top of page

"Курйози в історії земель сучасної Одещини".

До 89-ї річниці утворення Одеської області в Актовій залі нашого навчального закладу відбулась лекція на тему: "Курйози в історії земель сучасної Одещини".

Лекцію проводив кандидат історичних наук, співробітник Центра патріотичного виховання молоді, Центр патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді.Одеса Володимир Миколайович Полторак. Володимир Миколайович розповів учням І року навчання 9 групи з професії "Кухар судновий Бармен судновий" про Одещину з точки зору історичної географії. Область була утворена у 1932 році, проте вперше її територія була зображена на Пейтингеровій таблиці - давньоримській карті, які близько 2000 років. На початку існування Одеська область була найменшою в Україні, а з приєднанням Ізмаїльської стала найбільшою адміністративною одиницею. Найвища точка Одещини розташована на 100 метрів вище від Києва, а найнижча є найглибшою наземною ділянкою в Україні (-7 метрів під рівнем моря - Куяльницький лиман).

Лекція була проведена з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID - 19, спричиненої короновірусом SARS – CoV-2.Comments


Избранные посты
Проверьте позже
Когда посты будут опубликованы, вы увидите их здесь.
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Тегов пока нет.
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page