top of page

Разом до Перемоги!

22 грудня 2023 року, Одеське вище професійне училищу морського туристичного сервісу Одеське ВПУ МТС прийняло участь в якості спонсора Благодійного балу, в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції "СПІВПРАЦЯ НАУКИ, ОСВІТИ, БІЗНЕСУ ТА ВЛАДИ: РОЗВИТОК ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ІДЕЙ ТА ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ В УКРАЇНІ".

Команда Одеське ВПУ МТС обміркувала кожну страву та створила для учасників Благодійного балу кулінарні шедеври з любов’ю та професіоналізмом. Велика подяка шеф - кухарю – Уцеровій Тетяні Григорівні, майстру виробничого навчання.

Головна родзинка цього балу – його благодійний характер. Організатори та учасники заходу, розуміючи важливість підтримки, об'єднали зусилля та зібрали вражаючу суму – 14 400 гривень, щоб надати допомогу Збройним Силам України: на анти-дрон систему 10500 грн. та 3900 грн. на 122 ТРО, Херсонський напрямок.

Бал залишив слід в серцях учасників солодкий відгомін ніжності вальсу і тепла від того, що кожен присутній став частиною величезного доброчинного внеску в майбутнє України.
Comentários


Избранные посты
Проверьте позже
Когда посты будут опубликованы, вы увидите их здесь.
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Тегов пока нет.
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page