День відкритих дверей

December 13, 2018

13 грудня двері "Одеського вищого професійного учиилища морського туристичного сервісу" відкрились для майбутніх вступників 2019 року.
Ми з нетерпінням очікували цього дня, щоб докладно розповісти нашим майбунім учням та їх батькам про наш навчальний заклад🙌
Під час проведення Дня відкритих дверей всім

 

потенційним вступникам та їх батькам випала нагода безпосередньо поспілкуватись з директорoм нашого навчального закладу у формальній та неформальний обстановці, яка створювалась під час проведення заходу. Особлива увага була приділена правилам прийому до училища, стажуванню, дуальній формі навчання, участі у міжнародних конкурсах, правилам внутрішнього розпорядку, міжнародній співпраці, про які були роз'яснені присутнім. Не залишилось без уваги питання перспектив з працевлаштування, адже сьогодні це питання є вагомим чинником для прийняття рішення у доцільності навчання в будь-якому навчальному закладі. 
Після офіційної частини всі бажаючи разом з батьками завітали на ІІ поверх, там були представлені тематичні столи з презентацією кожної професії. Вступники та їх батькі мали змогу поспілкуватись з учнями, скуштувати вироби власного виробництва та отримати довідкові листи з потрібною інформацією.

Please reload

Избранные посты

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Недавние посты
Please reload

Архив