top of page

Випускникам 9 та 11 класів пропонуємо отримати освіту, за такими професіями:

На основі базової середньої освіти (9 класів) мешканців міста Одеси:

"Кухар судновий IV розряду. Офіціант судновий III розряду "(бюджет) - термін навчання 3 роки

На основі повної загальної середньої освіти (11-х класів) :

"Кухар судновий IV розряду. Офіціант судновий ІІІ розряду"(бюджет) термін навчання - 1 рік і 6 місяців;

"Кухар судновий IV розряду. Бармен судновий IV розряду" (бюджет) термін навчання - 1 рік і 6 місяців;

" Кухар судновий IV розряду. Кондитер судновий ІІІ розряду" (бюджет) термін навчання - 1 рік і 6 місяців;

" Офіціант судновий IV розряду. Бортпровідник судновий" (бюджет) термін навчання - 1 рік і 6 місяців;

Без сертифікатів ЗНО!

Прийом до ОВПУ МТС проводиться шляхом конкурсного відбору вступників через укладання рейтингових списків!

Докладніше на нашому сайті - vpu26.net у розділі - Вступнику 2023-

Крім того, інформуємо, що 23 березня 2023 року з 11:00 до 16:00 для потенційних вступників у режимі консультації буде проведено День відкритих дверей

Телефон Приймальної комісії

до 1 червня

( 048)7252062

після 1 червня до 1 серпня

(048) 7252810

Ми у соціальних мережах 

  • Instagram
photo_5307648090100058766_y.jpg
  • TikTok
photo_5307648090100058765_y.jpg
  • YouTube
photo_5307648090100058763_y.jpg
  • Facebook
photo_5309899889913743028_y.jpg

Відео звернення директора ОВПУ МТС: Білоконенко Сергія Павловича

 

На сторінці ОВПУ МТС в YouTube, де в окремому плей-аркуші за назвою «ОВПУ МТС: вступнику 2023 року» зібрано презентаційні матеріали про освітню установу, яка з 1954 року успішно готує кадри для закладів ресторанного сервісу, суб’єктів сфери гостинності, для роботи на морі в якості кухаря, офіціанта, бармена, кондитера, бортпровідника та  майстра ресторанного обслуговування.

Крім того, інформуємо, що 23 березня 2023 року з 11:00 до 16:00 для потенційних вступників у режимі консультації буде проведено День відкритих дверей! 

Запрошуємо вас на навчання!

Телефон Приймальної комісії

до 1 червня : (048) 7252062

Телефон Приймальної комісії з 1 червня до 1 серпня: (048) 7252810

Відповідальний секретар :

Михайленко Анна Володимирівна

«Кухар судновий. Офіціант судновий»

 

Здобуття професії «Кухар судновий» надає учням багато можливостей у майбутньому. Учні отримають великий обсяг теоретичних знань необхідних для подальшої роботи та проходять виробниче навчання і виробничу практику в престижних ресторанах міста з подальшим працевлаштуванням та стримким кар'єрним ростом.

Професія «Кухар судновий» дає великі можливості працевлаштування на судах де випусники можуть працювати з кухарями з різних країн, здобувати безцінний досвід та побачити світ при цьому отримувати гарну заробітну плату. Професія «Офіціант» одна з найпоширеніших професій, адже індустрія харчування тільки розширюється, а з розвитком круїзного флоту професія стає ще більш затребуваною.

Особисті якості професії:

комунікабельність;

пунктуальність;

дисциплінованість;

добре розвинена пам'ять;

охайність;

гарна координація руху тіла;

стресостійкість;

вміння володіти собою та залагоджувати конфлікти у стадії їх зародження;

мати хорошу дикцію, вміти правильно та зрозуміло викладати свої думки;

ввічливість, привітність, знання етикету;

витривалість; дотепність, гарне почуття гумору;

знання ділового етикету; вміння працювати у великому колективі.

