top of page

День здоров'я!

Сьогодні, 3 вересня традиційне для ОВПУ МТС "Одеського вищого професійного училища морського туристичного сервісу" спортивне свято, яке кожного року проводиться напередодні навчального року з нагоди Дня здоров'я!

Цього року день здоров'я був присвячений 30 - ї річниці незалежності України На стадіоні "Спартак" урочисто замайорив величезний Державний стяг , який був велично і гордо пронесен на параді учасників спортивного свята.


Участь у змаганнях (перетягування канату, футбол, стрибки на скакалці, віджимання від підлоги та естафета "Стрибки в мішках") брали усі учні, які з понеділка розпочнуть опановувати професійні знання, уміння та навики за обраними професіями. Професійна діяльність "Кухаря" , "Кондитера" , "Бармена" , "Офіціанта" потребує серйозної фізичної підготовки, уміння працювати на рівні команди! Про це, зокрема, говорилося під час відкриття свята. А щодо командності, то ОВПУ МТС - традиційно командний лідер щорічних Спартакіад серед закладів системи професійної (професійно-технічної) освіти! З огляду на це щиро розраховуємо на наших першокурсників і бажаємо їм сил і витримк

Про результати та призові місця напишемо в наступному пості

Гарних вихідних


#овпу_мтс #україна #одеса


Избранные посты
Проверьте позже
Когда посты будут опубликованы, вы увидите их здесь.
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Тегов пока нет.
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page