top of page

Зі святом, з Міжнародним днем бармена!

Професія бармена - це ціла «наука». Ті, хто приходить в неї без інтересу, надовго не затримуються. Тільки щире захоплення барменським мистецтвом робить з бармена-новачка справжнього професіонала і експерта в своїй справі.

Професії бармена більше ста років і вона по праву вважається однією з найбільш захоплюючих і цікавих професій для молодих людей у ​​всьому світі. Неспроста сьогодні представники цієї затребуваної професії мають своє професійне свято. І вже вони-то точно знають, як його весело відсвяткувати.

6 лютого - Міжнародний день бармена (від англ. International Bartender's Day). Дата свята збігається з днем ​​католицького Святого Аманда, якого вважають покровителем виноробів і пивоварів.

У нашій країні свято барменів почали відзначати порівняно недавно, з 2008 року, за спільною ініціативою Міжнародного центру барменів Planet Z і рок-клубу «Докер Паб».

Міжнародний день бармена не є державним, однак це не заважає представникам цієї професії та їхнім друзям збиратися в цей день разом в барах і клубах і відриватися, так би мовити, по повній. У цей день традиційно бармени в усьому світі демонструють свою майстерність приготування коктейлів на всіляких спеціальних конкурсах і змаганнях. Також в цей день прийнято проводити тематичні майстер-класи, дегустації, конкурси та шоу!Comentarios


Избранные посты
Проверьте позже
Когда посты будут опубликованы, вы увидите их здесь.
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Тегов пока нет.
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page