 

Це лише найголовніші пункти, а є ще багато додаткових, але від цього не менш важливих. У різних країнах обов'язки для офіціанта можуть змінюватись, але не суттєво, фундаментальні речі залишаються незмінними. Професія "Офіціант" досить затребувана, оскільки ресторани та кафе завжди існували і розвиватимуться та примножуватимуться. Тож за бажанням цю професію можна освоювати та набиратися досвіду, згодом можна стати справжнім професіоналом. Офіціант може знайти собі роботу навіть в умовах жорсткої кризи та тотального безробіття.

"Кухар судновий.Кондитер судновий"

Коли зародилося кондитерське мистецтво зараз дуже складно визначити, але майстри з виготовлення солодощів цінувалися в усі часи. Зараз власники підприємств громадського харчування оголошують конкурси на займанні посади кондитера. Якщо ви оволоділи професійними навичками , то можете бути впевненими у високій затребуваності на ринку праці. Кондитер повинен мати : хороший невербальний інтелект ; високий рівень оперативної пам'яті, концентрації та стабільності уваги; розвинуте наочно-дійове та просторове мислення; стійкий інтерес до художньої діяльності; вміння добре ліпити і малювати; розвинену творчу уяву. Професія "Кондитер" потребує високої пунктуальності, акуратності. Кожен кондитер може і повинен мати свою неповторну марку , свій досвід. Чим більше він у людини , чим ширше його вміння , тим швидше він просунеться кар'єрними сходами. Випускникам училища присвоюється (ІІІ) третій розряд "Кондитера суднового". Після навчання у випускників дуже високі перспективи щодо працевлаштування. Є можливість працювати у приватних підприємствах, що бурхливо розвиваються. Найбільш здібні люди мають перспективу одержання вищої освіти, що дає шанс реалізувати себе в творчому пошуку серед менеджерів, керівників закладів харчової промисловості. Професія "Кондитер" має велике значення у сфері соціально-економічної інфраструктури України. Вона: дає істотну економію суспільної праці завдяки більш раціональному використанню техніки, сировини, матеріалів; економить час, який раніше витрачався на ведення домашнього господарства; створює можливість задіяти великі людські резерви, особливо жінок; вивільняє більше часу для суспільної корисної діяльності, навчання, культурного відпочинку; задовольняє естетичні та культурні потреби споживача.

"Майстер ресторанного обслуговування"

 

Майстер ресторанного обслуговування працює у торгових залах ресторанів. Робота пов’язана зі спілкуванням з гостями закладів та персоналом. - організаторські здібності; - розвинені комунікативні здібності; - здатність впливати на оточуючих; - аналітичні здібності (уміння аналізувати й передбачати ситуацію); - стратегічне мислення; - високий рівень переключення, концентрації й обсягу уваги; - гарна пам’ять, охайність; - незалежність, самостійність у прийнятті рішень; - впевненість у собі, енергійність, самоконтроль, самоорганізація; - знання ресторанного сервісу; - різних видів та форм обслуговування; - знання особливості національних кухонь світу. Як що ти хочеш мати всі ці особливості та знання, тоді професія: «Майстер ресторанного обслуговування» точно твоя! На тебе чекають не тільки заклади ресторанних господарств, але і готелі, коли у твоєму резюме з’явиться інформація про володіння іноземною або іноземними мовами. Все! - ти на розхват!!!

"Кухар судновий. Бармен судновий"

 

Бармени - хто ж вони такі? Увійшовши до бару, ви поглядом , мимоволі, побачите людину, котра стоїть за барною стійкою і привітно посміхається гостям. Від бармена залежить настрій гостей. Це не тільки вміння створювати екзотичні коктейлі та подавати їх, це не тільки уміння допомагати гостю розслабитись і насолоджуватись атмосферою закладу. Це велике уміння зрозуміти і створити саме той напій, який потрібен саме цьому гостю. Бармен – це психолог, який допомагає відвідувачу забути о негараздах, завжди вислухає. Як кажуть у наші любій Одесі - а поговорити……? Але, щоб бути справжнім барменом треба мати велику валізу знань та досвіду. Бармен повинен розумітися на алкоголі, особистостях інших напоїв та їх суміщення. Також важливі правила зберігання та подачі. А саме цьому вас навчать у нашому навчальному закладі. Усі бармени за своєю суттю – фокусники і факіри. Можливо вас шокують такі слова як : бостонський шейкер, фрайнстрейнер, джигер, мадлер? Але це все інвентар яким бармен працює кожний день. Ну і, звичайно, ми не повинні забувати про перспективи цієї надзвичайної професії. Працюючи барменом , ви маєте можливість кар’єрного зросту до бартендера. Мешкая біля Чорного моря, хто не мріє піти в рейси на круїзному лайнері? Здобувши професію: "Кухар судновий. Бармен судновий", вам будуть відкриті нові горизонти і саме за вами вибір по якій професії вам краще працювати, бо ви отримаєте диплом в якому буде вказано 2 професії в одній

