top of page

Адже наша мова - наша зброя!

«Мова - це душа народу, а народ без мови - не народ» Володимир Сосюра.

Щорічно, вже 23 рік поспіль, у День української писемності та мови українці відкладають усі свої справи та долучаються до написання радіодиктанту національної єдності Для команди ОВПУ МТС, це вже стало улюбленою традицією осені. Мета радіотиктанту - це далеко не перевірка грамотності та знань, а об'єднання українців з усіх континентів довкола української мови, довкола нашої любої України. Адже наша мова - наша зброя!

Авторкою радіодиктанту-2023 стала українська поетеса та перекладачка Катерина Калитко. До методичної роботи над радіодиктантом також долучилася мовознавиця, докторка філологічних наук Лариса Масенко. Читав текст актор театру та кіно Олексій Гнатковський, який зіграв Івана Довбуша у фільмі "Довбуш".

Текст радіодиктанту національної єдності оприлюднять у понеділок, 30 жовтня, об 11:00 — на сайті Українського радіо та Суспільного Культура. Диктанти на перевірку можна надіслати поштою або на e-mail: паперові листи приймаються на адресу Київ, 01001, вул. Хрещатик, 26; важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 29 жовтня. або сфотографуйте чи відскануйте текст (у форматі .jpg, .png, .jpeg, .tiff, .pdf) і надішліть його на rd@suspilne.media; листи приймаються до 11:00 30 жовтня.

Слава Україні! Слава ЗСУ !
Comments


Избранные посты
Проверьте позже
Когда посты будут опубликованы, вы увидите их здесь.
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Тегов пока нет.
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page