ОВПУ МТС ЗНОВУ СЕРЕД ЛІДЕРІВ!

August 27, 2018

 


На цей раз переконливий успіх у змаганнях 25-26 серпня 2018 року за КУБОК З КУЛІНАРІЇ серед юніорів (віком до 20-ти років); м. Одеса, Приморський бульвар!
ЗОЛОТО 💪👍
Вітаємо з перемогою (І місце) Кривоноса Віталія у номінації "Салат (холодний, гарячий)". 
Вітаємо з перемогою (І місце) Мишкевича Станіслава (група 32 - "Молодший спеціаліст технології харчування") у номінації "Закуска (холодна, гаряча)". 
СРІБЛО
Вітаємо Стан Юлію (група 12 - "Кухар судновий. Офіціант") за ІІ місце у номінації "Основне блюдо", яка отримала Сертифікат від Асоціації юних шеф-кухарів України на суму 3000 гр.
БРОНЗА
ВІтаємо за ІІІ місце Вакулу Олега (група 12 - "Кухар судновий. Офіціант") у номінації "Закуска (холодна, гаряча)" та Казнадєя Олександра (група 12 - "Кухар судновий. Офіціант") у номінації "Салат (холодний, гарячий)". 
Слова подяки за участь у змаганнях учням Лопатіну Сергію (група 19 "Кухар судновий. Бармен судновий"), Кожемячонок Світлані (група 12 - "Кухар судновий. Офіціант"). 
Окреме шанування за високу якість підготовки учасників майстру виробничого навчання Ісайко Людмилі Миколаївні, викладачу спецпредмету, заступнику директора Степурко Ганні Павлівні!
Перемога - вагома, оскільки у складі компетентного жюрі - володар Зірки Мішлен, француз Франк Байлі.

Please reload

Избранные посты

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Недавние посты