«Офіціант судновий. Бортпровідник судновий»

Професія «Офіціант» одна з найпоширеніших професій, адже індустрія харчування тільки розширюється, а з розвитком круїзного флоту професія стає ще більш затребуваною.

Особисті якості професії:

комунікабельність;

пунктуальність;

дисциплінованість;

добре розвинена пам'ять;

охайність;

гарна координація руху тіла;

стресостійкість;

вміння володіти собою та залагоджувати конфлікти у стадії їх зародження;

мати хорошу дикцію, вміти правильно та зрозуміло викладати свої думки;

ввічливість, привітність, знання етикету;

витривалість;

дотепність, гарне почуття гумору; знання ділового етикету;

вміння працювати у великому колективі.

Це лише найголовніші пункти, а є ще багато додаткових, але від цього не менш важливих.

У різних країнах обов'язки для офіціанта можуть змінюватись, але не суттєво, фундаментальні речі залишаються незмінними.

Професія "Офіціант" досить затребувана, оскільки ресторани та кафе завжди існували і розвиватимуться та примножуватимуться. Тож за бажанням цю професію можна освоювати та набиратися досвіду, згодом можна стати справжнім професіоналом.

Офіціант може знайти собі роботу навіть в умовах жорсткої кризи та тотального безробіття.

Чи знаєте Ви що, професія «Бортпровідник» – це також професія покоївка. І ці дві професії також є досить затребуваними. Це й не дивно, адже готельна та клінінгова сфера у нашій країні, а також і у зарубіжних країнах активно розвиваються.

Можна виділити основні професійні якості, які повинні мати бортпровідники (покоївки):

працьовитість;

організованість;

акуратність;

висока витривалість;

комунікабельність;

дипломатичність;

здатність справляти хороше враження.

За наявності зазначених характеристик безробіття бортпровіднику (покоївки) не загрожує, особливо якщо маєте суміжні професії та розмовляєте іноземною мовою.

Готельне господарство, круїзний флот є галуззіями економіки, яки швидко розвивається. Імовірність працевлаштування професійно навченої особи з професії бортпровідник (покоївка) при цьому велика.

Особливістю круїзно-готельного господарства є цілодобовий цикл обслуговування, тому бортпровідник (покоївка) насамперед має бути психологічно готовою до такої роботи.

Спеціальність «Офіціант судновий. Бортпровідник судновий», яку отримують учні нашого учбового закладу дають можливість працювати за кордоном та на сучасних морських пасажирських лайнерах.

23 березня колектив ДНЗ «Одеського вищого професійного училища морського туристичного сервісу" з радістю зустрів вступників 2023 року та їх батьків для того, щоб докладно розповісти їм про наш навчальний заклад та допомогти обрати омріяну професію

День відкритих дверей проходив у режимі інформаційно - консультаційного заходу усі присутні мали змогу отримати інформацію щодо правил прийому до училища, стажування, внутрішнього розпорядку, виробничої практики та виробничого навчання, благодійного фонду, міжнародної співпраці тощо. У неформальній обстановці майбутні вступники разом з майстром виробничого навчання та членами приймальної комісії обирали свою майбутню професію, яку будуть отримувати навчаючись в училищі.

Чекаємо вас з 1 червня в Приймальній комісії Все буде Україна! 

331771202_581770947343043_4352999496675754086_n.jpg
bottom of page