top of page

Всеукраїнський конкурс есе "Мій Шевченко"

З 15 лютого до 12 березня 2023 року Громадська організація «Інноваційні обрії України» проводила Всеукраїнський конкурс есе «Мій Шевченко».

Метою Конкурсу була популяризація творчої спадщини Т. Г. Шевченка, актуалізація пам’яті про Кобзаря та його ролі у закладанні духовних основ української нації, утвердження морально-етичних заповідей митця як важливого чинника консолідації суспільства, національно-патріотичне виховання здобувачів середньої, професійної та вищої освіти, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, підтримка і стимулювання талановитої молоді і творчої праці педагогів. Наш заклад також брав участь у конкурсі.

Учасники конкурсу: Деревянко Софія 21 група Хомяк Богдан 22 група Пономаренко Анастасія 23 група Парсаєва Анастасія 23 група Дикун Анастасія 2 група Пянковська Ріта 25 група Кіреєв Гліб 5 група Іржавська Ярослава 5 група Міколишена Яна 5 група

За підготовку учнів до конкурсу були відповідальні :

Буц Олена Олександрівна - викладач української мови та літератури; Грізан Інна Іванівна - викладач української мови та літератури.

Номінантом конкурсу - стала Деревянко Софія 21 група

Вітаємо!
Comments


Избранные посты
Проверьте позже
Когда посты будут опубликованы, вы увидите их здесь.
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Тегов пока нет.
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page