізичної культури. Викладач-тренер з легкої атлетики. З 2006 працює в училищі на посаді викладача.