Урок - пам'яті присвячений Дню Героїв Небесної Сотні!
Відповідно до плану виховної та культурно- освітньої роботи в рамках заходів присвячених Дню Героїв Небесної Сотні, Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу разом із Центром патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді м.Одеса, провели " урок пам’яті" метою якого є вшанування пам’яті загиблих на Майдані під час мирних протестів, та усіх, хто встав на боротьбу за демократичне майбутнє своєї країни!
Ми вдячні представнику Центру патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді.Одеса , а саме керівнику центру - Наталії Володимирівні за змістовний і цікавий "урок пам’яті " на тему: "Революція Гідності - історія очевидця"
На «уроці пам’яті» були присутні учні І року навчання - групи № 8 «Кухар судновий. Офіціант судновий» та № 24 "Кухар судновий. Кондитер судновий".
«Урок пам’яті» був проведен з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID - 19, спричиненої короновірусом SARS – CoV-2.
Довідка:
Під час Революції Гідності понад сотня людей загинули від куль, побиття або відійшли у вічність пізніше від отриманих на Майдані поранень. Їх назвали Героями Небесної сотні. Пам'ятний День Героїв Небесної Сотні встановлено указом Президента України Петра Порошенка «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». Їхні імена та назву “імені Героїв Небесної сотні” надали вулицям у Києві, Одесі та на батьківщині героїв. Президентом України було ініційовано й затверджений Верховною Радою України заснування Ордену Героїв Небесної Сотні. Також створено “Меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції гідності”. Також триває проект Українського інституту національної пам’яті «Майдан: усна історія» з метою зібрати відео та аудіосвідчення активістів Євромайдану про події зими 2013-2014 років. Серед понад 500 інтерв’ю відібрані найпромовистіші й видані книжкою "Майдан від першої особи. 45 історій Революції гідності" (завантажити можна на сайті Український інститут національної пам'яті УІНП)
Comments