top of page

Всеукраїнський день добрих справ #ЩедрийВівторок відбудеться 3 грудня


Україна вдруге бере участь у всесвітньому благодійному русі #GivingTuesday. Кожного року Щедрий Вівторок проходить після Дня подяки у більше ніж 150 країнах. До нього приєднуються мільйони учасників – від великих корпорацій до некомерційних організацій та окремих благодійників.

Цього року #ЩедрийВівторок проходить 3 грудня.

Мета руху– зробити добрі справи корисною звичкою українців: об’єднати всіх людей, які займаються благодійністю в будь-якій формі, та надихнути інших приєднатися.

Допомагати можна по-різному: не тільки грошима, але й часом, знаннями, ресурсом.

На сайті Руху #ЩедрийВівторок є Карта добра, яка є вашим провідником у світ Добрих справ. Можна зареєструвати власну ініціативу, або подивитися вже зареєстровані і долучитися до них.

Українці підходять до Щедрого Вівторку креативно.

Читайте також

5 причин спонтанно проявити доброту та ідеї справ: надихаючі відео

День добрих справ наступив. Щедрий Вівторок в Україні

Наприклад, українські школярі разом із вчителями проводять Дні добра і збирають кошти на підтримку Фонду «Запорука», що опікується онкохворими дітьми. Громадська організація «Відчуй» випускає добрий мерч, кошти з продажу якого підуть на благочинність. Галерея Triptych: Global Arts Workshop влаштовує арт-проект CAN Charity Art Niche на підтримку фонду, що опікується дітьми з інвалідністю.

Избранные посты
Проверьте позже
Когда посты будут опубликованы, вы увидите их здесь.
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Тегов пока нет.
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page