top of page

Всеукраїнська благодійна акція "Монетка дітям"


Наш навчальний заклад бере участь в акції «Монетки дітям», яку організовує Національний Банк України @national_bank_of_ukraine та благодійний фонд «Таблеточки» @tabletochki_ за підтримки МОН @monukraine

Усі зібрані кошти надійдуть на допомогу онкохворим дітям

з 13 вересня по 27 вересня на ІІ поверсі (reception) стоятиме пляшка, в яку усі охочі можуть кидати монети номіналом у 25 копійок та 5 копійок.

Якщо у вас вдома є такі монети, будь ласка, долучайтеся до акції!

Монети номіналом у 25 та 5 копійок вийшли з обігу майже рік тому, але у багатьох з нас вони й досі лежать у скарбничках без діла. Кожні 25 копійок — це крок назустріч одужанню для онкохворих дітей

У чому полягає акція «Монетки дітям»?

Мета акції — зібрати монети номіналом у 25 та 5 копійок на користь дітей, що лікуються від раку. Ці монети вже вийшли з обігу — ними неможливо розрахуватись, лише обміняти в банку. Йти в банк, щоб здати жменю монет — незручно, тому у багатьох вони й досі лежать у скарбничках без діла. Але кожна така забута копійка — це крок до одужання для онкохворих дітей. Маленької допомоги не буває — навіть найменший благодійний внесок разом з сотнями інших перетворюється на потужну допомогу для дітей. На що підуть зібрані кошти?

Зібрані кошти будуть витрачені на допомогу онкохворим дітям. Діти, які борються з раком, потребують різної допомоги. Насамперед це ліки, спеціальне харчування, психологічна та паліативна підтримка. Завдяки благодійним внескам діти отримають можливість проживати в амбулаторних квартирах поруч з лікарнею, проходити реабілітацію після складного лікування, гратися, навчатися та розважатися, навіть у лікарняних стінах. Ваші внески — це також системна підтримка для 21 дитячого онковідділення по всій країні: сучасне обладнання, ремонт, покращені умови роботи та освіта для медперсоналу. Адже від цього залежить якість та ефективність лікування дітей.


Долучаємось, ОВПУ МТСКомментарии


Избранные посты
Проверьте позже
Когда посты будут опубликованы, вы увидите их здесь.
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Тегов пока нет.
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page