top of page

Міжнародний день книгодарування!

14 лютого – Міжнародний день книгодарування, що активно відзначається у всьому світі з 2012 року.

Офіційно цей день можна назвати Днем закоханих у книжки В цей день дарують книги насамперед дітям, а також тим, чиї можливості доступу до читання книг з різних причин є обмеженими. Проте, не лише діти люблять читати. На щастя, дуже багато дорослих розуміють і цінують книгу як предмет не лише матеріальної, а насамперед духовної цінності, цінують ті почуття та емоції, які дарує читачеві автор. Діти, своєю чергою, навчаються добра, дружби, взаємодопомоги, любові до ближнього, почуття співпереживання та багато того, що допомагає дитині стати людиною.

Відсвяткувати Міжнародний день дарування книг доволі просто. Особливо якщо ти сам закоханий у книгу та готовий із любов’ю подарувати книжку близькій та коханій людині.

Ось найпоширеніші способи відзначити свято книгодарування:

Презентувати персональні книжкові подарунки близьким – своїй половинці, коханій, друзям, рідним чи колегам.

1. Подарувати книги дітям, які на них потребують. А ще краще не просто подарувати, а й розповісти, чим ця книга важлива для вас та для них.

2. Ініціювати благодійну акцію та презентувати книги у бібліотеку, притулок чи будь-яку організацію, яка передає книги тим, кому вони найпотрібніші.

3. Можна просто подарувати цікаве видання незнайомому перехожому.Чи залишають її у поштовий скриньці суворому сусідові, нехай посміхнеться.

4. Ви можете навіть влаштувати глобальний челлендж, поширивши книги по всьому світу, залишивши на обкладинці наліпку з інструкціями та правилами розповсюдження книги після того, як її прочитають.

Взагалі, найважливішою метою Міжнародного дня книгодарування є яскраві емоції, радість в очах та широка посмішка. Будьте щирі. Цей подарунок має стати приємним спогадом для всіх. Тож робіть це із душею. Даруючи книги, ви, напевно, відчуєте себе добрим чарівником, який зцілює серця. Разом із книгою ви даруєте світло. Людина обов'язково буде вдячна, а такі емоції роблять світ кращім.

Не забувайте поділитися доброю традицією із друзями. В Україні це свято поки що не має великого розголосу. Але з вашою допомогою воно має великі шанси на популярність! Даруйте книги з любов’ю та нехай 14 лютого, звичайний зимовий день, перетвориться для вас на добру традицію – дарувати книжки, бо книжки - то любов!Comments


Избранные посты
Проверьте позже
Когда посты будут опубликованы, вы увидите их здесь.
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Тегов пока нет.
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page