#Батьківські_збори #Онлайн#дистанційне_навчання #Овпу_Мтс #Одеса #УкраїнаНа цьому тижні в училищі відбулися батьківські збори учнів загальних дисциплін І та ІІ року навчання з професій «Кухар судновий. Офіціант судновий"


Через пандемію короновірусної хвороби (COVID-19) їх довелося провести дистанційно. Основними темами були питання освітнього процесу в умовах карантину, обговорення успішності та відвідування виробничого навчання. В умовах, коли студенти вчаться дистанційно, батькам теж доводиться зустрічатися з представниками адміністрації училища, майстрами виробничого навчання та класними керівниками на платформі Zoom. Певною мірою вони можуть самі відчути, як це – вчитися їхнім дітям онлайн, користуватися гаджетами, переживати, чи не зникне зв’язок або Інтернет. Та їм потрібно знати, як вчаться їхні діти. І почути від викладачів, майстрів виробничого навчання: контролюйте, підтримуйте, допомагайте. На важливості співпраці учнів, батьків і викладачів наголосили майстри виробничого навчання та класні керівники . Збори проходили окремо по групах. І розпочалися власне з питань організації освітнього процесу в умовах карантину. Дистанційне навчання в Одеському вищому професійно технічному училищі морського туристичного сервісу здійснюється на різних платформах, з використаннях різних програм і форм.

Під час заходу обговорювались питання щодо особливостей дистанційного навчання, правил комунікації дистанційого навчання, графіку проведення підсумкових робіт.

Батьки мали чудову змогу ознайомитися з успіхами своїх дітей при дистанційному навчанні, поставити запитання, поспілкуватися наживо із усіма батьками, майстром виробничого навчання та класним керівником.
Избранные посты
Посты скоро появятся
Следите за обновлениями
Недавние посты