top of page

Дякуємо організаторам та всім учасникам за плідну співпрацю !

Дбати про своє здоров’я та добробут дітей означає перемагати ворога, який хоче це відібрати. Саме тому робимо впевнені кроки в реформуванні шкільного харчування на наступний рік, адже команда реформи вірить, що діти мають повернутися до шкіл і харчуватися так, щоб набиратися сил і рости здоровими, зазначила перша леді України Олена Зеленська.

Одеська область увійшла в перелік трьох пілотних областей, у межах якого передбачено створення центрів підготовки кухарів системи шкільного харчування.

З 31 січня по 2 лютого на базі Кулінарного Хабу Державного навчального закладу «Одеський центр професійно-технічної освіти» Одеський центр ПТО  тривали демонстраційні курси з підвищення кваліфікації шкільних кухарів. Курси проходили в рамках стратегії реформування системи шкільного харчування, започаткованої Першою леді Оленою Зеленською, за підтримки Міністерства освіти і науки України спільно з ГО «Cult Food» Євген Клопотенко - Проєкт та ГО «Національна асоціація громадського харчування».

Представляла наше училище невтомна, креативна, досвідчена і неповторна Тульба Лариса Петрівна (майстер виробничого навчання/ викладач спец. предметів), яка була тренером і передала свої знання та вміння з приготування корисної та збалансованої їжі згідно оновленого меню, використовуючи сучасне обладнання, працівникам харчоблоків із різних громад Одещини.


Разом до Перемоги!Kommentare


Избранные посты
Проверьте позже
Когда посты будут опубликованы, вы увидите их здесь.
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Тегов пока нет.
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page