Всеукраїнська благодійна акція "Монетка дітям"


Наш навчальний заклад бере участь в акції «Монетки дітям», яку організовує Національний Банк України @national_bank_of_ukraine та благодійний фонд «Таблеточки» @tabletochki_ за підтримки МОН @monukraine

Усі зібрані кошти надійдуть на допомогу онкохворим дітям

з 13 вересня по 27 вересня на ІІ поверсі (reception) стоятиме пляшка, в яку усі охочі можуть кидати монети номіналом у 25 копійок та 5 копійок.

Якщо у вас вдома є такі монети, будь ласка, долучайтеся до акції!

Монети номіналом у 25 та 5 копійок вийшли з обігу майже рік тому, але у багатьох з нас вони й досі лежать у скарбничках без діла. Кожні 25 копійок — це крок назустріч одужанню для онкохворих дітей

У чому полягає акція «Монетки дітям»?

Мета акції — зібрати монети номіналом у 25 та 5 копійок на користь дітей, що лікуються від раку. Ці монети вже вийшли з обігу — ними неможливо розрахуватись, лише обміняти в банку. Йти в банк, щоб здати жменю монет — незручно, тому у багатьох вони й досі лежать у скарбничках без діла. Але кожна така забута копійка — це крок до одужання для онкохворих дітей. Маленької допомоги не буває — навіть найменший благодійний внесок разом з сотнями інших перетворюється на потужну допомогу для дітей. На що підуть зібрані кошти?

Зібрані кошти будуть витрачені на допомогу онкохворим дітям. Діти, які борються з раком, потребують різної допомоги. Насамперед це ліки, спеціальне харчування, психологічна та паліативна підтримка. Завдяки благодійним внескам діти отримають можливість проживати в амбулаторних квартирах поруч з лікарнею, проходити реабілітацію після складного лікування, гратися, навчатися та розважатися, навіть у лікарняних стінах. Ваші внески — це також системна підтримка для 21 дитячого онковідділення по всій країні: сучасне обладнання, ремонт, покращені умови роботи та освіта для медперсоналу. Адже від цього залежить якість та ефективність лікування дітей.


Долучаємось, ОВПУ МТС