top of page

#Батьківські_збори #Онлайн#дистанційне_навчання #Овпу_Мтс #Одеса #УкраїнаНа цьому тижні в училищі відбулися батьківські збори учнів загальних дисциплін І та ІІ року навчання з професій «Кухар судновий. Офіціант судновий"


Через пандемію короновірусної хвороби (COVID-19) їх довелося провести дистанційно. Основними темами були питання освітнього процесу в умовах карантину, обговорення успішності та відвідування виробничого навчання. В умовах, коли студенти вчаться дистанційно, батькам теж доводиться зустрічатися з представниками адміністрації училища, майстрами виробничого навчання та класними керівниками на платформі Zoom. Певною мірою вони можуть самі відчути, як це – вчитися їхнім дітям онлайн, користуватися гаджетами, переживати, чи не зникне зв’язок або Інтернет. Та їм потрібно знати, як вчаться їхні діти. І почути від викладачів, майстрів виробничого навчання: контролюйте, підтримуйте, допомагайте. На важливості співпраці учнів, батьків і викладачів наголосили майстри виробничого навчання та класні керівники . Збори проходили окремо по групах. І розпочалися власне з питань організації освітнього процесу в умовах карантину. Дистанційне навчання в Одеському вищому професійно технічному училищі морського туристичного сервісу здійснюється на різних платформах, з використаннях різних програм і форм.

Під час заходу обговорювались питання щодо особливостей дистанційного навчання, правил комунікації дистанційого навчання, графіку проведення підсумкових робіт.

Батьки мали чудову змогу ознайомитися з успіхами своїх дітей при дистанційному навчанні, поставити запитання, поспілкуватися наживо із усіма батьками, майстром виробничого навчання та класним керівником.
Comments


Избранные посты
Проверьте позже
Когда посты будут опубликованы, вы увидите их здесь.
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Тегов пока нет.
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page