А що ж взяти з собою в гуртожиток?

July 24, 2018

 Список, звичайно ж, немаленький, але це дійсно необхідні речі для повноцінного і комфортного проживання в гуртожитку

Для початку необхідно взяти посуд. Це повинні бути кружка, тарілка, виделка, ложка, ножі, маленька каструлька, і за необхідності сковорода. Харчуватися потрібно нормально, а тому весь цей посуд просто необхідний в повсякденному житті.

Предмети особистої гігієни теж не варто забувати. Крім зубної щітки, мила і шампуню, запасіться ще пральним порошком, гумовими тапочками для душу, засобом для миття посуду і прибирання кімнати. Не забудьте аптечку.

Не завжди розпізнаєш головний біль або ж застуду, тому основні медикаменти повинні зберігатися у вас в аптечці. Наприклад, такі як: аспірин, цитрамон , активоване вугілля, знеболюючі (нурофен, спазмалгон, но-шпа), перекись водню,йод,зеленка пластир і бинт.

З одягу у кожного буде свій список. Але все ж взяти з собою потрібно обов'язково халат або старі футболки та шорти. Обов'язково зручні тапочки, краще всього теплі. Постільну білизну краще взяти кілька комплектів!

Рушники для обличчя і для тіла, подушку, ковдру (навіть якщо гуртожиток пропонує вам подушку або ковдру, краще привезти своє).

Їжу потрібно брати не швидкопсувну.

Так само в список потрібних речей варто внести :
голку з нитками.

З речей 🤔
Візьміть тільки необхідні речі! Найкраще привозити їх поступово, а в кімнаті не буде безладу і вам буде зручніше.

☡☡☡Попереджаємо☡☡☡
Будь - які електроприлади в кімнаті є 🛇ЗАБОРОНЕНИМИ! 🛇

Телефон для довідок:
(048) 766-06-47

Please reload

Избранные посты

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Недавние посты
Please reload

Архив