top of page

«Гарбузовий Маєток 2022-2023»

Громадські організації «Ресторанна Гільдія» та «Асоціація рестораторів та готельєрів м. Дніпра» запропонували всім бажаючим прийняти участь в on-line кулінарному конкурсі рецептів «Гарбузовий Маєток 2022-2023». Частина великої професійної команди Державного навчального закладу «Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу» з професії: “Кухар судновий. Офіціант судновий» стали учасниками кулінарного конкурсу “Гарбузовий маєток 2023”.

Цей захід має дві мети: Залучення підприємств, шеф-кухарів, простих мешканців України до on-line кулінарного конкурсу рецептів «Гарбузовий Маєток 2022», пов'язаного з приготуванням страв з гарбуза, а також розміщення цікавих рецептів з гарбуза в новій електронній книзі "Гастрономічний код нації. Гарбуз".

Донести мешканцям України та Європи, що гарбуз – це гастрономічна кулінарна зброя України. Використовувати в своєму раціоні харчування локальні продукти України - це круто, корисно, смачно!

Захід організований президенткою рестораторів та готельєрів Оленою Булах з метою відродження та вживання локальних національних продуктів і підтримки Збройних Сил України

Наші учні розробили рецептурні карти на страви з гарбуза та ґрунтовно описали технологію приготування обраної страви, підібрали індивідуальну автентичну історію походження страв.

Серед членів журі були: Богдан Михайлов директор ГО Ресторанна Гільдія, Ілля Демковський - бренд - Шеф R&D в МХП, Руслан Вичеров шеф-кондитер, Михайло Сосновских Founder в Volunteer organization «Одесса Незламна», Вадим Рачок Head Chef в Syndicate beer& grill, Ігор Лаврешін lavrbread, пекар, Крутенко Тетяна член Асоціації Шеф кухарів України, член Асоціації Шеф кухарів Італії та Степан Савчин шеф-пекар мережі Реміснича пекарня «Культ хліба».

За підсумками в цьому конкурсі взяли участь 110 навчальних закладів України. Загальна кількість учасників становила: 366 осіб, з яких: молоді кухарі, учні - 122; майстри виробничого навчання, викладачі- 223; аматори - 12; шеф-кухарі - 3; ОТГ - 6.

Переможців обирали за такими критеріями: 1. Автентичність рецепту -15 балів. 2. Складність приготування та наявність кулінарних "фішок" -10 балів. 3. Подача (оцінювання по фото)-10 балів.

Вітаємо переможців конкурсу, серед яких є і Державний навчальний заклад «Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу» та бажаємо всім подальших професійних перемог і звершень та найголовніше Перемогу нашій Україні! Слава Україні!


Избранные посты
Проверьте позже
Когда посты будут опубликованы, вы увидите их здесь.
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Тегов пока нет.
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page