top of page

«Гарбузовий Маєток 2022-2023»

Громадські організації «Ресторанна Гільдія» та «Асоціація рестораторів та готельєрів м. Дніпра» запропонували всім бажаючим прийняти участь в on-line кулінарному конкурсі рецептів «Гарбузовий Маєток 2022-2023». Частина великої професійної команди Державного навчального закладу «Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу» з професії: “Кухар судновий. Офіціант судновий» стали учасниками кулінарного конкурсу “Гарбузовий маєток 2023”.

Цей захід має дві мети: Залучення підприємств, шеф-кухарів, простих мешканців України до on-line кулінарного конкурсу рецептів «Гарбузовий Маєток 2022», пов'язаного з приготуванням страв з гарбуза, а також розміщення цікавих рецептів з гарбуза в новій електронній книзі "Гастрономічний код нації. Гарбуз".

Донести мешканцям України та Європи, що гарбуз – це гастрономічна кулінарна зброя України. Використовувати в своєму раціоні харчування локальні продукти України - це круто, корисно, смачно!

Захід організований президенткою рестораторів та готельєрів Оленою Булах з метою відродження та вживання локальних національних продуктів і підтримки Збройних Сил України

Наші учні розробили рецептурні карти на страви з гарбуза та ґрунтовно описали технологію приготування обраної страви, підібрали індивідуальну автентичну історію походження страв.

Серед членів журі були: Богдан Михайлов директор ГО Ресторанна Гільдія, Ілля Демковський - бренд - Шеф R&D в МХП, Руслан Вичеров шеф-кондитер, Михайло Сосновских Founder в Volunteer organization «Одесса Незламна», Вадим Рачок Head Chef в Syndicate beer& grill, Ігор Лаврешін lavrbread, пекар, Крутенко Тетяна член Асоціації Шеф кухарів України, член Асоціації Шеф кухарів Італії та Степан Савчин шеф-пекар мережі Реміснича пекарня «Культ хліба».

За підсумками в цьому конкурсі взяли участь 110 навчальних закладів України. Загальна кількість учасників становила: 366 осіб, з яких: молоді кухарі, учні - 122; майстри виробничого навчання, викладачі- 223; аматори - 12; шеф-кухарі - 3; ОТГ - 6.

Переможців обирали за такими критеріями: 1. Автентичність рецепту -15 балів. 2. Складність приготування та наявність кулінарних "фішок" -10 балів. 3. Подача (оцінювання по фото)-10 балів.

Вітаємо переможців конкурсу, серед яких є і Державний навчальний заклад «Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу» та бажаємо всім подальших професійних перемог і звершень та найголовніше Перемогу нашій Україні! Слава Україні!


Comments


Избранные посты
Проверьте позже
Когда посты будут опубликованы, вы увидите их здесь.
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Тегов пока нет.
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page