ОВПУ МТС ЗНОВУ СЕРЕД ЛІДЕРІВ!

August 27, 2018

 


На цей раз переконливий успіх у змаганнях 25-26 серпня 2018 року за КУБОК З КУЛІНАРІЇ серед юніорів (віком до 20-ти років); м. Одеса, Приморський бульвар!
ЗОЛОТО 💪👍
Вітаємо з перемогою (І місце) Кривоноса Віталія у номінації "Салат (холодний, гарячий)". 
Вітаємо з перемогою (І місце) Мишкевича Станіслава (група 32 - "Молодший спеціаліст технології харчування") у номінації "Закуска (холодна, гаряча)". 
СРІБЛО
Вітаємо Стан Юлію (група 12 - "Кухар судновий. Офіціант") за ІІ місце у номінації "Основне блюдо", яка отримала Сертифікат від Асоціації юних шеф-кухарів України на суму 3000 гр.
БРОНЗА
ВІтаємо за ІІІ місце Вакулу Олега (група 12 - "Кухар судновий. Офіціант") у номінації "Закуска (холодна, гаряча)" та Казнадєя Олександра (група 12 - "Кухар судновий. Офіціант") у номінації "Салат (холодний, гарячий)". 
Слова подяки за участь у змаганнях учням Лопатіну Сергію (група 19 "Кухар судновий. Бармен судновий"), Кожемячонок Світлані (група 12 - "Кухар судновий. Офіціант"). 
Окреме шанування за високу якість підготовки учасників майстру виробничого навчання Ісайко Людмилі Миколаївні, викладачу спецпредмету, заступнику директора Степурко Ганні Павлівні!
Перемога - вагома, оскільки у складі компетентного жюрі - володар Зірки Мішлен, француз Франк Байлі.

Please reload

Избранные посты

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Недавние посты
Please reload

Архив
Please reload

Поиск по тегам

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square