top of page

20 лютого 2021 року Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні!


Щоб віддати належну шану учасникам Революції гідності та вшанувати пам’ять загиблих на Майдані з метою вшанування убитих під час мирних протестів, та усіх, хто встав на боротьбу за демократичне майбутнє своєї країни серед учнівської молоді та відповідно плану виховної та культурно - освітньої роботи у лютому 2021 року, Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу разом із Центром патріотичного виховання дітей та молоді затвердили графік проведення «уроку пам’яті».

Ми вдячні представнику Центру патріотичного виховання дітей та молоді, а саме керівнику центру - Наталії Володимирівни за змістовний і цікавий «урок пам'яті» на тему:

"Революція Гідності - історія очевидця".

На «уроці пам’яті» були присутні учні І року навчання - група № 23 «Кухар судновий» та студенти ІІІ року навчання - група № 34 «Молодший фаховий бакалавр».

«Урок пам’яті» був проведен з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID - 19, спричиненої короновірусом SARS – CoV-2.

Довідка: Під час Революції Гідності понад сотня людей загинули від куль, побиття або відійшли у вічність пізніше від отриманих на Майдані поранень. Їх назвали Героями Небесної сотні. Пам'ятний День Героїв Небесної Сотні встановлено указом Президента України Петра Порошенка «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». Їхні імена та назву “імені Героїв Небесної сотні” надали вулицям у Києві, Одесі та на батьківщині героїв. Президентом України було ініційовано й затверджений Верховною Радою України заснування Ордену Героїв Небесної Сотні. Також створено “Меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції гідності”. Також триває проект Українського інституту національної пам’яті «Майдан: усна історія» з метою зібрати відео та аудіосвідчення активістів Євромайдану про події зими 2013-2014 років. Серед понад 500 інтерв’ю відібрані найпромовистіші й видані книжкою "Майдан від першої особи. 45 історій Революції гідності" (завантажити можна на сайті УІНП)コメント


Избранные посты
Проверьте позже
Когда посты будут опубликованы, вы увидите их здесь.
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Тегов пока нет.
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page