top of page

І етап XXІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Одеської облдержадміністрації від 04.11.2020 року № 191/ОД «Про організацію та проведення І-ІІІ (ІІ) етапів XXІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика» та відповідно до Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені П. Яцика, затвердженого наказом МОН від 13.03.2008 № 168, з метою сприяння утвердження статусу української мови, як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління громадян України поваги до рідної мови 14.11.2020 року в училище було проведено


Керівник команди : Рикун Лада Володимирівна.


За результатами оцінювання І місце посіли учні 3 групи Гусєв Максим (99 балів) та Филиппочева Ксенія (103 бали); ІІ місце посів учень групи № 2 Магденков Дмитро (86 балів); ІІІ місце посів учень групи № 3 Волошин Костянтин (76 балів).

Учасники XXІ Міжнародного конкурсу: ​ Нагорний Іван (група № 3) - 74 балів; Куликовська Дарина (група № 4) - 65 балів; Миколишена Аліна (група № 1) - 65 балів; Мовчаненко Поліна (група № 1) - 52 бали; Швець Ганна (група № 2) - 46 балів. Конкурс був проведен з урахуванням епідеміологічної ситуації в регіоні та дотриманням законодавства України у частині запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID - 19, спричиненої короновірусом SARS – Co.

Так тримати, ОВПУ МТС!!!

Comments


Избранные посты
Проверьте позже
Когда посты будут опубликованы, вы увидите их здесь.
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Тегов пока нет.
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page